W czwartek, 25 października, odbędzie się sesja Rady Miasta Gdańska - w składzie kończącym mijającą kadencję, choć już po wyborach. Gdańsk.pl jak zwykle przeprowadzi transmisję wideo na żywo. Jakie tematy zaplanowano w porządku obrad? Jak będzie wyglądało przekazywanie władzy w Gdańsku między starą a nową RMG?
19:42
2018-10-23
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Gościem programu "Wszystkie Strony Miasta" była radna Agnieszka Owczarczak, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Tematem rozmowy było podsumowanie kadencji Rady Miasta Gdańska - co się udało, co nie? Jakie sytuacje i spory na forum RMG z tych ostatnich czterech lat najbardziej zapadły w pamięć? Jak będzie wyglądało przekazywanie władzy w Mieście nowej Radzie Miasta Gdańska przez starą RMG? Czego można się spodziewać w ciągu pięciu lat nowej kadencji RMG? Czy ta czwartkowa (25 października, godz. 9:00) sesja RMG jest już ostatnią z udziałem radnych starej kadencji? Odbędzie się w spokoju - skoro już opadł "kurz bitewny" zakończonej w ubiegłym tygodniu kampanii wyborczej? Co zaplanowano w porządku obrad?

Program poprowadził red. Roman Daszczyński.

Więcej z kategorii: Wszystkie strony Miasta