• Start
  • Wiadomości
  • Sylwestrowy Konkurs Rady Miasta Gdańska. Jeszcze dziś masz szansę na nagrody REGULAMIN

Sylwestrowy Konkurs Rady Miasta Gdańska. Przewodnicząca Rady zaprasza do udziału REGULAMIN

Połączmy przyjemne z pożytecznym. Rada Miasta Gdańska i Zakład Utylizacyjny w Gdańsku zapraszają do udziału w Sylwestrowym Konkursie. Ma on wymiar ekologiczny i charytatywny. - Do wygrania elektryczna hulajnoga i wiele innych atrakcyjnych nagród - zachęca Agnieszka Owczarczak, przewodnicząca Rady Miasta Gdańska. Poniżej publikujemy regulamin konkursu.
31.12.2019
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Do udziału w Sylwestrowym Konkursie zaprasza przewodnicząca Rady Miasta Gdańska Agnieszka Owczarczak
Do udziału w Sylwestrowym Konkursie zaprasza przewodnicząca Rady Miasta Gdańska Agnieszka Owczarczak
zdj. Dariusz Kwidziński/gdansk.pl


Czas zacząć odliczanie do najgorętszej imprezy w roku. Przed nami Sylwester! Witać będziemy wspólnie 2020 r. Rada Miasta Gdańska i Zakład Utylizacyjny w Gdańsku już po raz trzynasty organizują Sylwestrowy Konkurs. Huczne powitanie Nowego Roku to nie tylko okazja do szampańskiej zabawy, ale także szansa wygrania atrakcyjnych nagród, takich jak hulajnoga elektryczna, soundbar, słuchawki bezprzewodowe oraz głośniki.

Agnieszka Owczarczak, przewodnicząca Rady Miasta Gdańska zaprasza do udziału:


Jak wziąć udział w konkursie?

To proste. Wystarczy w noc sylwestrową wyrzucić do oznakowanych pojemników stojących w miejscach zabaw miejskich szklaną butelkę po napoju, którym witaliśmy Nowy Rok. W tym roku miejski Sylwester odbędzie się aż w 5 lokalizacjach, tym samym Sylwestrowy Konkurs Rady Miasta Gdańska poszerzy swój zasięg i zachęci do udziału jeszcze więcej gdańszczan i przybyłych gości. Pojemniki rozlokowane zostaną wszędzie tam, gdzie zorganizowano plenerowe zabawy sylwestrowe:

  • na ul. Długie Ogrody,
  • przy Hali Olivia,
  • w Parku Oruńskim,
  • w Jarze Wilanowskim,
  • na Molo w Brzeźnie

Koniecznie trzeba zapamiętać, że do butelki należy włożyć kartkę ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu.

Logo_OK

 

Ważne cele społeczne i ekologiczne

Każda kolejna edycja Konkursu przyciąga więcej uczestników, co przekłada się na czystość i bezpieczeństwo w miejscach zabaw oraz większe wsparcie dla najbardziej potrzebujących. Jak co roku, Zakład Utylizacyjny przeznaczy na szczytny cel 2020 groszy za każde 5 kg szklanych opakowań zebranych w czasie trwania akcji.

Wsparcie w tegorocznej edycji konkursu otrzyma Fundacja Świat Wrażliwy, która wspiera młodzież z niepełnosprawnością intelektualną i seniorów. Jest także miejscem treningów społeczno-zawodowych oraz szkoleń dla seniorów, którzy są mentorami-asystentami młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone m.in. na cykl zajęć usprawniających komunikację oraz integrację sensoryczną młodzieży.

Sylwestrowy Konkurs organizowany jest już po raz 13-ty. Nz. opróżnianie pojemników konkursowych przed losowaniem
Sylwestrowy Konkurs organizowany jest już po raz 13-ty. Nz. opróżnianie pojemników konkursowych przed losowaniem
zdj. Grzegorz Mehring/gdansk.pl


Konkurs trwać będzie od 31 grudnia 2019 r. do 2 stycznia 2020 r. W pierwszych dniach stycznia Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele organizatorów oraz partnerów, wylosuje nagrody wśród wszystkich uczestników.

SPRAWDŹ:  Regulamin Konkursu Sylwestrowego 2019 

TV

Czwarty mikrolas już rośnie - zobacz, jak powstawał na Oruni Górnej