PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Kibice mogą wesprzeć siatkarzy Trefla. Klub w czasie pandemii ma kilka propozycji dla fanów

Kibice mogą wesprzeć siatkarzy Trefla. Klub w czasie pandemii ma kilka propozycji dla fanów
Trening z Michałem Winiarskim, spotkanie z zawodnikami, możliwość wyświetlenia życzeń na ekranach nad boiskiem, czy obserwowanie treningów - to unikatowe oferty, który Trefl Gdańsk wprowadził do swojego sklepu internetowego. Klub mogą wspomóc finansowo a dla kibiców mogą być wspaniałym przeżyciem.
Siatkarze Trefla przedwcześnie - jak większość rozgrywek ligowych - zakończyli już sezon ...
Siatkarze Trefla przedwcześnie - jak większość rozgrywek ligowych - zakończyli już sezon ...
fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

 

Ze względu na koronawirusa rozgrywki PlusLigi sezonu 2019/2020 najpierw zostały zawieszone a potem - 25 marca - ogłoszono ich zakończenie.

- Podobnie jak dla wielu branż w naszym kraju obecny czas dla świata sportu jest bardzo wymagający. Wierzymy, że pandemia w najbliższych tygodniach ustanie i będziemy mogli się przygotowywać do kolejnego sezonu. Nasi kibice wielokrotnie okazywali nam wsparcie, nie ukrywamy również, że przychody z biletów także stanowią część klubowego budżetu - przyznaje prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.

Dlatego gdański klub przygotował w tym trudnym okresie ofertę dla kibiców, która z jednej strony wesprze Trefla finansowo a dla fanów będzie wielką atrakcją.  

- Wprowadzamy do naszej oferty pewnego rodzaju unikaty, ponieważ nigdy wcześniej nie sprzedawaliśmy możliwości trenowania z Michałem Winiarskim, czy wyświetlania filmików z życzeniami na ekranach nad boiskiem podczas meczów, a wiemy, że na pewno dla niejednego z naszych fanów będzie to duże przeżycie - mówi prezes Gadomski. 

Klub po raz pierwszy zdecydował się także na wprowadzenie do sprzedaży cegiełki „wspieram klub”, a także umożliwienie zareklamowania swoich usług czy produktów w wciąż rozwijających się i rosnących klubowych kanałach social media. W tym przypadku w konstrukcji treści i ewentualnej grafiki można też oczywiście liczyć na wsparcie działu marketingu „gdańskich lwów”, podobnie jak przy chęci wyświetlenia grafiki bądź wideo z życzeniami na ekranach nad boiskiem w kolejnym sezonie. 

 

... zawsze mogli liczyć na wierną publiczność
... zawsze mogli liczyć na wierną publiczność
fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

 

Propozycje klubu dla kibiców:

Grupowy, godzinny trening z Michałem Winiarskim

Cena: 150 zł

Gotowy na wycisk? „Wejdź do gry”, dołącz do treningu prowadzonego przez szkoleniowca „gdańskich lwów” i poznaj tajniki siatkówki pod okiem Mistrza Świata z 2014 roku! Grupowy, godzinny trening z Michałem Winiarskim zostanie zrealizowany w przypadku zgłoszenia się co najmniej 15 osób. Maksymalna liczba uczestników zajęć to 30 osób. Trening odbędzie się w drugiej połowie 2020 roku.

Meet&greet z „gdańskimi lwami”

Cena: 100 zł

„Wejdź do gry” i zyskaj niepowtarzalną okazję na spotkanie z „gdańskimi lwami”. Q&A z drużyną Trefla Gdańsk, a następnie czas na rozmowy indywidualne oraz wspólne zdjęcia z zawodnikami. Klub przygotuje dla uczestników także drobne upominki. Grupowe spotkanie z drużyną Trefla Gdańsk odbędzie się w przypadku zgłoszenia się co najmniej 15 osób. Maksymalna liczba uczestników meet&greet to 30 osób. Spotkanie odbędzie się w drugiej połowie 2020 roku.

Twoje życzenia na Koszu Centralnym - grafika

Cena: 25 zł

„Wejdź do gry” i spraw bliskiej osobie niesamowitą niespodziankę. Urodziny, imieniny, jubileusz - grafika w Twoimi życzeniami dla kibica Trefla Gdańsk wyświetlona na ekranach Kosza Centralnego nad boiskiem podczas meczu „gdańskich lwów” będzie idealnym prezentem-niespodzianką. Klub zadba o poprawne parametry grafiki przygotowanej według Twojego pomysłu. Świadczenie zostanie zrealizowane podczas meczu Trefla Gdańsk w sezonie 2020/2021, w terminie uprzednio uzgodnionym z Klubem.

Twoje życzenia na Koszu Centralnym - wideo

Cena: 50 zł

„Wejdź do gry” i spraw kibicowi „gdańskich lwów” niezapomnianą niespodziankę. Z okazji urodzin, imienin, jubileuszu lub bez okazji - filmik w Twoimi życzeniami dla kibica Trefla Gdańsk wyświetlony na ekranach Kosza Centralnego nad boiskiem podczas meczu „gdańskich lwów” będzie idealnym prezentem-niespodzianką. Klub zadba o dostosowanie Twojego filmiku do nośników nad boiskiem. Świadczenie zostanie zrealizowane podczas meczu Trefla Gdańsk w sezonie 2020/2021, w terminie uprzednio uzgodnionym z Klubem.

Zobacz trening „gdańskich lwów”

Cena: 50 zł

„Wejdź do gry” i zasiądź na trybunach podczas treningu „gdańskich lwów”! Jako jeden z pierwszych kibiców zobacz jak trenuje drużyna, która w rozgrywkach 2020/2021 będzie bronić żółto-czarnych barw. Po treningu czeka Cię tradycyjne zbicie "piątki" z zawodnikami oraz wspólne zdjęcie. Grupowe oglądanie treningu Trefla Gdańsk odbędzie się w przypadku zgłoszenia się co najmniej 15 osób. Maksymalna liczba obserwatorów to 50 osób. Świadczenie zostanie zrealizowane w drugiej połowie 2020 roku.

Twój post w klubowych social mediach

Cena: 200 zł

„Wejdź do gry” i promuj się w klubowych social mediach. Twój post zobaczy łącznie 65 200 obserwatorów Trefla Gdańsk w portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter oraz Instagram. Dzięki nam dotrzesz do swoich potencjalnych klientów. Klub zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania świadczenia i zwrotu wpłaconej kwoty, jeśli treść będzie bezpośrednią konkurencją dla Partnerów oraz Sponsorów Klubu. Treść postów będzie przed publikacją akceptowana przez Klub. W przypadku pytań dotyczących tego świadczenia zapraszamy do kontaktu z Justyną Gdowską j.gdowska@treflgdansk.pl, tel. 882090199.

Cegiełka

Cena: 10 zł i wielokrotność

„Wejdź do gry” i wesprzyj klub nabywając "cegiełkę". Otrzymasz mailowo certyfikat z podziękowaniem za Twoje zaangażowanie! Wybierz dowolną kwotę będącą wielokrotnością 10 zł.

 

SZCZEGÓŁY na stronie sklep.sport.trefl.com

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl