• Start
  • Wiadomości
  • Elżbieta Jachlewska przed wyborami. Czas na Osowę i Olszynkę  

Elżbieta Jachlewska przed wyborami. Czas na Osowę i Olszynkę

Kandydatka na prezydenta Gdańska Elżbieta Jachlewska w najbliższą niedzielę, 7 października, ma zaplanowane spotkanie z mieszkańcami "zapomnianej" Olszynki. Wcześniej, w czwartek, 4 października, spotka się z mieszkańcami Osowej.
( Publikacja: 03.10.2018 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
2018-09-10_debata_kandydatow_035_799x533.JPG
Elzbieta Jachlewska zaprasza w ciągu najbliższych dni na dwa spotkania z mieszkańcami. 
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

 

"W końcu ktoś się nami zainteresował, bo mam wrażenie, że dla kandydatów i dla władzy miasto kończy się na Dolnym Mieście" - skomentowała zapowiedź spotkania Elżbiety Jachlewskiej, kandydatki na prezydenta Gdańska mieszkanka Olszynki.

Elzbieta Jachlewska zaprasza w ciągu najbliższych dni na dwa spotkania z mieszkańcami. 

Na swoim profilu FB kandydatka zaprasza też do wspierania kampanii: "Ulotki wszystkie się rozdały, plakatów ciągle za mało - prosi o wsparcie finansowe Jachlewska - Komitet obywatelski KWW RS Lepszy Gdańsk nie otrzymuje subwencji jak partie, nie wykorzystujemy też zasobów i infrastruktury Gminy, jak urzędujący prezydent Gdańska.Sami opłacamy koszty kampanii".

W sobotę, 29 września, Jachlewska zamieściła informację i film o wsparciu Barbary Nowackiej, która zachęca do głosowania w Gdańsku na Elżbietę Jachlewską i kolegów i koleżanki z Lepszy Gdańsk.