• Start
  • Wiadomości
  • Odpocznij w strefie relaksu, weź udział w konkursie biblioteki

Odpocznij w strefie relaksu, weź udział w konkursie biblioteki

W przestronnych pomieszczeniach biblioteki ECS zorganizowano strefę aktywnego relaksu. Można odpocząć na kanapach, leżakach bądź siedziskach, a przy okazji sięgnąć po książkę bądź gazetę. Można też wziąć udział w konkursie. Biblioteka znajduje się na pierwszym piętrze.
01.06.2019
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Zajrzyjcie do strefy aktywnego relaksu w bibliotece ECS
Zajrzyjcie do strefy aktywnego relaksu w bibliotece ECS
Fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

 

To okazja do zajrzenia do wybranych spośród tysięcy pozycji wydawniczych, jakie znajdują się w bibliotece ECS. Na miejscu można też posłuchać muzyki z lat 80. albo pograć w gry planszowe. Na najmłodszych czeka kącik z literaturą i kolorowankami.

Dodatkową atrakcją jest konkurs "Solidarność na okrągło". Zadaniem jego uczestników jest stworzenie krótkich tekstów - refleksji dotyczących idei „wolności” i „solidarności”. Dziesięć najciekawszych wypowiedzi nagrodzonych zostanie książkami. 

Konkurs odbywa się w dniach 1-11 czerwca, w ramach Święta Wolności i Solidarności. Chodzi o napisanie krótkiego tekstu (maksymalnie 20 słów), w formie prozy lub wiersza, odnoszących się do szeroko rozumianych pojęć: wolność oraz solidarność.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano 12 czerwca.

By wziąć w nim udział należy zajrzeć do biblioteki ECS i wypełnić specjalny formularz konkursowy, a następnie przekazać go pracownikom biblioteki.

Biblioteka, i strefa relaksu, otwarta jest w dniach 1-3 oraz 8-9 czerwca w godz. 10-22, a także 4 czerwca w godz. 10-24. Wstęp wolny.

 

W bibliotece ECS zadbano o atrakcje dla najmłodszych
W bibliotece ECS zadbano o atrakcje dla najmłodszych
Fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

 

 

TV

Dobiega końca realizacja zakładu termicznej obróbki odpadów