PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Wkręć się w Gdańsk! Filmowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Wkręć się w Gdańsk! Filmowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami
Pokaż Gdańsk w niesztampowy, oryginalny sposób! Ruszył wyjątkowy, filmowy konkurs – „Wkręć się w Gdańsk!”, który potrwa do 19 października (do godz. 10:00). Zapraszamy do kreatywnego udziału tym bardziej, że na tych, którzy zajmą 3 pierwsze miejsca, czekają atrakcyjne nagrody.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
1200-625

 

Celem konkursu „Wkręć się w Gdańsk” jest pokazanie Gdańska w niesztampowy, oryginalny sposób. Chcemy zobaczyć miasto widziane Twoimi oczami. Pokaż nam to, co najbardziej Cię urzeka. Architektura, kultura, ludzie a może natura? Przedstaw wszystko, co Twoim zdaniem szczególnie warto odkryć w trakcie pobytu weekendowego. Kieruj się swoim filmowym instynktem i po prostu nagrywaj. Na autorów 3 najlepszych filmów czekają nagrody! I pamiętaj – najważniejsze, abyś się dobrze bawił/a. Zatem wkręć się w Gdańsk!


Zadanie konkursowe

Twoim zadaniem jest stworzenie filmu, który w kreatywny sposób zaprezentuje weekendowy Gdańsk. Film powinien trwać od 15 sekund do maksymalnie 2 minut. Materiał należy stworzyć w jednym ze wskazanych formatów: mp4, avi lub mov, w rozdzielczości nie mniejszej niż FullHD.

Aby wysłać film należy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym oprócz podania swoich danych, trzeba wkleić link do filmu. Wszystko na oficjalnej stronie konkursu: www.konkurs.czasnagdansk.pl.

Tam też znajduje się regulamin, który każdy uczestnik musi przeczytać i zaakceptować. Wyniki będą znane najpóźniej 30 października.


Nagrody

Autorzy zwycięskich materiałów otrzymają m.in. weekendowy voucher hotelu Hampton by Hilton, vouchery do sklepu cyfrowe.pl (1.000, 500 i 100 PLN), zestawy unikatowych gadżetów i upominków gdańskich.

Szczegóły na: www.konkurs.czasnagdansk.pl