• Start
  • Wiadomości
  • W sobotę Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej, a Park Oruński zaprasza na lato - zobacz wideoczat, dziś godz. 12.30

Już w sobotę Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej, a Park Oruński zaprasza na lato - zobacz wideoczat, dziś godz. 12.30

Początek wakacji, to sygnał, że w Gdańsku wracają sezonowe atrakcje, które cieszą się dużą popularnością. W dzisiejszym wideoczacie będziemy rozmawiać o dwóch z nich: Festiwalu Kolorów Nocy Świętojańskiej i imprezach kulturalnych, jakie ma w repertuarze Park Oruński. Początek - o godz. 12.30.
18.06.2019
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej: tysiące osób przychodzą posłuchać muzyki na żywo i posypać siebie oraz znajomych i nieznajomych kolorowym proszkiem. Trochę dziwne zachowanie, ale przynosi dużą frajdę
Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej: tysiące osób przychodzą posłuchać muzyki na żywo i posypać siebie oraz znajomych i nieznajomych kolorowym proszkiem. Trochę dziwne zachowanie, ale przynosi dużą frajdę i wbrew pozorom nie tylko młodzieży
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

 

 

Gośćmi programu Wszystkie Strony Miasta będą:

  • Teresa Kuśmierska, dyrektor Gdańskiego Archipelagu Kultury
  • Piotr Chrzanowski, kierownik Sceny Muzycznej GAK

Program poprowadzi red. Roman Daszczyński.

Będzie można dowiedzieć się wszystkiego o tegorocznej edycji Festiwalu Kolorów Nocy Świętojańskiej. Gdzie się odbędzie - czy tradycyjnie już na Placu Zebrań Ludowych?  Co nowego zaplanowali organizatorzy? Jakich wykonawców zobaczymy na scenie i usłyszymy? Czy zmieniły się zasady uczestnictwa? Kolorowy proszek do barwienia znajomych i nieznajomych - kto i gdzie będzie mógł go nabyć.

Osobnym tematem będzie program kulturalny przygotowany w tym roku dla Parku Oruńskiego. To wspaniałe miejsce, niedawno gruntowanie zrewitalizowane przez Miasto, jest coraz bardziej popularniejsze wśród gdańszczan szukających wypoczynku i rekreacji. W dwóch poprzednich sezonach w klimat Parku Oruńskiego udanie wpisały się imprezy kulturalne, które licznie przyciągają mieszkańców - przede wszystkim Oruni i Gdańska Południe. Jakie będą największe atrakcje tego sezonu?    

Program Wszystkie Strony Miasta. Tematy: Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej i letnia oferta kulturalna Parku Oruńskiego. Początek emisji: dzisiaj, godz. 12.30. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!