• Start
  • Wiadomości
  • Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku ma 5 lat - weź udział w rocznicowym forum online

Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku ma 5 lat - weź udział w rocznicowym forum online

Centrum Rozwoju Talentów bezpłatnie wspiera w Gdańsku osoby poszukujące swojego miejsca w życiu zawodowym - zarówno dorosłych, jak i młodzież. To unikatowa jednostka w skali kraju, związana z Gdańskim Urzędem Pracy, która właśnie obchodzi pięciolecie istnienia. W czwartek (24 czerwca) CRT zaprasza do udziału w “Forum online: Mistrzowskie Talenty”. Wstęp wolny, konieczna wcześniejsza rejestracja.
21.06.2021
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
kolaż zdjęć czwórki prelegentów konferencji

 

Centrum Rozwoju Talentów powstało w 2016 roku z inicjatywy dyrektora Gdańskiego Urzędu Pracy Rolanda Budnika. Z okazji 5-lecia działalności Centrum przygotowało wyjątkową, jubileuszową konferencję online z Mistrzowskimi Talentami w roli głównej. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca 2021 r. w godz. 10:00-12:45.

Centrum Rozwoju Talentów – odkryj i lepiej wykorzystaj swoje mocne strony!

To jedyna w Polsce jednostka urzędu pracy dedykowana bezpłatnym działaniom z zakresu poznawania i badania talentów. Otwarcie Centrum Rozwoju Talentów odbyło się 17 czerwca 2016 r. Od tego czasu CRT stało się miejscem otwartym dla wszystkich - niezależnie od wieku, statusu na rynku pracy czy miejsca zamieszkania. Wraz z rosnącą popularnością poradnictwa zawodowego Centrum wpisało się na stałe w świadomość mieszkańców. Przez cały okres działalności z porad indywidualnych z doradcami zawodowymi skorzystało tu 7 921 osób, a w warsztatach wzięło udział 16 857 uczestników. Oferta CRT to także spotkania z utalentowanymi i lubianymi "Talentami w roli głównej", wycieczki zawodoznawcze do pracodawców, spotkania ze specjalistami i wiele innych okolicznościowych eventów. We wszystkich tych wydarzeniach wzięło udział 28 234 osób. - Każdy ten kontakt to o jeden odkryty lub wzmocniony talent więcej! - podkreślają organizatorzy jubileuszowego forum.


Forum online: Mistrzowskie Talenty

“Za pośrednictwem „Mistrzowskich Talentów” Centrum chce przedstawić żywe przykłady na to, że niezależnie od rzeczywistości w jakiej żyjemy, warto postawić na talenty. Do odpowiedzi na pytanie dlaczego to właśnie mocne strony są siłą napędową sukcesu, zaprosiliśmy wyjątkowych i utalentowanych gości. Wskażą, co jest szczególnie ważne w rozwijaniu talentów, które bez względu na miejsce, czas i warunki jakie nas spotykają, pozostają trwałe i niezmienne. To one są nieograniczonym źródłem wewnętrznej motywacji i kluczem do sukcesu.

Andrzej Bargiel, Miłosz Brzeziński, Renata Gut oraz Marcin Prokop - to oni pomogą nam dowieść siły talentów w życiu każdego z nas i inspirując do zmian, pokażą jak wiele zależy od nas samych!” - czytamy w zaproszeniu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Szczegóły, łącznie z sylwetkami prelegentów, dostępne są na stronie wydarzenia.

 

program konferencji: 9:45-10:00 – Połącz się i sprawdź czy wszystko działa
10:00-10:10 – Start i wprowadzenie
10:10-10:15 – Otwarcie konferencji i powitanie gości – Prezydent Miasta Gdańska i Dyrektor Gdańskiego Urzędu Pracy
10:15-10:20 – W 5 minut dookoła Centrum – Kariona Chamier-Ciemińska, kierownik CRT
10:20-10:50 – Dlaczego w życiu warto postawić na talenty – Renata Gut
10:55-11:25 – Jak pokonywać trudności i spełniać swoje marzenia na najwyższych szczytach ziemi – Andrzej Bargiel
11:30-12:00 – O wymiarach naszych możliwości, czyli o tym co dodaje nam skrzydeł – Miłosz Brzeziński
12:05-12:35 – Drogowskazy do sukcesu, czyli 7 przykazań skutecznego działania – Marcin Prokop
12:35-12:45 – Podsumowanie i zakończenie

TV

Wielka Parada Miast na otwarcie Zjazdu Hanzy w Gdańsku