• Start
  • Wiadomości
  • Przywrócenie docelowej organizacji ruchu - 3 Maja i Nowe Ogrody

Skrzyżowanie ulic 3 Maja i Nowych Ogrodów z docelową organizacją ruchu

Wieczorem z piątku na sobotę, 24/25 marca, przywrócona została docelowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Nowe Ogrody.
23.03.2023
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Widok z góry: duże skrzyżowanie, robotnicy pracują, na jezdniach samochody. Po lewej fragment budynku, na nim świetlny zegar pokazujący godzinę 8:17
W piątek, 24 marca, wieczorem, przywrócona zostanie organizacja ruchu na skrzyżowaniu funkcjonująca przed rozpoczęciem prac
fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

Śródmieście, Wrzeszcz. Trwają prace na dworcach kolejowych - kiedy koniec?

W godzinach wieczornych na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Nowe Ogrody przywrócono organizację ruchu funkcjonująca przed rozpoczęciem prac - bez ograniczeń dla kierowców, rowerzystów i pieszych.

To jednak nie koniec robót budowlanych na tym skrzyżowaniu. W połowy kwietnia wykonawca planuje ułożenie ostatniej warstwy nawierzchni. O planowanych zmianach Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska będzie informować osobnym komunikatem.

Zmiany w organizacji ruchu związane są z budową odwodnienia na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Nowe Ogrody. Wykonawcą robót jest Konsorcjum firm Poleko Budownictwo Sp. z o.o. oraz WPRD Gravel Sp. z o.o.

Oprac. AO

TV

Piknik na Targu Węglowym. Mieszkańcy i goście świętowali 20. rocznicę Polski w UE