• Start
  • Wiadomości
  • Walentynkowy Konkurs Fotograficzny - zgłoszenia do 12 lutego

Walentynkowy Konkurs Fotograficzny - W Gdańsku miłość jest wszędzie

Miasto Gdańsk po raz kolejny z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych zaprasza do wspólnej zabawy w Walentynkowym konkursie Fotograficznym. Tematem zdjęć może być wszystko co kojarzy się z miłością i nawiązuje do tematu konkursu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. W Gdańsku miłość jest wszędzie - uchwyć to na zdjęciu i wygraj!
( Publikacja: 03.02.2019 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Przed rokiem w Walentynkowym Konkursie Fotograficznym wygrała praca Wojciecha Dzedzeja
Przed rokiem w Walentynkowym Konkursie Fotograficznym wygrała praca Wojciecha Dzedzeja
fot. Mariusz Kolenda


Podziel się z nami swoją fotografią nawiązującą do tytułu konkursu. Zdjęcia konkursowe należy przesyłać do 12 lutego 2019 na adres e-mail wraz z wypełnioną przez uczestnika Kartą Zgłoszenia.

W tym roku organizatorzy zdecydowali się rozszerzyć zakres tematyczny prac konkursowych – nie muszą to być już tylko zakochane pary – może być detal czy krajobraz, który w jak najlepszy sposób odda temat konkursu.

Wyboru laureatów dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora. Wyniki konkursu oraz publikacja zdjęć nastąpi w Walentynki – 14 lutego 2019 r. na stronie internetowej Miasta, profilu Facebookowym i na Instagramie.

Nagrodą główną w konkursie jest romantyczna kolacja dla dwóch osób oraz voucher dla dwóch osób do SPA w Hotelu Gdańsk. Przewidziano też nagrody dodatkowe dla wyróżnionych – dwa vouchery na kolację dla dwóch osób w Hotelu Gdańsk. Czekamy na Wasze zdjęcia!


Szczegóły zgłoszenia znajdują się w Regulaminie Walentynkowego Konkursu Fotograficznego „W Gdańsku miłość jest wszędzie”.

REGULAMIN KONKURSU – Do pobrania 

KARTA ZGŁOSZENIA –  Do pobrania 


konkurs grafika