PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Kibicuj gdańskim maratończykom i wygraj nagrody!
Kibicuj gdańskim maratończykom i wygraj nagrody!
Jeszcze do piątku, 15 marca, można zgłaszać się do konkursu na najlepszą „Pozytywną Strefę Kibicowania” podczas 5. Gdańsk Maratonu. Dla najlepszych teamów czekają nagrody finansowe i rzeczowe. Za pierwsze miejsce przewidziano 3 tysiące złotych.
Gdański Ośrodek Sportu zaprasza wszystkie gdańskie szkoły, kluby sportowe, świetlice środowiskowe do uczestnictwa w Konkursie „Pozytywna strefa kibicowania”.
Gdański Ośrodek Sportu zaprasza wszystkie gdańskie szkoły, kluby sportowe, świetlice środowiskowe do uczestnictwa w Konkursie „Pozytywna strefa kibicowania”.
Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl


Każdy, kto chociaż raz spróbował sił w jakimkolwiek biegu wie, jak cenny jest doping, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Słowa otuchy,
oklaski, motywacyjne hasła rzucone w stronę biegaczy z boku potrafią czynić cuda, dodać skrzydeł i pomagają przezwyciężyć słabości. A na trasie Maratonu takich chwil nie brakuje. Dotyczy to nie tylko amatorów, ale także zawodowców. Dlatego kibice są tak istotnym elementem biegu na królewskim dystansie 42 kilometrów i 195 metrów.

Już po raz trzeci Gdański Ośrodek Sportu zaprasza wszystkie gdańskie szkoły, kluby sportowe, świetlice środowiskowedo uczestnictwa w Konkursie pod nazwą „Pozytywna strefa kibicowania”. Celem jest wsparcie uczestników 5. Gdańsk Maratonu. Każdy z zespołów uczestniczących w konkursie ma za zadanie przygotować ciekawy, kolorowy i przede wszystkim głośny doping na ulicach Gdańska w dniu 14 kwietnia.

Do 15 marca 2019 roku można zgłaszać się do konkursu na najlepszą Pozytywną Strefę Kibicowania. Na najlepsze strefy czekają atrakcyjne nagrody, finansowe i rzeczowe. W tym roku przewidziano pulę szesnastu nagród. Dlaczego warto?

I miejsce – 3000 PLN brutto,
II miejsce – 2000 PLN brutto,
III miejsce – 1000 PLN brutto,
IV – VIII miejsca – 500 PLN brutto,
IX – XVI miejsca – zestawy piłek do gier.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres info@gdanskmaraton.pl. W temacie maila trzeba wpisać – Kibicowanie podczas 5. Gdańsk Maraton w dniu 14 kwietnia 2019.

W konkursie mogą wziąć udział gdańskie szkoły podstawowe i gimnazjalne, wytypowane przez nie zespoły uczniowskie, kluby sportowe – ich członkowie do wieku juniora włącznie, świetlice środowiskowe i wytypowane przez nie zespoły złożone z podopiecznych świetlic w wieku szkolnym do 16. roku życia.

Zasady konkursu „Pozytywna Strefa Kibicowania”

Regulamin konkursu „Pozytywna Strefa Kibicowania”