• Start
  • Wiadomości
  • Miejska Hala Sportowa przy ul. Kołobrzeskiej. Remont przez miesiąc - część zajęć online

Miejska Hala Sportowa przy ul. Kołobrzeskiej. Remont przez miesiąc - część zajęć online

Gdański Ośrodek Sportu informuje, że od poniedziałku 3 października do piątku 4 listopada 2022 r. w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej 61 odbywać się będzie wymiana oświetlenia. Przez miesiąc obiekt będzie wyłączony z użytku w dni powszednie, co z kolei wpłynie na odbywające się tam zajęcia cyklu Aktywuj się w Gdańsku.
04.10.2022
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Zajęcia zumby w Miejskiej Hali Sportowej
Zajęcia zumby w Miejskiej Hali Sportowej
mat. GOS

Zmiany dotyczą zajęć Joga na zdrowie oraz Zumby, które w okresie od 3 października do 4 listopada odbywać się będą w formie „online”, czyli za pośrednictwem internetu. Dostęp do nagrań wideo będzie udostępniany za pośrednictwem facebookowej grupy Aktywuj się w Gdańsku, do której można w każdej chwili dołączyć za darmo.

Taneczne zajęcia Zumby, które dotychczas odbywały się w Miejskiej Hali Sportowej we wtorki o 20:30, teraz będą dostępne za pośrednictwem internetu we wtorek od godziny 19 przez kolejne 24 godziny. Wideo z nowych zajęć zostaną opublikowane 4, 11, 18 i 25 października 2022.

Nowe odcinki zajęć Jogi na zdrowie, na które dotychczas można było uczęszczać do MHS w czwartki o 19:30, będą udostępniane na grupie Aktywuj się w Gdańsku w każdy czwartek o godzinie 12 i dostępne przez kolejny tydzień. Premiery nowych odcinków zaplanowano na 6, 13, 20 i 27 października oraz 3 listopada 2022.

Po planowanym remoncie zajęcia powrócą do Miejskiej Hali Sportowej w dotychczasowych terminach. O ewentualnych, kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

TV

Miłe chwile w Radzie Miasta