PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Mecz Lechia-Cracovia. W sobotę zorganizowane grupy uczniów wejdą za darmo

Mecz Lechia-Cracovia. W sobotę zorganizowane grupy uczniów wejdą za darmo
Uczniowie gdańskich szkół mogą wejść za darmo na sobotni mecz Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków. Do spełnienia są trzy warunki: tylko zorganizowane grupy, pod okiem opiekuna, zgłoszone wcześniej do organizatora.
Wizyta na meczu Lechii Gdańsk to dla młodych duże przeżycie - trzeba jeszcze tylko kibicować i trzymać kciuki za zwycięstwo naszych
Wizyta na meczu Lechii Gdańsk to dla młodych duże przeżycie - trzeba jeszcze tylko kibicować i trzymać kciuki za zwycięstwo naszych
Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

To wspólna inicjatywa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz Lechii Gdańsk, na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

- Mamy w  Gdańsku najpiękniejszy stadion w Polsce, mamy tu wyjątkowych kibiców i mamy drużynę, która jest na najlepszej drodze do zdobycia mistrzostwa Polski - mówi prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. - Dlatego zależy nam, żeby niesamowite emocje, jakie towarzyszą spotkaniom Gdańskiej Lechii, stały się udziałem jak największego grona gdańszczan, zwłaszcza tych najmłodszych.

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz wspólnie z Lechią Gdańsk rozesłał zaproszenia do wszystkich szkół w naszym mieście.

Co opiekun grupy musi zrobić, by wprowadzić szkolne dzieci lub młodzież na sobotni mecz?

  • Zgłosić zapotrzebowanie na wejściówki mailowo na bilety@lechia.pl lub w klubowym sklepie FanStore
  • Przy zgłoszeniu należy podać: nazwę szkoły, dane kontaktowe osoby zamawiającej bilety, dane kontaktowe do dyrektora szkoły, liczbę dzieci wraz z opiekunami (nie ma limitów na szkołę)

Na mecz zaproszeni są oczywiście wszyscy kibice, choć tylko szkolne grupy dzieci i młodzieży mają ten przywilej, że mogą wejść na stadion za darmo.

Okazja jest wyjątkowa: już w tę niedzielę mija dokładnie 100 lat od zakończenia I wojny światowej i symbolicznie przyjętej daty odzyskania przez Polskę niepodległości - a Cracovia jest najstarszym, nieprzerwanie działającym, polskim klubem piłki nożnej (od 1906 roku). 

Mecz LECHIA GDAŃSK - CRACOVIA KRAKÓW

Data: SOBOTA, 10.11.2018 r.

Godzina: 18:00

Miejsce: STADION ENERGA ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl