PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Paweł Adamowicz. Parlament Europejski brawami na stojąco powitał bliskich prezydenta

Paweł Adamowicz. Parlament Europejski brawami na stojąco powitał bliskich prezydenta
Bliscy zamordowanego Pawła Adamowicza gościli w środę, 30 stycznia, w Brukseli. Zostali zaproszeni przez Parlament Europejski na specjalną sesję przeciwko mowie nienawiści. Eurodeputowani przyjęli rodzinę ś.p. prezydenta Gdańska brawami na stojąco. Zobacz filmik.
Bliscy ś.p. prezydenta Gdańska na sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego. Od prawej: wdowa Magdalena Adamowicz, córka Antonina Adamopwiocz i brat Piotr Adamowicz
Bliscy ś.p. prezydenta Gdańska na sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego. Od prawej: wdowa Magdalena Adamowicz, córka Antonina Adamowicz i brat Piotr Adamowicz
Fb Janusza Lewandowskiego

 

Inicjatorem zaproszenia bliskich prezydenta Adamowicza był europoseł Janusz Lewandowski. Do Brukseli polecieli: wdowa Magdalena Adamowicz, starsza córka Antonina Adamowicz i brat Piotr. Spotkali się m.in. z Antonio Tajanim, przewodniczącym Parlamentu Europejskiego.


CZYTAJ TEŻ: Paweł Adamowicz. Wdowa, córka i brat prezydenta - w Parlamencie Europejskim


Filmik zamieścił na swoim profilu Fb europoseł Janusz Lewandowski z postem o treści: “Parlament Europejski okazuje cześć rodzinie śp. Pawła Adamowicza na sesji plenarnej”.


ZOBACZ:

oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl
oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl