PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
24 marca będziemy wybierać radnych w 34 dzielnicach Gdańska. Wybory nie odbędą się w Letnicy
24 marca będziemy wybierać radnych w 34 dzielnicach Gdańska. Wybory nie odbędą się w Letnicy
Miejska Komisja wyborcza zarejestrowała imponującą liczbę 958 kandydatów, którzy powalczą o mandat radnego w poszczególnych dzielnicach. Czterech kandydatów zostało wezwanych do uzupełnienia danych. Najwięcej osób chętnych do pracy w radzie dzielnicy - aż 54, zarejestrowano w Pieckach-Migowie.
Wybory do Rad Dzielnic odbędą się w 34 dzielnicach Gdańska!
Wybory do Rad Dzielnic odbędą się w 34 dzielnicach Gdańska!
Jerzy Pinkas/gdansk.pl

 

Do Miejskiej Komisji Wyborczej trafiło ogółem 979 zgłoszeń osób chętnych do pracy w Radach Dzielnic na terenie naszego miasta. W 17 przypadkach MKW odmówiło rejestracji (w tym aż w dziewięciu w Letnicy). Było to związane najczęściej z brakiem wymaganej minimalnej liczby podpisów poparcia mieszkańców danej dzielnicy, która wynosiła 30. Poza tym dwie osoby, mimo wcześniejszego zgłoszenia, zrezygnowały ze startu w wyborach (okazało się, że z różnych powodów nie mogą jednak kandydować). Cztery osoby zostały wezwane do uzupełnienia danych. Jeżeli to zrobią, liczba zarejestrowanych kandydatów wzrośnie do 962.

W przypadku Letnicy, w wyznaczonym terminie (do 22 lutego, do północy) zgłosiło się 18 kandydatów przy wymaganej w tej dzielnicy minimalnej liczbie 16 kandydatów. Niestety, aż 9 osób miało zbyt mało podpisów poparcia mieszkańców. Popierający musieli podać swoje imię, nazwisko, numer PESEL, a także podpisać się. Okazało się, że w wielu przypadkach brakowało albo PESEL albo podpisu, zdarzało się też, że ktoś podał tylko datę urodzenia. Tymczasem te dane są weryfikowane przez członków Miejskiej Komisji Wyborczej. Dlatego przy braku danych, bądź podpisu popierającego mieszkańca, taki niepełny wpis był automatycznie odrzucany przez MKW.

Wybory do Rad Dzielnic odbędą się 24 marca br. w 34 dzielnicach. W niektórych z nich zarejestrowała się bardzo duża liczba kandydatów. Rekordem ogólnomiejskim mogą pochwalić się Piecki-Migowo, gdzie startować będzie aż 54 chętnych do pracy w RD. Świetny wynik odnotowało też Ujeścisko-Łostowice - aż 49 kandydatów, Śródmieście - 40 kandydatów, a także nowo powstała dzielnica Orunia Górna-Gdańsk Południe – 33 kandydatów. Stogi równieży wyróżniły się wyjątkowym zaangażowaniem – 29 kandydatów, podobnie Krakowiec-Górki Zachodnie – 31 kandydatów.

W poszczególnych dzielnicach do obsadzenia jest 15 lub 21 mandatów radnych - w zależności od liczby wyborców. Wybory mogą się odbyć tylko w tych dzielnicach, w których w wyznaczonym terminie zgłosi się więcej kandydatów niż jest mandatów radnych. Oznacza to, że w dzielnicach z 15 mandatami musi być minimum 16 kandydatów, w dzielnicach z 21 mandatami - minimum 22 kandydatów.

Każdy, kto zdecydował się kandydować, zobowiązany był wypełnić formularz, który stanowił oficjalne zgłoszenie kandydata na radnego, a także zebrać podpisy poparcia co najmniej 30 wyborców ujętych w stałym rejestrze wyborców na terenie danej dzielnicy.

 

LISTA KANDYDATÓW NA RADNYCH DZIELNIC W GDAŃSKU:

ANIOŁKI (30 kandydatów/15 mandatów)

1 EWELINA OLGA ANGIELSKA
2 DARIUSZ ROMAN BOGUTA 
3 KRYSTYNA DRĄŻKOWSKA 
4 ALEKSANDRA MAGDALENA FELDZENSZTAJN-BOJARSKA 
5 MICHAŁ PIOTR GRZELAK 
6 KAMIL KRZYSZTOF GRZYMAŁA-LUBAŃSKI 
7 WOJCIECH HRYNIEWSKI 
8 WŁODZIMIERZ JAŻDŻYK 
9 STANISŁAW KEMPA 
10 JAROSŁAW JANUSZ KONTOWICZ 
11 ANNA MARIA MARLĘGA-WOŹNIAK 
12 MONIKA EWA MAZUROWSKA 
13 RYSZARD JANUSZ MILEWSKI 
14 KACPER ADAM MRÓZ 
15 KATARZYNA ORŁOWSKA 
16 JOACHIM MARCIN ORŁOWSKI 
17 MARIA ROZALIA PELA 
18 MICHAŁ JERZY PODGÓRCZYK 
19 ANNA MAŁGORZATA PSZCZOLIŃSKA 
20 ALEKSANDRA RODA 
21 BOŻENA SCHOTT 
22 HENRYK SEVERIN 
23 DAGMARA ANNA SNARSKA-GORGOL 
24 JACEK ROBERT STANKIEWICZ 
25 ELŻBIETA SZMELTER 
26 MAREK MIECZYSŁAW TOMASZEWSKI 
27 BOŻENA WRZASK 
28 JÓZEF STANISŁAW WYSIECKI 
29 ROBERT ZANIEWSKI 
30 MAREK ZYGMUNT

 

BRĘTOWO (29 kandydatów/15 mandatów)

1 SŁAWOMIR DARIUSZ BIELAK 
2 MAŁGORZATA BOSEK 
3 ANETA MONIKA CHABROWSKA 
4 BOGUSŁAW WIKTOR CIEŚLIŃSKI 
5 TOMASZ JAN DRESLER 
6 MACIEJ MAREK FOTEK 
7 TOMASZ MICHAŁ GAWŁAS 
8 JAROSŁAW GUSS 
9 MICHAŁ GUSS 
10 KAMILA BARBARA JASIŃSKA 
11 MACIEJ STEFAN KACZOREK 
12 IWONA KONIECZNA 
13 JAROSŁAW KOWALSKI 
14 BRONISŁAW KULASEK 
15 DARIA PATRYCJA KUZA 
16 TADEUSZ LEKSYCKI 
17 KRZYSZTOF MAGIER 
18 KATARZYNA EWA MAGREAN
19 JÓZEF MARZEC 
20 ANETA NOWAK-TYMIŃSKA 
21 SŁAWOMIR PAWEŁ OCHOCIŃSKI 
22 MARIOLA EWA OSSOWSKA 
23 BARBARA IWONA SERAFIN 
24 ZBIGNIEW JERZY BOGDAN SOBIESZCZAŃSKI 
25 BARTOSZ KRZYSZTOF SZCZEMIER-SZCZEMIERSKI 
26 SYLWIA KATARZYNA SZEWC-PIOTROWSKA 
27 GRAŻYNA BARBARA WIELGUS 
28 BARBARA KLARA WRÓBEL 
29 TOMASZ RYSZARD ŻELAZNY

 

BRZEŹNO (28 kandydatów/15 mandatów)

1 DOBROSŁAW WOJCIECH BIELECKI 
2 MATEUSZ OSKAR BŁAŻEWICZ 
3 KRZYSZTOF JAN BROKMAN 
4 AGNIESZKA FORMELA 
5 KATARZYNA ANNA FURMANIAK 
6 MONIKA ATENA GRABOWSKA 
7 JOANNA ALEKSANDRA GRĘNDZIŃSKA 
8 JAROSŁAW GUDZOWSKI 
9 STANISŁAW CEZAR JAKS 
10 PATRYCJA KARDASZ 
11 WŁADYSŁAW JAN LEMIESZ 
12 AGNIESZKA EWA LEWANDOWSKA 
13 DARIUSZ WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI 
14 JOANNA IRENA ŁOKIETEK 
15 MARCIN ŁUKJANOWICZ 
16 PIOTR KRZYSZTOF MAZUREK 
17 GRAŻYNA BRONISŁAWA MIROSŁAW 
18 JUSTYNA IRENA PLAGA 
19 BARTŁOMIEJ AUGUSTYN RYSAK 
20 MIROSŁAW JULIAN SMULSKI 
21 SZYMON STREBEJKO 
22 ALICJA SZATKOWSKA 
23 ADAM WALDEMAR SZCZEMIER-SZCZEMIERSKI 
24 IWONA GRAŻYNA WALC 
25 ZBIGNIEW JACEK WILLER 
26 ILONA ANGELIKA ZANIEWSKA 
27 JACEK DAMIAN ZAREMBSKI 
28 GRZEGORZ LECH ZIELIŃSKI

 

CHEŁM (32 kandydatów/21 mandatów)

1 KATARZYNA DĘBOWSKA 
2 MAŁGORZATA MONIKA FERENC-MALINOWSKA 
3 HALINA JADWIGA GOCZEWSKA 
4 HUBERT GRZEGORCZYK 
5 PIOTR WŁODZIMIERZ GWIT 
6 HENRYK MACIEJ KNAPIŃSKI 
7 KRZYSZTOF KOŁTAN 
8 GRZEGORZ KOSECKI 
9 MAŁGORZATA PAULINA KOSSAK-PIEKUT 
10 JULITA LUDMIŁA KUKLIŃSKA 
11 AGNIESZKA ŻANETA KWIDZINSKA 
12 MAREK LANGOWSKI 
13 JOANNA MARIA LESZCZYŃSKA 
14 MARIAN ALFRED MENCZYKOWSKI 
15 MARIAN GERARD OCHOCKI 
16 KRZYSZTOF STANISŁAW OLECHNOWICZ 
17 KAJETAN OLEJKO 
18 KATARZYNA ALEKSANDRA PIŁATOWICZ 
19 FILIP DOMINIK PIONTECKI 
20 AGNIESZKA REZMER 
21 ANNA KAROLINA ROŻEK 
22 JAROSŁAW PIOTR RYCHLICKI 
23 WOJCIECH PAWEŁ SOWA 
24 MARIAN STANKIEWICZ 
25 ANNA STANKOWSKA 
26 BOGUSŁAWA STRUŻYNA 
27 GRZEGORZ BARTOSZ WIŚNIEWSKI 
28 PIOTR ADAM WNOROWSKI 
29 URSZULA WYCICHOWSKA 
30 TOMASZ ZALEWSKI 
31 TOMASZ MAREK ZIELIŃSKI 
32 TADEUSZ ŻEBROWSKI

 

JASIEŃ (29 kandydatów/15 mandatów)

1 KRZYSZTOF LEON ADAMSKI 
2 ADAM RAFAŁ ALEKSIEJUK 
3 SZYMON TOMASZ ANDRZEJEWSKI 
4 KRZYSZTOF MICHAŁ BAMBINEK 
5 RYSZARDA BOROWSKA 
6 EWA GRAŻYNA BUJARSKA 
7 ANNA MARIA DRAPELLA 
8 MICHAŁ DUBIEC 
9 ARTUR KOLUCH 
10 TOMASZ KOMOROWSKI 
11 ŁUKASZ KOPEĆ 
12 KLAUDIA PATRYCJA KOZŁOWSKA 
13 MAREK KRYNIEWSKI 
14 MAGDALENA ZOFIA NOWICKA 
15 MAGDALENA PIASECKA 
16 MAŁGORZATA PLUTO PRONDZINSKA 
17 TERESA RAKOCZY 
18 LIDIA RYBANDT 
19 JANUSZ PIOTR SMOLEŃ 
20 EWA ANNA STAŃCZAK 
21 MAGDALENA ADRIANA STYFI 
22 JOLANTA LIGIA SZCZERBOWICZLEWANDOWSKA 
23 ANNA SZUMICHORA 
24 ŁUKASZ SZYNAKA 
25 RENATA ŚLIŻEWSKA 
26 TOMASZ KRZYSZTOF TORCZ 
27 ALEKSANDRA ZBROSZCZYK 
28 KAMIL PIOTR ZIĘTARA 
29 PIOTR MAREK ŻBIKOWSKI

 

KOKOSZKI (25 kandydatów/15 mandatów)

1 PIOTR DOMINIK ANDRZEJEWSKI 
2 WITOLD JAN BĄDKOWSKI 
3 JAROSŁAW ANDRZEJ BIELAWA 
4 JOLANTA DELBAS
5 HALINA FORMELA 
6 REGINA HENRYKA FULARCZYK 
7 ADAM GOŃKA 
8 JERZY STANISŁAW JAŚKIEWICZ 
9 KRYSTYNA KLEWICKA 
10 MAŁGORZATA KOWAL 
11 AGNIESZKA DOMINIKA KRUPSKA 
12 TOMASZ MIKOŁAJ LIPIŃSKI 
13 KAROL LISZEWSKI 
14 JÓZEF LOMPERTA 
15 NATALIA ELŻBIETA MEYER-KAIM 
16 SYLWIA ELŻBIETA MIZGIER 
17 TOMASZ NAWROCKI 
18 KRZYSZTOF PIOTR NOWOTARSKI 
19 PIOTR KAZIMIERZ ODYA 
20 EDYTA PEPLIŃSKA 
21 ELŻBIETA IRENA POGOŃSKA 
22 IWONA BOGUMIŁA REINHARDT-GRUBA 
23 HENRYK PAWEŁ WEIHER 
24 JADWIGA MARIA WEIHER 
25 LUCYNA ZIEMBIŃSKA-ILLA

 

KRAKOWIEC-GÓRKI ZACHODNIE (31 kandydatów/15 mandatów)

1 MAŁGORZATA ANIOŁ 
2 JUSTYNA MONIKA BOBROWSKA 
3 BOŻENA BOROF 
4 DOMINIK BÓB 
5 JAKUB ADRIAN BRASZKO 
6 ANETA BREJ 
7 BERNARDA DĄBROWSKA 
8 MARIA DURKIEWICZ-SZCZEPAŃSKA 
9 HELENA FASICZKA 
10 LUCYNA FIG 
11 MARIA IRENA JĘDRZEJCZYK 
12 DOROTA JADWIGA KAMIŃSKA 
13 KAROLINA MARIA KAMOLA 
14 AGATA KŁUSEK 
15 PIOTR KNIGAWKA 
16 MIROSŁAW WŁODZIMIERZ KNOP 
17 IRENA KRYSTYNA KOSZNIK 
18 KRZYSZTOF SEBASTIAN ŁUSZCZ 
19 KATARZYNA IZABELA OFLĘDA-SKORUPSKA 
20 DANIEL JÓZEF PARAT 
21 SANDRA MARTA PIEPIÓRKA 
22 RAFAŁ ANDRZEJ PODRAZA 
23 BEATA MARIA RAK 
24 AGATA KINGA SIDOR-BORCOWSKA 
25 ANNA KATARZYNA SITEK 
26 MARIA SZTUKOWSKA 
27 MIROSŁAWA SZYMANDERA 
28 ANNA TUBALSKA 
29 HALINA KAZIMIERA ZDRADA 
30 SZYMON ŻABIŃSKI 
31 ALINA TERESA ŻÓŁNOWSKA

 

LETNICA (9 kandydatów/15 mandatów)

1 TERESA BARBARA ADAMCZYK
2 MAŁGORZATA MARIA BURY 
3 EDYTA MARZENA HABKOWSKA 
4 KAMIL PIOTR KOLMER 
5 MARZENA IWONA KOLMER 
6 ADRIAN KOWALCZYK 
7 ANNA MAŁGORZATA MIKOŁAJCZAK 
8 SANDRA KLAUDIA WRZOSEK 
9 MAŁGORZATA JADWIGA ZIĘBA

 

MATARNIA (24 kandydatów/15 mandatów)

1 BARTOSZ BASZKOWSKI 
2 ZBIGNIEW ARTUR BOGUCKI 
3 PIOTR CIAŚ 
4 MARIA MAGDALENA CZECHOWSKA 
5 ELŻBIETA DĘBOWSKA
6 KRZYSZTOF GAJDA 
7 HALINA MARIA GAJEK 
8 KRZYSZTOF JAN GOFRON 
9 IRENA STANISŁAWA GÓRSKA 
10 PIOTR KARPIŃSKI 
11 URSZULA ZOFIA KARSZNIA 
12 DANIEL DAWID KOSSAKOWSKI 
13 WIESŁAWA KRASA 
14 MARCIN KROPACZ 
15 ANNA MARIA KWIATKOWSKA-GISSEL 
16 RAFAŁ BRUNON PETTKE 
17 ŁUKASZ RICHERT 
18 BOŻENA BARBARA SIUDA 
19 MAGDALENA JOANNA SOLARCZYK-BĄCZEK 
20 ŁUKA SZ MARCIN STEFAŃSKI 
21 PIOTR BRUNON SZYMERKOWSKI 
22 ANDRZEJ ZACHARSKI 
23 JOLANTA ŻYCZYŃSKA 
24 WALDEMAR PAWEŁ ŻYNGIEL

 

MŁYNISKA (16 kandydatów/15 mandatów)

1 KRYSTYNA MARIANNA ADAMSKA 
2 TADEUSZ BRUNON BUCIOR 
3 EWA JOLANTA CEGIELNA 
4 URSZULA BRONISŁAWA CHRZAN-BONIECKA 
5 KRZYSZTOF MARIAN DZIENIS 
6 JOLANTA GAUDEN 
7 JOANNA EDYTA GRZENIA 
8 ANNA JULIA KOBYLSKA 
9 AGNIESZKA MONIKA KOWALSKA 
10 TERESA HENRYKA MOŚCIŃSKA 
11 MAŁGORZATA BERNADETTA STRUGAŁA 
12 MONIKA MARIA STRUGAŁA 
13 TYMOTEUSZ WIRKUS 
14 WOJCIECH WIRKUS 
15 MATEUSZ DOMINIK WŁADYKA 
16 ANNA DANUTA WÓJTOWICZ

 

NOWY PORT (32 kandydatów/15mandatów)

1 KAROL JÓZEF BARANOWSKI 
2 EWA KATARZYNA BIELECKA 
3 TOMASZ MAREK CHMIEL 
4 PIOTR ADAM CIARA
5 JOANNA CICHOSZ 
6 TADEUSZ GOŁUŃSKI 
7 WOJCIECH HALMAN 
8 ŁUKASZ MARIUSZ HAMADYK 
9 JAROSŁAW JAN JAGIEŁOWICZ 
10 ROMAN JAKS 
11 JOANNA IZABELA JAROSZEWICZ 
12 KATARZYNA KAMIŃSKA 
13 PAULINA KRYSTYNA KONARSKA 
14 MARIA JANINA KORDOWSKA 
15 IRENEUSZ WOJCIECH KOWALSKI 
16 STEFAN KOŻYCZKOWSKI 
17 ANNA DANUTA LITWIN-GAWDZIK 
18 EWA MARIA ŁAPIŃSKA 
19 MARZENA ALEKSANDRA MALKO 
20 ZDZISŁAWA MAŁOLEPSZA 
21 BOŻENA MARKUSZEWSKA 
22 PAWEŁ MAREK PINKIEWICZ 
23 ANITA JADWIGA PODGÓRSKA 
24 JADWIGA BARBARA REDZIMSKA 
25 KAMIL ANTONI RYCHLAK 
26 PAWEŁ SIUBER 
27 JAROSŁAW ADRIAN SOBOLEWSKI 
28 BEATA SYLWIA SZAŁKOWSKA
29 MONIKA KATARZYNA TOPOLSKA 
30 DANUTA TRZCIŃSKA 
31 ŁUKASZ KRZYSZTOF WOJACH 
32 KRZYSZTOF PAWEŁ WYSOCKI

 

OLIWA (28 kandydatów/15 mandatów)

1 MARIUSZ PIOTR ANDRZEJCZAK 
2 DARIA MARIA BIAŁK 
3 OLAF ALEKSANDER DRAMOWICZ 
4 JAN FAŚCISZEWSKI 
5 ŁUKASZ JERZY GRZELAK 
6 CEZARY MIKOŁAJ KAMIŃSKI 
7 OSKAR MATEUSZ KRUSZYŃSKI 
8 TOMASZ JAN LEŻYŃSKI 
9 TOMASZ ALEKSANDER NOWAK 
10 ZOFIA MAŁGORZATA POMIRSKA 
11 MAREK PRUS 
12 JAKUB MICHAŁ RACIBORSKI 
13 SŁAWA KRYSTYNA RAFALAK 
14 RYSZARD ANTONI RIVIERA 
15 MAGDALENA MONIKA SADOWSKA 
16 KRYSTYNA URSZULA SIKORA 
17 MICHAŁ STEFAN SIKORSKI 
18 EWELINA MARIA SOBAŃSKA 
19 MIKOŁAJ DOMINIK SOBCZAK 
20 DANUTA AGNIESZKA SOŚNICKA 
21 STELLA PAULINA STRUG 
22 TOMASZ JÓZEF STRUG 
23 IGOR MIKOŁAJ SUBOCZ 
24 MAREK SZREDER 
25 ŁUKASZ PIOTR TALAŚKA 
26 JOLANTA URBANIAK-SZWANKOWSKA 
27 WOJCIECH EUGENIUSZ WALANIA 
28 ANIELA ZUZANNA ZIENKIEWICZ

 

OLSZYNKA (18 kandydatów/15 mandatów)

1 ANETA MARIA BORKOWSKA 
2 STANISŁAWA BOROWSKA-GALA 
3 MAREK ROMAN DZIĘCIELSKI 
4 KAROLINA JAKUBOWSKA 
5 MARCIN PIOTR JANUSZEWSKI 
6 ROMAN JÓZEF KAMROWSKI 
7 ELŻBIETA JÓZEFA KĘDZIERSKA 
8 MONIKA ALEKSANDRA KĘDZIERSKA 
9 HALINA TERESA KORONA 
10 JADWIGA KRYSTYNA KUBIK 
11 PAULA KAROLINA ŁUKASZEWICZ 
12 ANNA OLAS 
13 MIROSŁAW PIOTROWSKI 
14 ALAN DAWID ROWIŃSKI 
15 MONIKA DANUTA SIWA 
16 RADOSŁAW STASIAK 
17 NATALIA MARIA WODYŃSKA-STOSIK 
18 JAROSŁAW STANISŁAW ZYGMUNT

 

ORUNIA-ŚW.WOJCIECH-LIPCE (24 kandydatów/15 mandatów

1 GRAŻYNA BARBARA BABICZ 
2 AGNIESZKA BARTKÓW 
3 MICHAŁ RAFAŁ BIAŁEK 
4 EWELINA KATARZYNA CECHOWSKA 
5 ŁUKASZ CHOSZCZ 
6 JOANNA DUNAJSKA 
7 JOLANTA DANUTA EICHELBERGER 
8 BRUNON FRANCISZEK ELAS 
9 PRZEMYSŁAW JAN GOS 
10 JACEK MARIUSZ HOŁUBOWSKI 
11 ROMAN WAWRZYNIEC ITRICH 
12 ANNA JANKOWSKA 
13 WOJCIECH KOLESIŃSKI 
14 MATEUSZ DAWID KORSZTUN
15 KRZYSZTOF LESZEK KRASKOWSKI
16 JÓZEF KUBICKI 
17 BARTOSZ ŁABUDA 
18 MARIANNA MIERZWIŃSKA 
19 JAKUB ADAM MIKOŁAJCZYK 
20 NIKODEM MAREK RULIŃSKI 
21 PATRYK ŁUKASZ SIKORA 
22 LESZEK WINCEŁOWICZ 
23 KAROLINA GABRIELA WOŹNIAK 
24 ARTUR JAN ŻUR

 

ORUNIA GÓRNA-GDAŃSK POŁUDNIE (33 kandydatów/15 mandatów)

1 PRZEMYSŁAW STANISŁAW BUBNOWSKI 
2 MIECZYSŁAWA CELIŃSKA-ŚWIGOŃ 
3 MAGDALENA TERESA CUPER
4 KRZYSZTOF FRANCISZEK CYBULSKI 
5 MICHAŁ SŁAWOMIR DACEWICZ 
6 SYLWIA DEMCZYŃSKA 
7 POLA PERSEFONA DOBRZAŃSKA 
8 PRZEMYSŁAW JAN GIEDRYS 
9 ZENOBIA WIKTORIA GLAC-ŚCIEBURA 
10 MAREK PAWEŁ GROT 
11 PRZEMYSŁAW JACEK HALUK 
12 KATARZYNA LIDIA HRYHOROWICZ 
13 JÓZEF LECH JEZIERSKI 
14 LESZEK ROMUALD KAMIŃSKI 
15 ANNA MARIA KASPROWIAK-MISIĄG 
16 TOMASZ KRZYSZTOF KŁOS 
17 RYSZARD HUBERT KOPITTKE 
18 JOLANTA KWIATKOWSKA 
19 RYSZARD ŁUSIAK 
20 ELŻBIETA AGNIESZKA MAŁOLEPSZA 
21 ELŻBIETA GABRIELA NALAZEK
22 ANDRZEJ LEON ORZECHOWSKI 
23 ADAM ROMAN PASZYŃSKI
24 ANDRZEJ TOMASZ PIĄTKOWSKI 
25 HANNA BARBARA POTRYKUS 
26 MICHAŁ TADEUSZ ROJEK 
27 ADAM ZBIGNIEW SOBOROWSKI 
28 ADAM JANUSZ SÓJKA 
29 ŁUKASZ MACIEJ SZULC 
30 ANNA TOMASZEWSKA 
31 IGA ANNA WOJCZYS 
32 ANNA MARIA WYSOCKA 
33 GRAŻYNA URSZULA ŻMUDZKA

 

OSOWA (31 kandydatów/15 mandatów)

1 ANETA MARLENA BACZYŃSKA-ROSTKOWSKA 
2 MONIKA BEDNARSKA 
3 MAŁGORZATA BIERNAT 
4 MICHAŁ CWALIŃSKI 
5 ALFRED MACIEJ DĄBROWSKI 
6 ARTUR GRZEGORZ FELDZENSZTAJN 
7 MONIKA AGNIESZKA GDANIEC-PIETRYKA 
8 WALDEMAR KARPIŃSKI 
9 ADAM HENRYK KLIMEK 
10 BARTOSZ JAROSŁAW KNITTER 
11 PIOTR KOENIG 
12 KATARZYNA MILENIA KOMOROWSKA 
13 SŁAWINA MARIA KOSMULSKA 
14 RENATA JANINA KRAJKA 
15 JAKUB KRENZ 
16 STANISŁAW KRZEMIŃSKI 
17 PIOTR GRZEGORZ LUDWICHOWSKI 
18 BEATA MARIA PAWLIK 
19 BARBARA PAWŁOWSKA 
20 SEBASTIAN MIKOŁAJ RADZIUSZ 
21 MARCIN PAWEŁ SKRZYŃSKI 
22 BARTOSZ MATEUSZ STEFAŃSKI 
23 KAROLINA URSZULA SUMIŁA 
24 KATARZYNA NATALIA SZABLEWSKA 
25 MICHAŁ PIOTR SZULC 
26 MICHAŁ ADAM SZWEDA 
27 RAFAŁ TOCZEK 
28 RENATA TERESA WADECKA-GIDZIŃSKA 
29 MAGDALENA MARIA WILCZEWSKA 
30 PAWEŁ ZARZYCKI 
31 ŁUKASZ SEBASTIAN ŻYLIŃSKI

 

PIECKI-MIGOWO (54 kandydatów/21 mandatów)

1 PIOTR WOJCIECH BIŃKO 
2 DAWID KRYSTIAN BOLEWSKI 
3 MARCIN JAN BROWARCZYK 
4 MAŁGORZATA MARIA CZAPRAŃSKA 
5 KATARZYNA ZUZANNA DOMINIAK 
6 DARIUSZ GAZDA
7 GRZEGORZ TOMASZ GIŻEWSKI 
8 HALINA ANNA GOSTOMSKA 
9 EWA GRACJANA HABERNY-NOWICKA
10 BOGUSŁAW ANTONI HEGER 
11 MATEUSZ MICHAŁ ILCZUK 
12 MARIA BRONISŁAWA JAGODA-MADALIŃSKA 
13 ANNA NATALIA JASIŃSKA 
14 WIKTOR JÓZEF JESIONEK 
15 KRZYSZTOF JUR 
16 KAZIMIERZ KAMIŃSKI 
17 RYSZARD ZENON KŁOS 
18 MAGDALENA KŁOSIŃSKA 
19 BEATA KOCHANOWSKA 
20 ALEKSANDRA KOWALEWSKA-WÓJCIK 
21 MAREK KAZIMIERZ KOWALIK 
22 JANUSZ KOZŁOWSKI 
23 ANETA AGNIESZKA KRAMEK 
24 MICHAŁ JERZY KRZYŻOWSKI 
25 WOJCIECH JÓZEF KUROWSKI 
26 TOMASZ JAN LINAK 
27 MONIKA ANNA MATWIEJSZYN 
28 KAZIMIERZ MECHOWSKI 
29 AGNIESZKA ANNA MICHALAK 
30 EWA ELŻBIETA NIEDŹWIECKA-KRAUSE 
31 REGINA NISKA 
32 BARTŁOMIEJ JAKUB NIZIOŁEK 
33 JULIA BARBARA NOWAK
34 RADOSŁAW ANDRZEJ NOWAK 
35 EWA KRYSTYNA OSTAPSKA 
36 RADOSŁAW PASICH 
37 AGNIESZKA PONIKOWSKA 
38 WIESŁAW ROSICKI 
39 MARZENA JADWIGA ROSZKOWSKA 
40 TOMASZ GRZEGORZ SOSNOWSKI 
41 OLGA STROJNY 
42 KATARZYNA JOANNA SULEWSKA 
43 ZBIGNIEW SYMONOWICZ 
44 JADWIGA SZAJDER 
45 SARA MARTA SZCZĘSNA 
46 DANIELA TERESA SZYNSZECKA 
47 MARCIN SEBASTIAN SZYWAŁA 
48 ŁUKASZ MARCIN ŚWIACKI 
49 ALICJA TERESA TOMCZAK 
50 DARIUSZ RYSZARD WILCZYŃSKI 
51 JAKUB KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI 
52 FLORIAN STEFAN WOJCIECHOWSKI
53 HALINA WOJNICZ 
54 MATEUSZ RADOSŁAW ZAKRZEWSKI

 

PRZERÓBKA (21 kandydatów/15 mandatów)

1 JERZY ANDRZEJ BACA 
2 TOMASZ BIERNAT
3 SYLWIA MARIA BRZESKA
4 DANIEL CHORĄŻEWICZ 
5 STANISŁAW ALEKSANDER DOMAGAŁA 
6 GRZEGORZ DURCZAK 
7 KATARZYNA BARBARA GEPERT 
8 KAJA HOLEKSA 
9 JAN PAWEŁ JANIAK 
10 DOROTA MAGDALENA KAŁUŻA 
11 KAROL KOMARZEWSKI 
12 MARTA KRAMKOWSKA 
13 DAWID JAKUB KRUKOWSKI 
14 TYTUS ANDRZEJ KUCZKOWSKI 
15 ALFREDA NADZIKOWSKA 
16 ANNA KATARZYNA NOWAK 
17 AGNIESZKA PODBIELSKA 
18 JAROSŁAW RYSZARD POGORZELSKI 
19 JANUSZ KAZIMIERZ SAMSEL 
20 MARZENA WRÓBEL 
21 ELŻBIETA ŻMIJEWSKA

 

PRZYMORZE MAŁE (23 kandydatów/15 mandatów)

1 BARBARA ANNA BARTOSIEWICZ 
2 ANNA MARIA CZARZASTA 
3 MARTA JUSTYNA GRANDZICKA 
4 KAMIL JAKUB HODOROWICZ 
5 KRZYSZTOF JERZY HORNUNG 
6 ADAM JERZY KLUCZKOWSKI 
7 ANDRZEJ MIROSŁAW KOWALCZYK 
8 DOROTA KWACZ 
9 AGNIESZKA LABENZ 
10 PRZEMYSŁAW EUGENIUSZ LEWKO 
11 WŁODZIMIERZ STANISŁAW LUDWIKOWSKI 
12 MARIA LUDWIKA ŁAPIŃSKA
13 MARCIN KONSTANTY MICKUN 
14 CZESŁAW LESZEK NAPIÓRKOWSKI 
15 PAULINA BARBARA RECŁAW 
16 KRZYSZTOF SIELICKI 
17 ADAM ALEKSANDER SZCZEPAŃSKI 
18 URSZULA SZTARK 
19 MICHAŁ RYSZARD TYBURSKI 
20 JUSTYNA ANITA URBAŃSKA 
21 KAZIMIERZ WIDŹGOWSKI 
22 MARCIN JERZY WIESZCZEK 
23 TERESA AGNIESZKA WULNIKOWSKA

 

PRZYMORZE WIELKIE (34 kandydatów/21 mandatów)

1 ALEKSANDER BAZYLI BABIENKO 
2 JOANNA BARBARA BUDNA 
3 ANDRZEJ BOGDAN CHMIELECKI
4 PIOTR CZAPLIŃSKI 
5 MICHAŁ CZERMIŃSKI 
6 AGNIESZKA GRAŻYNA DOLIŃSKA-KOWALSKA 
7 LESZEK MARIUSZ DRZYMAŁA 
8 JOLANTA ZOFIA FRANKOWSKA 
9 DARIA ANNA GACOŃ 
10 ŁUKASZ TOMASZ GRELOWSKI 
11 MIROSŁAW JERZY JANDY 
12 MATEUSZ RADOSŁAW JANOTA 
13 LESZEK SŁAWOMIR KALINOWSKI 
14 IWONA DOROTA KLAWIKOWSKA 
15 KAROLINA KNEBA 
16 KRZYSZTOF KOLATZEK 
17 STANISŁAW ZYGMUNT LANGA 
18 PIOTR ROBERT MICHNA 
19 ALICJA TERESA PATEJUK 
20 ANETA WIOLETTA PIERZCHAŁA-TOLAK 
21 PIOTR PIETRZAK 
22 GRZEGORZ ROMAN PTASZYŃSKI 
23 ADAM ROZENBERG 
24 HALMA RUDNICKA-CISZEK 
25 TERESA RUTKOWSKA 
26 KRZYSZTOF MIKOŁAJ SIERGIEJCZYK 
27 KRZYSZTOF SKRZYPSKI 
28 MAŁGORZATA TERESA TABAKA 
29 RYSZARD PAWEŁ TWERD 
30 WIOLETA MAŁGORZATA UMŁAWSKA 
31 MIKOŁAJ JAKUB WYSIECKI 
32 MELISA YARICI
33 BOŻENA ANNA YATES 
34 ZBIGNIEW ZIELKE

 

RUDNIKI (19 kandydatów /15 mandatów)

1 WŁADYSŁAW BOBROWSKI 
2 WIESŁAWA CHOJNACKA 
3 EUGENIUSZ KRYSTIAN ERDMANN 
4 BOGDAN JÓZEF FRANKOWSKI 
5 PAULINA PATRYCJA GRABOWSKA 
6 GRAŻYNA REGINA JANOWSKA 
7 TERESA KOZIOŁ 
8 DAWID ŁUKASZ KRÓL 
9 BOGDAN JAN ŁAGUNIONEK 
10 ZOFIA ELŻBIETA MACIOŁEK 
11 HENRYK MARCZYK 
12 MIROSŁAWA ELŻBIETA MIOTK 
13 WOJCIECH ODIAS 
14 MAŁGORZATA POPADIUK 
15 JANINA BARBARA RADTKE 
16 KRZYSZTOF SMOLARZ 
17 IZABELA MAGDALENA WAL
18 SARA MARIA ZARZYCKA 
19 WALDEMAR ZARZYCKI

 

SIEDLCE (25 kandydatów/15 mandatów)

1 EWA IRENA AMBROŻEWICZ 
2 OLGIERD FRANCISZEK BARANOWICZ 
3 ALINA BŁASZCZAK
4 KAMIL PIOTR DĄBROWSKI 
5 SYMEON MIROSŁAW DĄBROWSKI 
6 BRYGIDA JULITA FOLKMANN-BANASZAK 
7 ZBIGNIEW GOLEMSKI 
8 JÓZEF WŁADYSŁAW GREL
9 LUCYNA HENRYKA KARCZEWSKA 
10 IZABELA EWA KASPERA 
11 KACPER KŁĄCZ 
12 WŁADYSŁAW KOBYLAŃSKI 
13 ELŻBIETA MARIA KOWALSKA-MATUSZEWSKA 
14 MIROSŁAW RAFAŁ KOŹBIAŁ 
15 JOLANTA MĄDRZAK 
16 KAROLINA JOANNA MOTYKA 
17 ANDRZEJ ZBIGNIEW NAWARA 
18 PIOTR GRZEGORZ PAZDYKA 
19 JOLANTA EWA SEREMAK-ŚLESICKA 
20 JOANNA MAŁGORZATA SOBAŃSKA 
21 PIOTR TOMASZ URBAN 
22 BARBARA HELENA WALERYCH 
23 ANDRZEJ WARDZIAK 
24 WOJCIECH ANDRZEJ WIDZICKI 
25 JAKUB DARIUSZ WOJCIECHOWSKI

 

STOGI (29 kandydatów/15 mandatów)

1 PRZEMYSŁAW KRZYSZTOF BETHKE 
2 ANNA MARIA BRZYSKA-WYŁOGA 
3 SZYMON CISZEWSKI 
4 JAROSŁAW PIOTR GAWINA 
5 PATRYCJA WANDA GAWINKOWSKA
6 BEATA GROCHOWSKA 
7 BOGDAN MARIAN GUTOWSKI 
8 MAŁGORZATA TERESA JURCZAK 
9 MATTHEW SŁAWOMIR KOSTRZEWA 
10 ŁUKASZ RAFAŁ KRUPIŃSKI 
11 HANNA KRZAK 
12 JANUSZ BRONISŁAW ŁAPSZO 
13 AGNIESZKA DOROTA MAJEWSKA 
14 MAŁGORZATA MILEWSKA 
15 SABINA ELŻBIETA MIRSKA 
16 MARCIN MOKROSIŃSKI 
17 PAULINA MARTA NOWAK 
18 EWA ANNA POZAŃSKA 
19 ŁUKASZ ANDRZEJ PRAŻNOWSKI 
20 OLGA IWONA SOWIŃSKA 
21 EDYTA KATARZYNA STADLER 
22 SŁAWOMIR TOMASZ SZCZYGIELSKI 
23 JAN PAWEŁ ŚNIEŻKO 
24 MAGDALENA MARIA WISZNIEWSKA 
25 JOANNA KINGA WIŚNIEWSKA 
26 PIOTR ROMUALD WITKOWSKI 
27 MARIUSZ WŁADYSŁAW ZEITLEBEN 
28 TOMASZ ZGLIŃSKI 
29 SŁAWOMIR CZESŁAW ZIEMBIŃSKI

 

STRZYŻA (24 kandydatów/15 mandatów)

1 MIROSŁAW ANDREJKO 
2 MACIEJ ANTONIAK 
3 MARIA ZOFIA BERNOLAK-SZCZYPIOR 
4 TOMASZ BOBRAS 
5 DOROTA BARBARA DAJKOWSKA 
6 ZOFIA ANTONINA DOMOŃ 
7 ŻANETA BEATA GERYK 
8 WOJCIECH ILCZYSZYN 
9 DAMIAN LESZEK KLINDER 
10 DARIUSZ WOJCIECH MAJOREK 
11 MARCIN MICHAŁ MAKOWSKI 
12 ELŻBIETA KATARZYNA MICHALSKA 
13 ROMAN MAREK NOSEK 
14 MATEUSZ NOWAK 
15 MARCIN PAWEŁ OKUNIEWSKI 
16 KARINA ANNA OLSZEWSKA-SAWICKA 
17 PIOTR MICHAŁ OLSZEWSKI 
18 PIOTR OSIECIMSKI 
19 ANITA MARIA PŁONOWSKA 
20 MARIA ZDZISŁAWA PROKOPOWICZ 
21 MAŁGORZATA MARIA SZPAK 
22 MICHAŁ LESZEK SZWAGULIŃSKI 
23 ANDRZEJ JAN WITKIEWICZ
24 LECH WALDEMAR ŻELICHOWSKI

 

SUCHANINO (19 kandydatów/15 mandatów)

1 DOROTA BARTCZAK-SZABAT 
2 EWELINA BORKOWSKA 
3 TOMASZ CEGLIŃSKI 
4 MATEUSZ MICHAŁ CHRZANOWSKI 
5 IWONA ŻANETA GIBAS 
6 JULIUSZ GRABOWSKI 
7 DOMINIK GRYGIEL 
8 PAULINA ANNA JARMUŁKOWICZ 
9 MARIA LACHOWSKA 
10 PAWEŁ MARCIN LEYK 
11 MARCIN MADANY 
12 EWA MAŁGORZATA OKUNIEWSKA 
13 OREST JULIAN STOCKI 
14 PAWEŁ SZYMON SZKIEL 
15 OLIWIA MIROSŁAWA SZYMAŃSKA 
16 BARTOSZ ANDRZEJ TREDER 
17 MAREK LUCJUSZ TROJANOWSKI 
18 MAŁGORZATA MARZENA WOŹNIAK 
19 SEBASTIAN WÓJCIK

 

VII DWÓR (23 kandydatów/15 mandatów)

1 MICHAŁ JABŁOŃSKI 
2 SŁAWOMIR MARIUSZ JABŁOŃSKI 
3 BARBARA KACZMAREK 
4 ANDRZEJ KLEBBA 
5 MATEUSZ BERNARD KNITTER 
6 WOJCIECH KORSAK 
7 ELŻBIETA MARIA KWIATKOWSKA 
8 ALEKSANDRA EDYTA LESZKIEWICZ 
9 LENA KIRA LESZKIEWICZ 
10 BARTŁOMIEJ BERNARD MILANOWSKI 
11 MACIEJ WOJCIECH MILANOWSKI 
12 KRZYSZTOF ROMAN PERZYŃSKI 
13 MATEUSZ MIKOŁAJ PRYCZYNIEC 
14 HELENA SADŁEK 
15 EWA MARCELINA STELMASIEWICZ-WEGNEROWSKA 
16 GABRIELA STENCEL 
17 KAZIMIERZ BERNARD STENCEL 
18 BOŻENA SZYMAŃSKA-WALKUSZ 
19 JOANNA DOROTA TRZASKA 
20 KAROLINA USTARBOWSKA 
21 ANNA AGNIESZKA WŁODKOWSKA 
22 TOMASZ CZESŁAW ZAJKOWSKI 
23 KRYSTYNA STANISŁAWA ZAREMBA-SŁOMKA

 

ŚRÓDMIEŚCIE (40 kandydatów/21 mandatów)

1 MARCIN SŁAWOMIR BILDZIUK 
2 FILIP HENRYK BORYSEWICZ 
3 BARBARA DANUTA CHORZELEWSKA 
4 SYLWIA MONIKA DOBROWOLSKA 
5 KAZIMIERZ JACEK DROŻAK 
6 HANNA EWA GADZIEJEWSKA 
7 MARLENA WIOLETTA GOŁOFIT 
8 KAROL RAFAŁ GRABUSIEWICZ 
9 MAGDALENA GRACZYK-ZATORSKA 
10 KATARZYNA MAGDALENA GREGORKIEWICZ 
11 MIKOŁAJ STEFAN GRZANKA 
12 NATALIA MAŁGORZATA GRZYMAŁA 
13 DOMINIKA ANNA IKONNIKOW
14 ZBIGNIEW RAJMUND JACYKOWSKI 
15 MAGDALENA KATARZYNA KAMROWSKA 
16 MAXIMILIAN ZDZISŁAW KIETURAKIS 
17 AGNIESZKA KOBUS 
18 WOJCIECH STANISŁAW KOS 
19 JADWIGA KOWNACKA 
20 RAFAŁ KULASZEWICZ 
21 MONIKA ALEKSANDRA LEWANDOWSKA-GOCH 
22 JOLANTA MARIA LIPSKA 
23 PRZEMYSŁAW TOMASZ MAJEWSKI 
24 MARTA WANDA MĘŻYK 
25 ANNA MICHEL-PARZYSZEK 
26 WOJCIECH ALEKSANDER MIENIK 
27 AGNIESZKA KARINA MIONSKOWSKA 
28 ALICJA MISIUKIEWICZ 
29 DOMINIK JAN PARZYSZEK 
30 LESZEK MICHAŁ POCHROŃ-FRANKOWSKI 
31 JAKUB RADZIKOWSKI 
32 WOJCIECH ARKADIUSZ RUDNICKI 
33 ANNA STAWSKA 
34 MICHAŁ PIOTR SZCZEPANKIEWICZ 
35 HELENA TURK 
36 KRZYSZTOF CZESŁAW WILCZYŃSKI 
37 JADWIGA WOJCIECHOWSKA 
38 ELŻBIETA SŁAWOMIRA WORONIECKA 
39 PAWEŁ KRZYSZTOF ZIENKIEWICZ 
40 JAROSŁAW FELIKS ŻURAWIŃSKI

 

UJEŚCISKO/ŁOSTOWICE (49 kandydatów/21 mandatów)

1 DANUTA JADWIGA BACHURZEWSKA 
2 MIKOŁAJ JAKUB BARTA 
3 ADAM PIOTR CHOLEWIŃSKI 
4 PAWEŁ BENIAMIN CHOLEWIŃSKI 
5 PIOTR PAWEŁ CICH 
6 PAWEŁ WALDEMAR CZOSKA 
7 BARBARA ZDZISŁAWA DOLINIEC 
8 KRYSTYNA MARIA DOMINICZAK 
9 ELŻBIETA DUDEK 
10 DANIELA MARIA DYNABURSKA 
11 STANISŁAWA ZOFIA DZIERŻAWSKA 
12 MAGDALENA GRAŻYNA DZIKOWSKA 
13 BARTŁOMIEJ FUTA 
14 SYLWESTER ANDRZEJ GDANIEC 
15 MIECZYSŁAW JAN GRZYMAŁA 
16 MARIUSZ HAŁASA 
17 ARTUR JAGIELSKI 
18 ALEKSANDER MACIEJ JANKOWSKI 
19 KRZYSZTOF JANKOWSKI 
20 STANISŁAW MICHAŁ JAŻDŻEWSKI 
21 JAN JURAS 
22 ALICJA KŁOSEK 
23 ANNA MARIA KOPIENIAK 
24 WOJCIECH KOT 
25 PAWEŁ KRYSTIAN KOWALIK 
26 PIOTR LESZEK LACHOWSKI 
27 SŁAWOMIR PAWEŁ LEWANDOWSKI 
28 HALINA MARIA LICZMAŃSKA 
29 WOJCIECH LICZMAŃSKI 
30 MARCIN MALICKI 
31 MARTYNA MAŁGORZATA MAZUR 
32 LUCYNA NIEWIADOMSKA 
33 MIROSŁAW DARIUSZ PAJĄKOWSKI 
34 BARBARA MARIA PRACIAK 
35 MAŁGORZATA RYBAKOWSKA 
36 SYLWIA BARBARA RYDLEWSKA-KOWALIK 
37 MAŁGORZATA ALEKSANDRA STRÓŻYK 
38 BARBARA ŁUCJA STRUZIK 
39 WOJCIECH STANISŁAW SZWECHOWICZ 
40 KAMILA ŚNIATAŁA 
41 TOMASZ JERZY TOŁOCZKO 
42 ŁUKASZ TRELA 
43 TERESA TUL 
44 EWA DOROTA TUREK 
45 PRZEMYSŁAW DAMIAN WENTA 
46 PAWEŁ PIOTR WIŚNIEWSKI 
47 TOMASZ WŁADYSŁAW ZADROGA 
48 KACPER EDWARD ZAPADKA 
49 DAWID ZNAJEWSKI

 

WRZESZCZ DOLNY (31 kandydatów/21 mandatów)

1 PIOTR KRZYSZTOF ANDRUSZKIEWICZ 

2 ADAM JAN CHOLEWCZYŃSKI 
3 AGNIESZKA DEKOWSKA 
4 PATRYCJA DENDOR 
5 LOLITA ANNA DWOJACKA 
6 KAZIMIERZ JÓZEF GLINKOWSKI 
7 RAFAŁ ZBIGNIEW GRABOWSKI 
8 HANNA URSZULA HUBERT 
9 ROGER IWO JACKOWSKI 
10 TOMASZ ADAM JANISZEWSKI 
11 MARCIN JAROSZ 
12 ADAM TOMASZ KACZMAREK
13 SŁAWOMIR KALWASIŃSKI 
14 AGNIESZKA MARIA KMINIKOWSKA 
15 WŁADYSŁAW JÓZEF KORDOŃSKI 
16 HALINA KRÓLCZYK 
17 ALEKSANDRA BARBARA KULMA 
18 MARCIN KUNCEWICZ 
19 DANIEL TOMASZ LIPECKI 
20 MILENA KATARZYNA NOWAKOWSKA 
21 BOGNA MARIA OLEJARZ 
22 HALINA JADWIGA PIOTROWSKA 
23 KRYSTYNA MARIA PRZYBYŁOWSKA 
24 DANIEL SZYMON SOKALSKI 
25 JAKUB PRZEMYSŁAW STACHULA 
26 JOANNA STEMPEL 
27 KAMIL KRZYSZTOF TANDEK 
28 MAŁGORZATA TORŁOP 
29 JERZY JÓZEF TUREK 
30 KAMIL TYBURSKI

31 HANNA ZOFIA BURZYŃSKA

 

WRZESZCZ GÓRNY (29 kandydatów/21 mandatów)

1 MAŁGORZATA ANDZEL 
2 RYSZARD BEDNARCZYK
3 MICHAŁ PIOTR BŁAUT 
4 WOJCIECH CHMIELEWSKI 
5 IROLA MARIA FERLIN 
6 SYLWIA ZDZISŁAWA FIGURA 
7 ALICJA FURTAK-ROZBICKA 
8 MACIEJ KAŁAS 
9 JERZY TADEUSZ KONIECKI 
10 KRZYSZTOF WIESŁAW KOPROWSKI 
11 PAWEŁ KOWALIK 
12 ARKADIUSZ JANUARY KOWALINA 
13 WITOLD JAN KUŹMICKI 
14 DOROTA ELŻBIETA MAKSYMOWICZ-CZAPKOWSKA 
15 ANDRZEJ MARCZYŃSKI 
16 MAŁGORZATA ANNA MARMUROWICZ 
17 DARIUSZ MILEWSKI
18 GRZEGORZ MOCARSKI 
19 KAMIL JULIUSZ POKORA 
20 BARBARA POLAKOWSKA 
21 ANNA BARBARA PÓŁTORZYCKA 
22 GABRIELA MARIA ROSZKOWSKA 
23 ANNA KATARZYNA RÓŻYCKA 
24 JOANNA SŁAWKOWSKA-MARSZENIUK 
25 PIOTR MAREK SMOLNICKI 
26 JACEK JÓZEF WARDAK 
27 JANINA WIŚNIEWSKA 
28 EWA WOŹNA 
29 ZBIGNIEW WÓJCIK

 

WYSPA SOBIESZEWSKA (25 kandydatów/15 mandatów)

1 KRZYSZTOF WOJCIECH CHYLIŃSKI 
2 MARIOLA EWA CIECHAŃSKA 
3 MACIEJ KRZYSZTOF DAMIĘCKI 
4 ADAM DĄBROWSKI 
5 MAREK WIESŁAW GOŁASZEWSKI
6 KRYSTIAN BARTOSZ KARPYZA 
7 MIECZYSŁAW STANISŁAW KAWCZYŃSKI 
8 EUGENIUSZ STANISŁAW KOCOŃ 
9 PRZEMYSŁAW PIOTR KORZENIOWSKI 
10 TADEUSZ MICHALSKI 
11 ZDZISŁAW NOWACKI 
12 RYSZARD NOWAK 
13 JERZY PETRYCZKO
14 MAŁGORZATA MARIA PIĄTKOWSKA 
15 MARIUSZ PIEC 
16 JAKUB KAROL PRZANOWSKI 
17 AGNIESZKA SCHACHTA 
18 WŁADYSŁAW SIDORKO 
19 RADOSŁAW KAZIMIERZ SMILGIN 
20 RAFAŁ GRZEGORZ TOMCZYK 
21 ARTUR TRZECIAK 
22 DARIUSZ KRZYSZTOF TYMIŃSKI 
23 KRZYSZTOF STEFAN WĄSOWSKI 
24 BARBARA WIETRZYŃSKA 
25 MARCIN KAROL WOJNECKI

 

WZGÓRZE MICKIEWICZA (30 kandydatów/15 mandatów)

1 PIOTR GERHARD ALEKSANDROWICZ 
2 IWONA TERESA BESZTERDA 
3 KAMIL ANTONI BOGDAN 
4 ELŻBIETA JOANNA BUDZISZ 
5 JOANNA MARIA BURACZEWSKA 
6 BEATA LUCYNA CYBAL-MIKOŁAJEWSKA 
7 PRZEMYSŁAW RYSZARD DAGIL 
8 JÓZEF MIECZYSŁAW JARZĄBKOWSKI 
9 KAZIMIERA ZOFIA JURACZKO 
10 ZYGMUNT LUDOMIR JURACZKO 
11 BOŻENA BERNADETA KASZUBA
12 STANISŁAW KIERBEDŹ 
13 MARCIN JACEK KLONOWSKI 
14 KRZYSZTOF PAWEŁ KNITTER 
15 EWA ALICJA KOZŁOWSKA 
16 LECH ROMAN KOZŁOWSKI 
17 ELŻBIETA KUBACKA 
18 MAREK BOGDAN KURANT 
19 ALEKSANDRA KINGA MATYJAS 
20 ELŻBIETA OŻARKÓW 
21 JANUSZ ZBIGNIEW OŻARKÓW 
22 PAULINA KATARZYNA RĘCZMIN 
23 IRENA SAWICKA 
24 ADAM ANDRZEJ SUCHANEK 
25 MACIEJ ADAM SUCHANEK 
26 WOJCIECH MAREK SZEMIEL 
27 RYSZARD JERZY ŚLIWA 
28 ARTUR STANISŁAW UŁAŚ 
29 LEOKADIA WYSOCKA 
30 ZDZISŁAW WYSOCKI

 

ZASPA-MŁYNIEC (16 kandydatów/15 mandatów)

1 BARTOSZ CEZARY BEJM 
2 ZBIGNIEW CHUDZICKI 
3 MATEUSZ ŁUKASZ CZEKALSKI 
4 KRZYSZTOF PIOTR CZUPRYŃSKI 
5 MACIEJ KAMIL DUCHNOWSKI 
6 EWA ANNA DYK-MAJEWSKA 
7 KRZYSZTOF TOMASZ GOLEC 
8 RYSZARD KOZŁOWSKI 
9 MARIAN KUMISZCZA 
10 ARTUR KURDYŁA 
11 ŻANETA JOANNA NAROŻNA 
12 JAN WAWRZYNIEC OSOWSKI 
13 MAŁGORZATA JANINA OSTROWSKA 
14 KAMIL STANISŁAW SOŚNIAK 
15 AGNIESZKA MARTA WIERZBICKA 
16 KRZYSZTOF STANISŁAW ZIMNICKI

 

ZASPA-ROZSTAJE (18 kandydatów/15 mandatów)

1 WŁODZIMIERZ PIOTR AMERSKI 
2 WIESŁAWA ANNA BĘBENEK 
3 BOŻENA ANNA DERENGOWSKA 
4 JOLANTA GAŁĘZIOWSKA-MODZELEWSKA 
5 ZBIGNIEW STANISŁAW GUZIŃSKI 
6 MAGDALENA MARIA HIRSZ 
7 ANNA MATYLDA JAKUSZYK 
8 JAROSŁAW PIOTR JASIEL 
9 ADAM KIERAT 
10 ŁUKASZ KORKOSZ
11 ZOFIA MARIA MARCINKOWSKA 
12 HALINA MOSKWA 
13 JAKUB PUSZKARSKI 
14 WOJCIECH ROLCZYŃSKI 
15 ROMAN WOJCIECH SIKOROWSKI 
16 PIOTR ANDRZEJ SKIBA 
17 SZYMON KACPER STACHOWIAK 
18 STANISŁAW KAZIMIERZ WIŚNIEWSKI

 

ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA (30 kandydatów/15 mandatów)

1 JOANNA ZOFIA ANGOWSKA 
2 DARIUSZ BAGIŃSKI 
3 ALICJA HONORATA CHOLEWIUSZ 
4 SYLWIA TERESA CISOŃ 
5 MAGDALENA ZOFIA DZIK-BOGUCKA 
6 STANISŁAW ŁUKASZ FRYZA 
7 WIESŁAW GRONOWSKI 
8 PIOTR JANKOWSKI 
9 ANETA JANKUN 
10 RAFAŁ ANDRZEJ JENNER 
11 MAGDALENA BOŻENA JĘDRZEJEWSKA 
12 GRAŻYNA ELŻBIETA KOKOSZKO 
13 JERZY KOLCZYŃSKI 
14 KRZYSZTOF TADEUSZ KUŚMIERSKI 
15 WITOLD STANISŁAW LIPSKI 
16 JAROSŁAW RYSZARD MAKOWIEC 
17 ANDRZEJ MALINOWSKI 
18 ŁUKASZ MAREK MICHALEWSKI 
19 JOANNA JULIA NOWAK 
20 PIOTR SEWERYN PAWŁOWSKI 
21 PAWEŁ TOMASZ PIASECKI 
22 ELŻBIETA FRANCISZKA POTRYKUS 
23 SEBASTIAN TOMASZ PRZYBYŁ 
24 IRENA KRYSTYNA SKULSKA 
25 ELŻBIETA STASIEWICZ 
26 JAN STEFAŃCZYK 
27 AGNIESZKA MAGDALENA SZCZĘSNA 
28 WOJCIECH JERZY WALENDZIAK 
29 ANNA KAROLINA WIŚNIEWSKA 
30 MARIA TERESA WITKOWSKA

Kamila Grzenkowskawww.gdansk.plkamila.grzenkowska@gdansk.pl
Kamila Grzenkowska - najnowsze
Kamila Grzenkowskawww.gdansk.plkamila.grzenkowska@gdansk.pl
Kamila Grzenkowska - najnowsze