• Start
  • Wiadomości
  • Jarmark św. Dominika 2021. Międzynarodowe Targi Gdańskie zapraszają wystawców do udziału

Jarmark św. Dominika 2021. Międzynarodowe Targi Gdańskie zapraszają wystawców do udziału

#LatoSieOdbędzie, a w Gdańsku lata nie wyobrażamy sobie bez Jarmarku Świętego Dominika! Udany jarmark musi być pełen rozmaitości, a to zapewnić mogą kupcy, rzemieślnicy, kolekcjonerzy, a także artyści.  Międzynarodowe Targi Gdańskie - organizator Jarmarku św. Dominika - zapraszają wystawców do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
10.06.2021
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Jarmark św. Dominika to jedna z największych plenerowych imprez w Europie
Jarmark św. Dominika to jedna z największych plenerowych imprez w Europie
zdj. Dominik Paszliński/gdansk.pl


Gdzie #Dawniej spotyka się z #Teraz – poznaj wszystkie kolory życia! Międzynarodowe Targi Gdańskie zapraszają wystawców do udziału w Jarmarku św. Dominika w Gdańsku, który zaplanowany jest w tym roku w dniach 24.07-15.08.2021. To jedna z najpopularniejszych i najstarszych imprez plenerowych o charakterze handlowo-rozrywkowym zlokalizowana na terenie Głównego Miasta. Mimo pandemii w ubiegłym roku 2020 roku Jarmark odwiedziło niemal 1,5 mln osób.

- Jak co roku, główną rolę w wydarzeniu odgrywają kolekcjonerzy, strefy rzemiosła, artystów, regionalnych artykułów spożywczych oraz gastronomia. Podkreślanie regionalnych marek i rękodzieła jest nadrzędnym przesłaniem naszego wydarzenia. Do dyspozycji Państwa oddajemy profesjonalną infrastrukturę w postaci nowoczesnych drewnianych domków, wykonanych z trwałych, estetycznych materiałów. Domki nawiązują do lokalnej  stylistyki,  wyposażone są w alarmy z możliwością doprowadzenia mediów tj. prądu i wody,  informuje chętnych do udziału wystawców Dariusz Słodkowski, szef projektu Jarmark św. Dominika i dodaje - Stawiamy na jakość, a nie na ilość, stąd zwracamy szczególną uwagę na selekcję proponowanego asortymentu.

Ubiegłoroczny Jarmark św. Dominika przebiegał w warunkach obostrzeń pandemicznych
Ubiegłoroczny Jarmark św. Dominika przebiegał w warunkach obostrzeń pandemicznych
zdj. Dominik Paszliński/gdansk.pl


Wszelkie informacje o Jarmarku, w tym o jarmarkowych uliczkach, link do zgłoszenia, cennik oraz warunki uczestnictwa można znaleźć na stronie: zgłoszenie i warunki udziału.

Zainteresowani udziałem powinni się ZAREJESTROWAĆ i dokonać ZGŁOSZENIA. Należy też załączyć zdjęcia asortymentu w zgłoszeniu elektronicznym lub przesłać na adres: biuro.jarmarku@mtgsa.com.pl

Jarmarkowe stoiska już czekają na ustawienie
Jarmarkowe stoiska już czekają na ustawienie
źródło: MTG


Uwaga ważne!

O przyjęciu zgłoszenia i przydziale miejsca decyduje rodzaj asortymentu, oryginalność oferty oraz dostępność powierzchni. Organizator przydziela miejsca zgodnie z zakresem tematycznym ulic. Zawarcie umowy następuje po otrzymaniu przez potwierdzenia zgłoszenia uczestnictwa i terminowym uregulowaniu wpłat.

Organizator gwarantuje we współpracy z wystawcami wdrożenie wszystkich niezbędnych procedur związanych z bezpieczeństwem w obliczu COVID-19.

Do zobaczenia na Jarmarku św. Dominika, gdzie #Dawniej spotyka się z #Teraz, i tylko tu poznasz #WszystkieKoloryŻycia!

TV

Zjazd Hanzy, dzień III. Bakalie, muzyka i nowe nabrzeże