Wojciech Modest Amaro gościem 13. Nowych Trendów w Turystyce

W piątek, 14 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności odbędzie się 13. edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce. Wśród ekspertów znajdują się m.in. Janina Bąk, Jan Zając i Piotr Kosek. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Wojciech Modest Amaro. Udział można wziąć zarówno stacjonarnie, jak i w formie online.
12.04.2023
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
banner ze zdjęciami portetowymi gości wydarzenia
W 13. edycji konferencji Nowe Trendy w Turystyce gościem specjalnym będzie Wojciech Modest Amaro, który swoje godzinne spotkanie z uczestnikami rozpocznie o godz. 15.45
fot. mat. GOT

Opowieść o hanzeatyckim Gdańsku

Organizatorem wydarzenia jest Gdańska Organizacja Turystyczna.

- Co roku, z wielką przyjemnością organizujemy konferencję Nowe Trendy w Turystyce. To jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce - mówi Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej. - Dzięki konferencji branża turystyczna rozwija się jeszcze szybciej i zapoznaje z najnowszymi, światowymi rozwiązaniami. Bogaty program sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie.

Program konferencji Nowe Trendy w Turystyce

Konferencja Nowe Trendy w Turystyce skupiona będzie wokół czterech głównych obszarów: statystyka w turystyce, marketing miejsc, turystyka doświadczeń oraz turystyka zrównoważona.

  • Dane statystyczne oraz metody opracowywania analiz z pewnością przysłużą się lepszemu planowaniu działań i efektywnemu dobieraniu usług do potrzeb klientów. Posłuchamy najbardziej inspirujących mówców z dziedziny, takich jak Janina Bąk i Jan Zając.
  • Marketing miejsc pomoże wybrać perełki z oferty i odpowiednio wykorzystać je w celu skutecznej promocji. Najlepsi eksperci z agencji reklamowych opowiedzą o swoich doświadczeniach i projektach turystycznych.
  • Turystyka doświadczeń to temat, który z powodzeniem może zostać wykorzystany przy konstruowaniu atrakcyjnej oferty. Spojrzenie na temat oczami turysty to niezmiennie podstawa efektywnego działania.
  • Turystyka zrównoważona pozwoli poznać najnowsze światowe trendy, które sprawiają, że ruch turystyczny przynosi pozytywne efekty dla całej lokalnej społeczności, nie będąc uciążliwym.

Rozpoczęcie konferencji poprzedzi przegląd mediów prasowych przy porannej kawie o godz. 8:30. Poprowadzą go specjaliści z Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz dziennikarze z takich czasopism jak Horeca Business Club, Hotelarz czy Rynek Turystyczny.

Kolejny Hewelion w Gdańsku. Tym razem zawędrował na 32 piętro Olivia Star

Goście konferencji Nowe Trendy w Turystyce

Natomiast Piotr Kosek (z kanału YT Astrofaza) opowie o… turystyce kosmicznej! Będziemy mówić o przyszłości i zastanowimy się, kiedy będziemy turystami w kosmosie? Jakie pomysły mają obecnie korporacje na rozwój tego typu turystyki? Ile będzie kosztować lot? Temat nietuzinkowy, a przy tym jakże fascynujący.

Gościem specjalnym tej edycji NTT będzie znany szef kuchni Wojciech Modest Amaro. Opowie o turystyce widzianej przez pryzmat kulinariów (początek spotkania o godz. 15.45). To szczególnie istotne, gdyż od pewnego czasu obserwujemy coraz większe zainteresowanie właśnie turystyką kulinarną.

O godzinie 18:00 zaplanowano wspólny wieczorek w Elektrycznym Żurawiu przy muzyce, jedzeniu i napojach, który jest m.in. świetną okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Udział w konferencji można wziąć stacjonarnie, jak i w formie online.

Szczegóły na stronie. 

oprac. AU

TV

Zjazd Hanzy, dzień III. Bakalie, muzyka i nowe nabrzeże