• Start
  • Wiadomości
  • Jarosław Wałęsa przed wyborami. Mieszkańcy Gdańska dają energię

Jarosław Wałęsa przed wyborami. Mieszkańcy Gdańska dają energię

Kandydat na prezydenta Gdańska spotyka się z mieszkańcami - 1 października 2018 roku odwiedził Siedlce, wcześniej był w innych dzielnicach Gdańska: Wrzeszczu, Aniołkach, Żabiance i Przymorzu.
( Publikacja: 03.10.2018 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Jarosław Wałęsa podczas spaceru w dzielnicy Siedlce
Jarosław Wałęsa podczas spaceru w dzielnicy Siedlce
fot. FB Jarosław Wałęsa

 

Na Siedlcach razem z przewodniczącym rady dzielnicy Andrzejem Nawara i mieszkańcami Jarosław Wałęsa rozmawiał o ważnych problemach: rewitalizacji parku przy Bema, remoncie ulicy Kartuskiej przy podwórkach 68-126, stanie dróg ulic Malczewskiego, Kościelnej i Zakopiańskiej, niewykonanych zadaniach z budżetu obywatelskiego i przepełnionej szkole podstawowej. 

W niedzielę, 30 września, Wałęsa spotkał się z mieszkańcami Wrzeszcza i Aniołków, dzień wcześniej odwiedził mieszkańców Żabianki, Przymorza, Zielonego Rynku.

“Dziękuję za słowa poparcia, wszystkie dają mi dużo energii do działania i zmieniania naszego miasta na lepsze. Zawsze #BliżejMieszkańców” - napisał do mieszkańców odwiedzanych dzielnic kandydat na prezydenta Gdańska.

Najnowsza aktywność Wałesy na profilu FB to apel umieszczony 3 października do wszystkich wspierających jego kandydaturę na prezydenta Gdańska:

"Bardzo proszę o uruchomienie przygotowanej nakładki na zdjęcie profilowe i zachęcanie do tego innych! To duża pomoc dla mojej kampanii wyborczej!"