• Start
  • Wiadomości
  • 759. Jarmark św. Dominika. Jaki będzie? Zobacz wideoczat we wtorek w samo południe

759. Jarmark św. Dominika. Jaki będzie? Zobacz wideoczat we wtorek w samo południe

W wideoczacie "Wszystkie Strony Miasta" porozmawiamy o tym, jak wyglądał będzie tegoroczny Jarmark Św. Dominika w Gdańsku. Naszych gości, przedstawicieli Międzynarodowych Targów Gdańskich, które organizują tę imprezę, zapytamy o wszystkie planowane wydarzenia i atrakcje. Program na żywo we wtorek, 22 lipca, o godz. 12.00.
( Publikacja: 22.07.2019 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Konferencja prasowa zapowidająca 759. Jarmark Św. Dominika
Konferencja prasowa zapowidająca 759. Jarmark Św. Dominika
zdj. Dominik Paszliński/gdansk.pl

 

750 stoisk handlowych z najprzeróżniejszymi towarami, czyli istota Jarmarku, do tego kuchnie z różnych zakątków Polski i świata, no i oczywiście liczne imprezy rozrywkowe i kulturalne - tak zapowiada się w skrócie tegoroczny 759. Jarmark Św. Dominika w Gdańsku. Rozpoczyna się już w sobotę, 27 lipca, a potrwa do niedzieli, 18 sierpnia.

Jaki będzie program tej największej w Polsce imprezy plenerowej? Na co powinni zwrócić uwagę ludzie, którzy przyjdą odwiedzić Jarmark w celach handlowych? Jakie wydarzenia kulturalne zobaczymy i czy to prawda, że podczas finału Jarmarku pojawi się... lewitujący fortepian?

Ludzi na Jarmark Św. Dominika przyciąga możliwość kupienia czegoś oryginalnego, czegoś, czego nie ma w zwykłych sklepach
Ludzi na Jarmark Św. Dominika przyciąga możliwość kupienia czegoś oryginalnego, czegoś, czego nie ma w zwykłych sklepach
zdj. Bartłomiej Borowczak/gdansk.pl

 

O szczegółach tegorocznego Jarmarku św. Dominika w programie "Wszystkie Strony Miasta" rozmawiać będziemy z przedstawicielami organizatora imprezy. Zaproszenie do studia przyjęli:

  • Joanna Czauderna-Szreter - dyrektor ds. marketingu i promocji Międzynarodowych Targów Gdańskich
  • Paweł Orłowski - wiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich


Wszystkie Strony Miasta - początek transmisji we wtorek, 23 lipca, o godz. 12.00 na stronie gdansk.pl. Zapraszamy!


Zobacz jak wyglądała inauguracja ubiegłego Jarmarku: