Podsumowanie testów MEVO 2.0. Rozmowa z Piotrem Kryszewskim - wtorek g. 11.00

Jak wypadły testy roweru miejskiego MEVO 2.0? Jak będzie rozwijany system? W programie "Tym żyje Gdańsk" naszym gościem będzie Piotr Kryszewski, zastępca prezydenta Gdańska ds. usług komunalnych. Emisja we wtorek 21 listopada o godz. 11.00 na portalu gdansk.pl. Zapraszamy!
20.11.2023
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
mężczyzna w średnim wieku, łysy w garniturze jedzie na czerwonym rowerze, w tle tramwaje i ulica
Piotr Kryszewski, zastępca prezydenta Gdańska ds. usług komunalnych podczas testowania systemu MEVO 2.0
fot. Grzegorz Mehring/gdansk.pl

MEVO 2.0 - system roweru miejskiego w metropolii

16 listopada skończyły się testy systemu roweru miejskiego MEVO 2.0. Jego operatorem, w imieniu 16 gmin, jest Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot. Jak przebiegło wdrożenie systemu? Czy są już do dyspozycji wszystkie zamówione rowery? Czy gdańszczanie chętnie korzystają z tego środka transportu? Na jakich trasach jeżdżą? Czy firma dostarczająca system daje sobie radę z bieżącą eksploatacją? Te i inne pytania zadamy w programie "Tym żyje Gdańsk" Piotrowi Kryszewskiemu, zastępcy prezydenta Gdańska ds. usług komunalnych, który w imieniu miasta odpowiadał za MEVO 2.0.

Mevo 2.0. Koniec testów roweru metropolitalnego, system ruszył na 100 proc. możliwości 

Naszego gościa zapytamy też o plany i zamierzenia dotyczące rozbudowy systemu MEVO 2.0 w Gdańsku i o to, jak będzie działał system MEVO 2.0 w okresie zimowym.

"Tym żyje Gdańsk" - emisja we wtorek 21 listopada o godz. 11.00 na portalu gdansk.pl. Zapraszamy!

"Tym żyje Gdańsk" - program na gdansk.pl

W sierpniu ubiegłego roku, na portalu gdansk.pl, rozpoczęliśmy regularne emisje programów studyjnych z cyklu „Tym żyje Gdańsk”. Rozmawiamy w nich z gośćmi o sprawach, które dotyczą życia mieszkańców i funkcjonowania samorządu, nowych regulacji prawnych czy dużych organizowanych przez Miasto Gdańsk imprez kulturalnych bądź okolicznościowych. Tematyka szeroka, ale zawsze aktualna i ważna dla mieszkańców. Rozmowy z gośćmi toczą się w naszym wirtualnym studiu.