Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska - Meksyk w Gdańsku. Niektóre sektory już wyprzedane!

Mecz reprezentacji Polski z Meksykiem odbędzie się 13 listopada o godz. 20:45 na Stadion Energa Gdańsk. Bilety można kupić przez portal kupbilet.pl. Ceny od 80 do 200 złotych. Na razie tylko sprzedaż dla posiadaczy Karty Kibica. Sprzedaż otwarta ruszy 25 października.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska - Meksyk w Gdańsku. Niektóre sektory już wyprzedane!
A
A
data publikacji: 19 października 2017 r.

Robert Lewandowski był w Gdańsku na meczu z Holandią. Oby zagrał też przeciwko Meksykowi 13 listopada, bo to zawsze gratka dla kibiców
Robert Lewandowski był w Gdańsku na meczu z Holandią. Oby zagrał też przeciwko Meksykowi 13 listopada, bo to zawsze gratka dla kibiców
Jerzy Pinkas/ Gdansk.pl

Można się spodziewać, że w poniedziałek, 13 listopada, na stadionie w Gdańsku zasiądzie około 40 tysięcy widzów. Tylu (dokładnie 40 392) było na meczu towarzyskim Polska - Holandia w dniu 1 czerwca 2016 roku.

Nie wiadomo, czy reprezentacja Polski na murawę Stadionu Energa Gdańsk wybiegnie w najsilniejszym składzie. Niektórzy kibice i eksperci spekulują, że trener Adam Nawałka będzie chciał sprawdzić w meczu towarzyskim w Meksykiem piłkarzy, którzy dotąd - w eliminacjach - grali mniej, bądź wcale.


Od 19 do 24 października bilety na mecz Polska - Meksyk mogą kupić wyłącznie posiadacze Karty Kibica. Na stronie kupbilet.pl czytamy, że Karta Kibica wymagana jest także dla dzieci i obcokrajowców. Można maksymalnie kupić pięć biletów na login. Nie ma możliwości rezerwacji biletów ani zakupu biletów grupowych.

Będzie można zamówić także tzw. bilet kolekcjonerski, który będzie pamiątką z meczu (za dodatkową opłatą).

Bilety rozchodzą się bardzo szybko. Sprawdziliśmy w czwartek, 19 października, o godz. 8.30. Część tańszych sektorów była już całkowicie wykupiona, np. sektory X i W za bramką, czy sektory O, P, Q i R wzdłuż linii bocznej boiska. Mało miejsc zostało także w sektorze rodzinnym. W innych sektorach różnie: od 130 do 860 wolnych miejsc.

Sprzedaż otwarta biletów ma ruszyć 25 października. Można się spodziewać, że jeśli zostaną jakieś bilety, to tylko te najdroższe, po 200 zł.


Karta Kibica jest jednocześnie kartą płatniczą Alior Banku. Aby ją wyrobić trzeba zarejestrować się na stronie laczynaspilka, a potem trzeba podać swoje dane Alior Bankowi w formularzu online i zapłacić 1 zł (słownie: złotówkę). Jak wyjaśnia regulamin "przelew musisz wykonać z Twojego dotychczasowego konta bankowego na Twój nowy rachunek Karty Kibica, podany w wysłanym mailu. Na wykonanie przelewu masz 7 dni."

W maju tego roku PZPN informował, że Kartę Kibica Reprezentacji Polski posiada blisko 80 tysięcy osób.oprac. SŁ (0)
www.gdansk.pl
oprac. SŁ (0)
www.gdansk.pl