• Start
  • Wiadomości
  • Dziecięca integracja na wesoło w Domu Sąsiedzkim na Siedlcach 

Dziecięca integracja na wesoło w Domu Sąsiedzkim "Zakopianka" na Siedlcach 

Wakacje to czas, kiedy dzieci nie powinny narzekać na nudę. Na najmłodszych z gdańskich Siedlec i ościennych dzielnic czekają atrakcje na bezpłatnych zajęciach w Domu Sąsiedzkim „Zakopianka” przy ul. Zakopiańskiej 40. Do wyboru: zajęcia taneczne, wspólne śpiewanie, puszczanie baniek mydlanych, gry ruchowe. Nie trzeba się wcześniej zapisywać.
( Publikacja: 20.07.2022 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Podczas bezpłatnych zajęć na Siedlcach dzieci mogą wziąć udział m.in. w zabawach i grach ruchowych, rozwinąć artystyczne zdolności np. malując czy śpiewając. W ofercie są też zajęcia taneczne i puszczanie ogromnych baniek mydlanych.
Podczas bezpłatnych zajęć na Siedlcach dzieci mogą wziąć udział m.in. w zabawach i grach ruchowych, rozwinąć artystyczne zdolności np. malując czy śpiewając. W ofercie są też zajęcia taneczne i puszczanie ogromnych baniek mydlanych.
Piotr Wittman / www.gdansk.pl

Jarmark św. Dominika 2022. Uroczyste otwarcie już w sobotę, przed Dworem Artusa. PROGRAM

Zabawy i gry ruchowe na Siedlcach. Kiedy i dla kogo?

To propozycja letniej aktywności i integracji społecznej dla gdańskich i ukraińskich dzieci w wieku od czterech do dziewięciu lat wraz z opiekunami. Do końca sierpnia 2022 roku w każdą środę, w godz. od 10.00 do 11.30 w „Zakopiance” zajęcia prowadzą animatorzy czasu wolnego z grupy „Teatralia”. Są kreatywni i pomysłami zarażają najmłodszych uczestników. Dzieci mogą wziąć udział m.in. w zabawach i grach ruchowych, rozwinąć artystyczne zdolności np. malując czy śpiewając. W ofercie są też np. zajęcia taneczne czy puszczanie ogromnych baniek mydlanych.

Plaża na upały i nie tylko - zobacz, co dobrego czeka w tym sezonie

Bezpłatnie i bez wcześniejszych zapisów

Udział w animacjach jest bezpłatny, nie trzeba się zapisywać. Do uczestnictwa zapraszają dzieci i opiekunów: organizatorzy społeczności lokalnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku i Stowarzyszenie „Dla Siedlec” (współorganizatorzy akcji). Więcej wiadomości o letniej ofercie DS „Zakopianka” dostępnych jest na profilu facebookowym placówki.

Запрошуємо серію безкоштовних заходів для дітей з аніматорами гуртка «Театралія» - до кінця серпня цього року, щосереди, з 10.00 до 11.30. Атракціони включатимуть співи, танці, рухливі ігри, бульбашки, малювання та багато іншого!

Адреса: Zakopiańska 40 Gdańsk.

Turmmusik. Muzyka z gdańskich wież kościołów i ratusza - od poniedziałku