• Start
  • Wiadomości
  • „Wszystkie Strony Miasta” o gdańskiej wiośnie literackiej. Wideoczat o godz. 12.30

„Wszystkie Strony Miasta” o gdańskiej wiośnie literackiej. Wideoczat o godz. 12.30

We wtorkowym (19 marca) programie „Wszystkie Strony Miasta” porozmawiamy o przypadającym 21 marca Światowym Dniu Poezji oraz innych wydarzeniach poświęconych poezji i literaturze, które w najbliższych tygodniach odbędą się w Gdańsku.
( Publikacja: 18.03.2019 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Z okazji Światowego Dnia Poezji na przystankach, w autobusach, tramwajach i na billboardach w mieście pojawiały się plakaty z wierszami gdańskich poetów. To akcja IKM
Z okazji Światowego Dnia Poezji na przystankach, w autobusach, tramwajach i na billboardach w mieście pojawiały się plakaty z wierszami gdańskich poetów. To akcja IKM
Dominik Paszliński/gdansk.pl

 

Do studia gdansk.pl zaprosiliśmy

  • Aleksandrę Szymańską - dyrektorkę Instytutu Kultury Miejskiej;
  • Magdalenę Kalisz - dyrektorkę programową Gdańskich Targów Książki i szefową księgarni kameralnej Sztuka Wyboru;
  • Jarosława Zalesińskiego - dyrektora Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku.


Z naszymi gośćmi porozmawiamy o Światowym Dniu Poezji i wydarzeniach, które odbędą się niebawem: Gdańskich Targach Książki i Gdańskich Spotkaniach Literackich „Odnalezione w Tłumaczeniu”.

Będzie też o wierszach na przystankach, spotkaniach autorskich, slamach poetyckich i wszystkich innych działaniach promujących rozwój czytelnictwa w naszym mieście.

 

Początek emisji programu “Wszystkie strony miasta” w portalu gdansk.pl, o godz. 12.30. Czas trwania programu ok. 25 minut. Serdecznie zapraszamy!

 

Rozmowę poprowadzi red. Anna Umięcka.