• Start
  • Wiadomości
  • WYBORY. Adamowicz - Płażyński. Przypadkowe spotkanie kandydatów w ostatnim dniu kampanii

WYBORY. Adamowicz - Płażyński. Przypadkowe spotkanie kandydatów w ostatnim dniu kampanii

Dziś o północy obowiązuje już cisza wyborcza. W ostatnim dniu kampanii kandydaci intensyfikują swoje działania. Przy okazji doszło do przypadkowego spotkania dwóch kandydatów, rywali w walce o stanowisko prezydenta Miasta: Pawła Adamowicza, który startuje z poparciem własnego komitetu i Kacpra Płażyńskiego kandydata PiS.
( Publikacja: 19.10.2018 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Paweł Adamowicz i Kacper Płażyński. Poranne spotkanie podczas kampanii
Paweł Adamowicz i Kacper Płażyński. Poranne spotkanie podczas kampanii
zdj. facebook/paweladamowicz

 

Pod dworcem PKP w Gdańsku przypadkowo spotkali się i chwilę porozmawiali ze sobą dwaj kandydaci, którzy rywalizują w wyborach prezydenckich w Gdańsku. Od wczesnych godzin rannych kawą i drożdżówkami częstował gdańszczan Paweł Adamowicz i wspierający go działacze oraz kandydaci komitetu Wszystko dla Gdańska. W tym samym czasie i w tym miejscu swoją kampanię prowadził Kacper Płażyński z PiS ze swoim sztabem, rozdając kawę i pączki z budyniem. Kandydaci na chwilę zatrzymali się i wymienili uprzejmościami. 

Paweł Adamoiwcz napisał potem na swoim profilu na facebooku: „Ostatnia kawa i drożdżówka przed wyborami ? Było mi bardzo miło móc dyskutować z Państwem o przyszłości tego miasta. Miałem też tego ranka wyjątkową okazję wymienić się słodkościami z moim szanownym kontrkandydatem. Pozdrawiam Pana raz jeszcze i życzę powodzenia ? A Państwa zachęcam do udziału w tych wyborach, widzimy się w niedzielę przy urnach”.

Zobacz film, który zamieścił Kacper Płażyński: 


Dziś od północy obowiązuje w całym kraju cisza wyborcza, podczas której nie można prowadzić jakiejkolwiek agitacji wyborczej. Obowiązywać ona będzie do godziny 21-ej w niedzielę 21 października lub do zakończenia głosowania.