• Start
  • Wiadomości
  • OGARNIJ KRYZYS – bezpłatne doradztwo online dla biznesu od inkubatora przedsiębiorczości STARTER

OGARNIJ KRYZYS – bezpłatne doradztwo online dla biznesu od Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości prowadząca Inkubator Przedsiębiorczości STARTER przygotowała ofertę dla firm, które szukają kompleksowego wsparcia w dobie kryzysu. Szeroka informacja i doradztwo ekspertów to słowa klucze.
15.04.2020
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Siedziba Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER mieści się przy ul. Lęborskiej, dziś GIP działa oczywiście głównie zdalnie
Siedziba Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER mieści się przy ul. Lęborskiej, dziś GIP działa oczywiście głównie zdalnie
Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

 

Liczne, oddolne inicjatywy wykorzystują narzędzia social media, dostępne na rynku aplikacje, czy też współdzielą swoje działalności, by pomóc sobie nawzajem. Jednak jest też wiele firm, które nie radzą sobie lub nie wiedzą jak i gdzie skorzystać ze środków pomocowych.

- Wystartowaliśmy z kampanią „Ogarnij kryzys”. Jej celem jest stworzenie jednego miejsca, w którym przedsiębiorca będzie mógł czerpać informacje o działaniach wspomagających. Dlatego stworzyliśmy dedykowaną stronę internetową, w połączeniu z doradztwem online skierowanym do indywidualnego przedsiębiorcy - tłumaczy Tomasz Szymczak, prezes zarządu GIP STARTER.

 

MEVO w dobie koronawirusa. Dialog konkurencyjny w formule wideokonferencji

 

Bezpłatne doradztwo online – indywidualne sesje wsparcia dla przedsiębiorcy

Kampania „Ogarnij kryzys” to przede wszystkim bezpłatna usługa doradztwa online, która jest jednym z elementów gdańskiego pakietu wsparcia przedsiębiorców. Doskonali eksperci, z którymi gdański STARTER współpracuje od dłuższego czasu, będą pomagać i proponować rozwiązania z zakresu m.in.:

  • marketingu,
  • brandingu,
  • social media,
  • pozyskiwania funduszy,
  • rozwiązań prawnych
  • czy też interpretacji zapisów tarczy antykryzysowej.

 

Tematyka doradztwa online oferowanego przez STARTER została zaprojektowana na podstawie ankiet, które przedsiębiorcy wypełniali już w trakcie panowania pandemii.

W ramach kampanii przygotowany został serwis www.biznes.inkubatorstarter.pl, w którym przedsiębiorcy znajdą kompleksowe informacje o wsparciu zarówno na poziomie lokalnym (jak np. gdański pakiet wsparcia), ogólnopolskim, jak i o działaniach finansowanych ze środków europejskich. Poprzez wypełnienie dostępnego na stronie, prostego formularza przedsiębiorca będzie mógł wybrać doradcę według swoich potrzeb i umówić się na sesje.

 

Jedzenie na wynos i na telefon w Gdańsku

 

- Zależy nam bardzo by gdański przedsiębiorca nie błądził i  nie szukał wsparcia w różnych miejscach. Portal działa od tygodnia, a już mamy zapotrzebowanie na indywidualne doradztwa, mimo że po drodze mieliśmy okres świąteczny - zaznacza Tomasz Szymczak. - Widać, że biznes tego bardzo potrzebuje, szczególnie ten drobny i rozproszony. Instytucje otoczenia biznesu szczególnie teraz powinny skupić się na wzmożonych działaniach linkowania firm różnych sektorów.

Wszystkie wydarzenia przygotowane przez gdański STARTER dla przedsiębiorców w ramach kampanii „Ogarnij kryzys” odbywają się online i bezpłatnie.

 

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Gdańska.

TV

Ostatni dzień 44. Zjazdu Nowej Hanzy w Gdańsku