• Start
  • Wiadomości
  • Biznesowa jesień dla matek. Bezpłatne spotkania o pracy copywriterki, zapisz się i weź udział już dziś

Biznesowa jesień dla matek. Bezpłatne spotkania o pracy copywriterki, zapisz się i weź udział już dziś

Odnieść sukces z własnym biznesem? Czy wystarczy sam dobry pomysł? Nie, trzeba jeszcze sprawdzić konkurencję, dokonać pewnych obliczeń i kilka spraw przemyśleć. Z początkiem jesieni Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER rusza z kolejną odsłoną spotkań w ramach cyklu „Starter dla mam”. We wtorek, 14 września, drugie spotkanie z kilku poświęconych zawodowi copywriterki. Udział jest bezpłatny, wystarczy wcześniej się zapisać.
14.09.2021
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne
Fot. Regina Petkovic/pixabay.com

 

Będąc młodą mamą, która chciałaby połączyć opiekę nad dzieckiem z pracą, zastanawiamy się czy nie warto postawić na coś swojego, bardziej elastycznego. Jesteście na to gotowe?

- pytają organizatorzy kolejnego cyklu “Starter dla mam”, który we wrześniu i październiku poświęcony jest pracy jako copywriter.


Cykl wydarzeń pozwolić ma młodym matkom uzyskać praktyczną wiedzę z zakresu publikowania tekstów na blogach i w mediach społecznościowych. A te osoby, które już zajmują się biznesem w sieci poznają zasady projektowania SEO tekstów.

Copywriting SEO tylko pozornie jest tematem trudnym. Dlatego webinary zostały przygotowane w bardzo czytelny i dostępny sposób, tak aby uczestniczki mogły wcielić nabytą wiedzę w swoje działania tuż po wysłuchaniu prezentacji. Dodatkowo przygotowane zostaną najważniejsze informacje w formie wygodnej checklisty, z którą słuchaczki będą mogły pracować nad swoimi pierwszymi zleceniami.

- Te panie, które planują ruszyć ze sprzedażą swoich produktów w sieci dowiedzą się, jak pisać, żeby pobudzić wyobraźnię i zmysły odbiorców. Opowiemy czym różni się pisanie online od pisania powieści oraz jak zaprojektować przejrzysty i estetyczny tekst na stronę internetową - mówi Anna Malinowska, koordynatorka projektu z Inkubatora STARTER.

Harmonogram webinarów (wystarczy się zapisać):

 

240828955_4246851388730582_3940950048108306892_nOrganizatorem programu finansowanego przez Miasto Gdańsk jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER.   

 

 

TV

Święto Wolności i Praw Obywatelskich. Dziękujemy że byliście z nami