Metropolitalne Targi Pracy oraz Absolvent Talent Days w Gdańsku

Dla ludzi poszukujących pracy dwie dobre informacje: we wtorek, 10 kwietnia, w Ergo Arenie Targi Absolvent Talent Days, a w środę, 18 kwietnia, w Amber Expo Metropolitalne Targi Pracy.

Metropolitalne Targi Pracy oraz Absolvent Talent Days w Gdańsku
A
A
data publikacji: 09 kwietnia 2018 r.

Metropolitalne Targi Pracy odbędą się w Amber Expo
Metropolitalne Targi Pracy odbędą się w Amber Expo
Dominik Paszliński/ gdansk.pl

Metropolitalne Targi Pracy: 18 kwietnia w AmberExpo

To już siódma edycja. Targi te są jednym z najważniejszych w regionie wydarzeń z obszaru biznesu i HR. Każdego roku swoje propozycje zatrudnienia prezentuje tam do 200 wystawców, wśród których nie brakuje zarówno znanych firm, jak i regionalnych zakładów pracy.

W czasie targów odbędzie się 13 warsztatów, m.in. o kreowaniu wizerunku; o tym, jak dotrzeć do pracodawców; o odkrywaniu swojego potencjału zawodowego i osobistego; o narzędziach, które pomogą znaleźć pracę; o najbardziej perspektywicznych zawodach dla programistów.

Szczegółowa lista warsztatów tutaj.

Zapisy na warsztaty tutaj. Choć udział w zajęciach jest bezpłatny, to ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rezerwacja!


Absolvent Talent Days: 10 kwietnia, Ergo Arena

Ponad 700 pracodawców czeka z ofertami pracy pracy, praktyk i staży w całej Polsce. Dziewiątej edycji Absolvent Talent Days przyświeca idea "Rób to, co kochasz”. Prelekcje wygłosi analityk trendów Natalia Hatalska. Będziecie można skorzystać ze strefy szkoleniowej czy konsultacji z pisania CV.

Interesująco zapowiada się prelekcja: „Kto zwycięży: „Spiderman czy Batman?" - jak odpowiadać na nietypowe pytania rekrutacyjne?”.

W czasie targów będzie można aplikować o pracę za pomocą e-CV, które pozwala na bezpośredni przepływ aplikacji do pracodawcy.

- Zakończyliśmy erę papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni – mówi Michał Rosołowski, członek zarządu Grupy Absolvent.

Więcej informacji na: www.absolvent.pl i tutaj

oprac. SŁ (0)
www.gdansk.pl
oprac. SŁ (0)
www.gdansk.pl