To już setny odcinek wyjątkowej OPERA? SI! Jerzy Snakowski zaprasza dziś na uroczystą galę

Trudno uwierzyć, że już sto razy wielbiciele opery spotkali się z jej znawcą Jerzym Snakowskim w Operze Bałtyckiej. Z tej okazji czerwcowe wydarzenie będzie bardziej niż zwykle niezwykłe - w sobotę, 25 czerwca, o godz. 18, Opera Bałtycka razem z Jerzym Snakowskim zapraszają na uroczystą galę z okazji 100. spotkania cyklu Opera? Si!
25.06.2022
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Jerzy Snakowski zaprasza na uroczystą Galę z okazji 100 odcinka Opera? Si! 25 czerwca o godz. 16 w Operze Bałtyckiej
Jerzy Snakowski zaprasza na uroczystą Galę z okazji 100 odcinka Opera? Si! 25 czerwca o godz. 16 w Operze Bałtyckiej
fot. Krzysztof Mystkowski / KFP

Muzyczne wieczory na gdansk.pl. O dziełach operowych opowie Jerzy Snakowski

Gala Opera? Si! obfitować będzie w bogaty program artystyczny w wykonaniu świetnych solistów. Czekają nas rozmowy z artystami i osobami związanymi od lat z ulubionym przez melomanów cyklem. 

Wystąpią, między innymi, tak wspaniali artyści jak: Katarzyna Hołysz (sopran), Anna Fabrello (sopran), Karolina Sikora (mezzosopran), Leszek Skrla (baryton) i tancerze baletu Opery Bałtyckiej. 

Publiczność Gali usłyszy znane utwory z oper i operetek, m.in. z “Madamy Butterfy” Pucciniego, “Nabucco” Verdiego, “Strasznego dworu” Moniuszki czy “Wesołej wdówki” Lehára. Do tego, oczywiście, charyzmatyczny prowadzący i jednocześnie twórca cyklu Opera? Si! - Jerzy Snakowski, który o operze wie chyba wszystko, a na słuchaczy jubileuszowego odcinka czeka w Operze Bałtyckiej już dziś, w sobotę, 25 czerwca 2022 r., o godz.18.

Bilety na Galę z okazji 100. odcinka kosztują 40 - 50 zł (lub 25 - bilet specjalny) i dostępne są w kasie Opery Bałtyckiej i na www.operabaltycka.pl