Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Kolejna wielka gwiazda wystąpi w Gdańsku! W lutym w Ergo Arenie zaśpiewa Rod Stewart!

Jak zapowiadaliśmy w czerwcu 2017 roku na Stadionie Energa Gdańsk wystąpią legendarni Guns N' Roses. Mamy kolejną niespodziankę - zanim na stadionowej scenie staną Amerykanie, w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie zaśpiewa jeden ze 100 najlepszych wokalistów wszech czasów: Rod Stewart! Bilety w sprzedaży już od poniedziałku, 12 grudnia.

Kolejna wielka gwiazda wystąpi w Gdańsku! W lutym w Ergo Arenie zaśpiewa Rod Stewart!
A
A
data publikacji: 09 grudnia 2016 r.

Ponad 70 lat na karku, a energii i talentu mógłby mu pozazdrościć niejeden 20-latek!
Ponad 70 lat na karku, a energii i talentu mógłby mu pozazdrościć niejeden 20-latek!
MJM Prestige

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata - sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt. W 1994 roku Rod Stewart został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame, muzeum honorującego artystów rockowych i inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju muzyki. A w 2006 roku został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszech czasów w rankingu amerykańskiego magazynu „Hit Parader”.

W Polsce artysta występował już kilkukrotnie: w Gdańsku, Rybniku, Toruniu, a ostatnio w Łodzi. Teraz, zaledwie pół roku od ostatniej wizyty w naszym kraju, zapowiedział swój wielki powrót: w 2017 roku zagra dwa koncerty: w Krakowie oraz ponownie w Gdańsku.

- Otrzymaliśmy w ostatnich miesiącach niezliczone ilości próśb fanów o ponowne zaproszenie Roda Stewarta do Polski. Zrobiliśmy, co w naszej mocy i udało się! Brytyjski wykonawca, oczarowany atmosferą minionego występu, zdecydował się na aż dwa dodatkowe koncerty w Polsce. Tym razem ucieszą one z pewnością mieszkańców północnych i południowych regionów kraju - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje koncerty Roda Stewarta w Polsce w przyszłym roku.

Artysta wystąpi w krakowskiej hali Tauron Arena Kraków w niedzielę, 19 lutego, oraz w Ergo Arenie w Gdańsku - we wtorek 21 lutego. Na koncertach zaśpiewa swoje największe hity, wśród których znajdą się „Handbagsand Gladrags”, „You're in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think I'm Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythm of My Heart”.

Sprzedaż biletów ruszy w poniedziałek 12 grudnia, o godz. 10. Będzie można je kupić poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Ceny biletów: od 229 do 669 zł. 


Czytaj także: Legendarni Guns N' Roses wystąpią na gdańskim stadionie - z Axlem Rose i Slash'em!

-
oprac. AO (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. AO (0)
www.gdansk.pl