• Start
  • Wiadomości
  • Mecz Polska – Senegal. Gdańska strefa kibica pękała w szwach. ZDJĘCIA i WIDEO

Mecz Polska – Senegal. Gdańska strefa kibica pękała w szwach. ZDJĘCIA i WIDEO

Polacy przegrali swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata 2018. Pomimo wyniku 2:1 dla Senegalu, gdańscy kibice wierzyli do ostatniej sekundy, że to spotkanie zakończy się inaczej. Szkoda, że tak się nie stało, bo takich tłumów jak we wtorkowy wieczór, na Targu Węglowym nie widzieliśmy dawno.
19.06.2018
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Takich tłumów w gdańskiej strefie kibica dawno nie było... Wielka szkoda, że Polacy przegrali swój pierwszy mecz na MŚ 2018
Takich tłumów w gdańskiej strefie kibica dawno nie było... Wielka szkoda, że Polacy przegrali swój pierwszy mecz na MŚ 2018
Dominik Paszliński/gdansk.pl

Strefa kibica znajduje się na Targu Węglowym i może pomieścić ok. 5 tys. osób. Zamontowano na niej telebim o rozmiarze 52 mkw. Komfort oglądania i prawdziwa, piłkarska atmosfera – nie znajdziemy tego w domu i zapewne dlatego fani piłki nożnej zdecydowali się dzisiaj na tak liczne, wspólne kibicowanie.

Ten mecz kosztował naszych kibiców sporo nerwów. Widzieliśmy jak nerwowo gryźli paznokcie i z całych sił zaciskali kciuki. Tym razem na nic się zdały, ale może przydadzą się w niedzielę, kiedy nasza reprezentacja rozegra mecz z Kolumbią.

Strefa kibica będzie czynna w niedzielę, 24 czerwca, w godz. 18.00 – 0.00.

Mecz rozpocznie się o godz. 20.00.

Do zobaczenia na Targu Węglowym!

TV

Dobiega końca realizacja zakładu termicznej obróbki odpadów