PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Trefl gra razem z WOŚP. Do wylicytowania trening z Michałem Winiarskim i koszulka z podpisami siatkarzy

Trefl gra razem z WOŚP. Do wylicytowania trening z Michałem Winiarskim i koszulka z podpisami siatkarzy
Indywidualny trening z trenerem Michałem Winiarskim, koszulka kapitana drużyny Wojciecha Grzyba z autografami zawodników, czy klubowe gadżety i zaproszenia na mecz z GKS Katowice - to rzeczy od Trefla Gdańsk na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Klub zaprasza do wzięcia udziału w licytacjach.


Trener siatkarzy Trefla Gdańsk, mistrz świata z 2014 roku i były kapitan reprezentacji Polski, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przekazuje na licytację indywidualny trening w Ergo Arenie. Takie zajęcia to świetny pomysł dla osób, które trenują siatkówkę lub zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną i chcą poprawić technikę gry. 


TRENER MICHAŁ WINIARSKI ZAPRASZA DO LICYTACJI

 

Podczas godzinnych wspólnych zajęć trener Winiarski zwróci uwagę na detale, które mogą zdecydowanie pomóc w dalszym treningu i grze, zdradzi także tajniki siatkarskiego rzemiosła. Będzie to również świetna okazja do rozmowy z trenerem i jednym z najlepszych polskich siatkarzy w historii.

Termin godzinnego treningu w sali treningowej Ergo Areny zostanie indywidualnie uzgodniony ze zwycięzcą licytacji w dogodnym terminie.

Link do licytacji - indywidualny trening z Michałem Winiarskim 

 

Zawodnicy Trefla Gdańsk przekazują na WOŚP replikę koszulki meczowej kapitana zespołu Wojciecha Grzyba z sezonu 2019/2020. Na koszulce w złoto-czarnej kolorystyce widoczny jest dobrze znany kibicom lew oraz linia miasta znad Motławy, a z przodu zdobią ją także autografy zawodników, m.in. właśnie Wojciecha Grzyba, Marcina Janusza, Bartosza Filipiaka i Pawła Halaby oraz trenera Winiarskiego. 

Link do licytacji - koszulka meczowa Trefla Gdańsk z autografami

 

W niedzielę, 12 stycznia, podczas gdańskiego Finału WOŚP wśród licytacji prowadzonych na scenie przy Europejskim Centrum Solidarności znajdą się do wygrania zaproszenia na mecz Trefla Gdańsk z GKS-em Katowice, który odbędzie się w Ergo Arenie w środę, 22 stycznia, o godz. 18:30, a także klubowe gadżety - opaski z hasłem #gdańskielwy.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl