• Start
  • Wiadomości
  • Wypromuj się. Konkurs Gdańskiej Organizacji Turystycznej dla branży gastronomicznej

Wypromuj się. Konkurs Gdańskiej Organizacji Turystycznej dla branży gastronomicznej

Gdańska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs dla wszystkich gdańskich restauracji. Jest on częścią programu wsparcia branży gastronomicznej, który prowadzony jest we współpracy z Miastem Gdańsk. Celem inicjatywy jest również promowanie lokalnych produktów i potraw. Zachęcamy do zgłaszania swoich ofert.
19.09.2021
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Plakat promujący akcję Rozsmakuj się w Gdańsku
Plakat promujący akcję "Rozsmakuj się w Gdańsku"
źródło: GOT


Spośród zgłoszonych firm, wyłonione zostanie 20 lokali gastronomicznych, w których zrealizowane zostaną odcinki cyklu programu kulinarnego “Rozsmakuj się w Gdańsku”. Produkcja odcinków odbywać się będzie w okresie od października do listopada 2021 roku, natomiast publikacja cyklu potrwa do I kwartału 2022 roku.

Wyprodukowane odcinki udostępnione zostaną wszystkimi kanałami Visit Gdansk, Gdańskiej Karty Mieszkańca (ponad 250.000 odbiorców) oraz przekazane zostaną laureatom konkursu w celu wykorzystania ich do własnych działań marketingowych.

Celem konkursu GOT jest promowanie lokalnych produktów i potraw
Celem konkursu GOT jest promowanie lokalnych produktów i potraw
zdj. Anna Rezulak/KFPOprócz długoterminowych korzyści dla branży gastronomicznej, tj. promocji laureatów konkursu, Gdańska Organizacja Turystyczna przewidziała również nagrody pieniężne. Każda z restauracji, która weźmie udział w nagraniach otrzyma 5 tys. zł brutto. Gdańscy restauratorzy mogą zgłaszać swoje oferty w dniach od 16 do 30 września 2021.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy i wzór umowy znajdują się na stronie visitgdansk.

TV

100-lecie ulicy Krętej