Na Osowej powstanie nowe boisko piłkarskie. Sztuczna trawa, monitoring, mała architektura

Nowe boisko piłkarskie w 2024 roku zyska dzielnica Osowa. Właśnie ogłoszono przetarg na budowę takiego obiektu na terenie Szkoły Podstawowej nr 81 przy ul. Siedleckiego. W ramach inwestycji powstanie boisko piłkarskie ze sztuczną trawą wraz z niezbędnym układem komunikacyjnym i elementami małej architektury. 
20.03.2024
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
W centrum zdjęcia fragment boiska porośniętego trawą, z prawej strony fragmenty budynków widoczne z lotu ptaka
Na terenie Szkoły Podstawowej nr 81 przy ul. Siedleckiego w Gdańsku Osowej powstanie boisko piłkarskie ze sztuczną trawą wraz z niezbędnym układem komunikacyjnym i elementami małej architektury 
fot. Mat. prasowe Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska

Teren boiska będzie oświetlony i ogrodzony. W ramach zadania boisko zostanie również wyposażone w niezbędny sprzęt sportowy. Co ważne, teren kompleksu sportowego objęty będzie monitoringiem wizyjnym.

Matarnia. Prace nad planem przestrzennym w Klukowie - rejon ul. Radiowej i PKM

Przetarg na budowę boiska został już ogłoszony. Otwarcie ofert planowane jest na 4 kwietnia 2024 roku. Same roboty budowlane mają potrwać 21 tygodni od daty podpisania umowy. Inwestycja jest realizowana w ramach rządowego programu „Sportowa Polska - Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej”, którego celem jest wsparcie realizacji zadań inwestycyjnych dotyczących obiektów sportowych na terenie całego kraju.

Jasień. Przy zbiorniku Jabłoniowa powstał nowy plac zabaw - dzięki BO

(opr. AK)

TV

W zoo zamieszkały dwa lemury