Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE
‹›
Konferencja miała wyjątkowy charakter - ze względu na walkę z koronawirusem odbyła się bez udziału mediów, za pośrednictwem Internetu. Dzień wcześniej dziennikarze zostali poproszeni przez rzecznika prasowego Urzędu Miejskiego w Gdańsku o przysyłanie pytań droga mailową. Jakie były to pytania i jak brzmiały odpowiedzi? 
17 marca 2020 (150 dni temu)
Odpowiedzi po naradzie miejskiego sztabu antykryzysowego udzielali we wtorek, 17 marca: prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz i jej zastępcy - Piotr Borawski, z-ca prezydenta ds. przedsiębiorczości i ochrony klimatu oraz Piotr Kowalczuk - z-ca prezydenta ds. edukacji i usług społecznych. O co pytali dziennikarze?

Konferencja miała wyjątkowy charakter - ze względu na walkę z koronawirusem odbyła się bez udziału mediów, za pośrednictwem Internetu. Dzień wcześniej dziennikarze zostali poproszeni przez rzecznika prasowego Urzędu Miejskiego w Gdańsku o przysyłanie pytań droga mailową. Jakie były to pytania i jak brzmiały odpowiedzi? (Na filmie - zapis od 16 min. 20 sek.):

Tomasz Strug z portalu staraoliwa.pl: Czy brane jest pod uwagę zamknięcie Parku Oliwskiego? W miniony weekend było tam sporo ludzi.
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz: - Dzisiaj sytuacja jest taka, że zachęcamy ludzi do korzystania ze spacerów. Z naszych obserwacji wynika, że już w niedzielę nie było tłumów w Parku Oliwskim. Dzisiaj nie ma żadnego odgórnego zalecenie dotyczącego zamykania parków. Wydaje mi się, że każdy powinien ze zdrowym rozsądkiem podchodzić do aktywności na świeżym powietrzu. Zachęcam, żeby jednak wybierać takie miejsca, w których nie ma zbyt wielu ludzi.

Tomasz Strug z portalu staraoliwa.pl: Czy rozpatrywana jest jakaś forma dystrybucji żywności dla osób starszych i samotnych? Takie działania podjął już mniejszy Sopot.
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz: - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie czeka na wszystkie zgłoszenia osób, do których moglibyśmy tę żywność dostarczać.

Tomasz Strug z portalu staraoliwa.pl: Czy będą żłobki, przedszkola dla dzieci pracowników służby zdrowia, bo jest ryzyko, że uciekną na “opiekę” nad nimi. We Francji tak zrobiono, by lekarze nie martwili się o dzieci.
Zastępca prezydenta Gdańska Piotr Kowalczuk: - Tutaj sytuacja jest jasna - jest zalecenie Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia: nie możemy gromadzić osób. To byłoby z narażeniem ich życia i zdrowia. Nie możemy ich odizolować. Mam nadzieję, że będziemy wszyscy się do tego stosować i niestety - musimy tę opiekę podjąć. Dziękuję też bardzo rodzicom i opiekunom, jak bardzo zareagowaliście już w pierwszych dniach, kiedy nie było jeszcze takiej konieczności. Tak więc, nie będziemy w jakikolwiek sposób koszarować tych dzieci, umieszczać w innych miejscach. Dlatego nie możemy prowadzić żadnej zastępczej formy edukacyjnej czy wychowawczej.  

Rafał Mrowicki, Dziennik Bałtycki: - Co z biletem metropolitalnym? Dziś na sesji Rady Miasta wiceprezydent Borawski zapowiedział, że jego wprowadzenie 1 lipca będzie trudne do zrealizowania. Kiedy można się spodziewać działań i decyzji ze strony Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej i jaki jeszcze okoliczności oprócz pandemii koronawirusa mogą utrudnić jego wprowadzenie w planowanym terminie?
Z-ca prezydenta ds. przedsiębiorczości i ochrony klimatu Piotr Borawski: - Jak już zapowiedziałem na sesji RM, jeśli chodzi o bilet tzw. miejski, który obowiązuje tylko na terenie miasta Gdańska, to dzisiaj decyzją Rady Miasta Gdańska jego wejście w życie 1 kwietnia nie jest zagrożone. Od 1 kwietnia, mając bilet miesięczny za 99 zł i Kartę Mieszkańca, możecie państwo w granicach administracyjnych naszego miasta korzystać także z przewozów kolejowych, SKM PKM czy kolejami regionalnymi Polregio.Jeśli chodzi o Bilet Metropolitalny, który chcieliśmy wprowadzić od 1 lipca, i który w cenie 150 zł pozwoli podróżować po całej Metropolii, to harmonogram wprowadzenia tego biletu jest bardzo napięty. My oczywiście będziemy bardzo się starali go dotrzymać, ale musimy zrozumieć, że jesteśmy teraz w szczególnej sytuacji i ciężko, żeby 14 samorządów, które są zrzeszone w MZKZG odbyły swoje posiedzenia rad po to, żeby przegłosować środki finansowe konieczne do uruchomienia takiego biletu. Będziemy poprzez organy MZKZG starać się ustalić, czy ten harmonogram może być zachowany, czy będzie w jakikolwiek sposób zmieniony. Jak wskazałem, nie ma, póki co, żadnej formalnej decyzji. Nie wiem kiedy będziemy się w stanie spotkać, czy na zarządzie, czy na zgromadzeniu MZKZG. To zależy od kilku czynników formalnych. Czy są jakieś inne przeszkody? My już w tej chwili o tym myślimy, ale uważam, że przed wszystkimi samorządami - nie tylko w Gdańsku i Metropolii, ale w całej Polsce - stanie wyzwanie: jak będzie wyglądała nasza sytuacja finansowa, kiedy ten kryzys się skończy. Już dzisiaj wiemy, że on na pewno na finansach zarządów się odbije. My deklarujemy, że chcemy wprowadzić ten bilet, ale poczekajmy na opinię innych 14 samorządów. Poczekajmy na rozstrzygnięcia, do 1 lipca jest jeszcze trochę czasu. Teraz zajmujemy się sprawami, które są bardzo pilne.

Rafał Mrowicki, Dziennik Bałtycki: Podczas sesji mówiła Pani o przygotowaniu miejsc na kwarantannę. Co to za miejsca, kto odpowiada za ich przygotowanie, ile osób oraz jakie osoby będą mogły tam trafić?
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz: - Dzisiaj nie mówimy, z oczywistych przyczyn, o miejscach które są przygotowane na kwarantannę, postępujemy zgodnie z poleceniami wydanymi przez Wojewodę Pomorskiego. Mogę jedynie powiedzieć, że to są trzy placówki, przygotowane na ponad 100, 150 osób, i staramy się je przygotować mimo braku szczegółowych wytycznych epidemiologiczno-sanitarnych. Staramy się je przygotować zgodnie z przepisami zarówno specustawy, jak i ustawy o zwalczaniu chorób zakaźnych.

Rafał Mrowicki, Dziennik Bałtycki: Czy szacują państwo, jakie straty może ponieść miasto z racji niższych przychodów z podatków, kiedy wiele firm nie działa lub ma mniejsze obroty. Czy w grę wchodzą kolejne zmiany w budżecie, oprócz tych wprowadzonych na dzisiejszej sesji?
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz: - Dzisiaj jest za wcześnie, by o tym głośno mówić. Rzeczywiście, dzisiaj wielu przedsiębiorców, chociażby prowadzących działalność w lokalach komunalnych, zwraca się do nas o odroczenie choćby opłat w czynszu. My dzisiaj nie możemy takiego ruchu wykonać, bo byłoby to złamanie zasady o finansach publicznych. Ze swej strony, podpisałam wczoraj pismo do dyrektorów wydziałów wszystkich jednostek,   zatrzymujące wydatki. Przechodzimy na ręczne sterowanie finansami gminy. Dzisiaj jest za wcześnie, żeby oszacować jakie skutki finansowe dla gmin mogą być.

Rafał Mrowicki, Dziennik Bałtycki: Jakie jeszcze działania w bieżącym tygodniu planuje wdrożyć Miejski Zespół Kryzysowy?
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz: - Jesteśmy na bieżąco w kontakcie. Przede wszystkim, te ostatnie dni, kiedy nie mamy jeszcze w Gdańsku, na Pomorzu, tak wielu przypadków jak w innych miejscach, ani nie mamy tak wielu osób w kwarantannie, ale rośnie to lawinowo, bo jak wiemy od niedzieli kwarantanna domowa dotyczy wszystkich przybywających z zagranicy. To są właśnie działania mające na celu zaopiekowanie się tymi ludźmi. Jak choćby właśnie kwestie dostarczania posiłków.

Łukasz Szpyrka z portalu interia.pl: Jak miasto pomaga ludziom w kwarantannie? I czy nas, samorząd, na to stać? Wszystko w kontekście kolejnych zadań, jakie otrzymują samorządy.
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz: - Zasady kwarantanny domowej są bardzo dobrze określone - na dzisiaj sytuacja jest taka, że bezpłatne posiłki mogą otrzymywać ci, którzy kwalifikują się na pomoc w ramach ustawy o pomocy społecznej. To są takie postulaty, które zgłaszamy, jeśli chodzi o zmianę specustawy dot. koronawirusa. Myślę, że przede wszystkich rzeczy związane z bezpieczeństwem epidemiologicznym - specjalne odbierania odpadów, itd. Na dzisiaj wiemy, że w kwarantannie domowej w Gdańsku przebywa ok. 450 osób. Wczoraj to było 200 osób. Widzimy, że ona rośnie, ale spodziewaliśmy się tego, bo Polacy wracają z różnych miejsc. Dzisiaj na kwarantannie niedomowej nie ma jeszcze nikogo, ale jesteśmy przygotowani. Co do finansowania tych działań, z jednej strony mamy w budżecie miasta Gdańska rezerwę celową, właśnie na zarządzanie kryzysowe. Po dzisiejszej sesji Rady Miasta, zostało przegłosowane na to niemal 12 mln zł, dokładnie 11 mln 740 zł, ale też wiemy ze środkami na zarządzanie kryzysowe dysponuje też wojewoda. Jesteśmy już po rozmowach z regionalną Izbą Obrachunkową, tak żebyśmy wiedzieli, jak które wydatki zakwalifikować i oczywiście zgodnie z tym postępować.

Maciej Bąk, Radio Zet: - Jak Gdańsk przygotowuje się do przygotowania miejsca kwarantanny dla osób bezdomnych? Czy przyszły odgórne dyspozycje, jak to zrobić?
Zastępca prezydenta Gdańska Piotr Kowalczuk: - Nie ma takich dyspozycji odgórnych do tej pory, natomiast przygotowujemy się, aby osoby które jeszcze pozostają na ulicach mogły skorzystać z takiego miejsca. Natomiast zamknęliśmy schroniska dla osób bezdomnych. Chodzi o to, by nie wprowadzać tam nowych osób. I to co już zapowiedziałem - dostarczenie posiłków, żeby te osoby tam przebywały. Natomiast trzeba też pracować z nimi, tak jak to robimy na co dzień, ponieważ ich chęć pozostania w jednym miejscu, i to tak długi jak okres kwarantanny, jest trochę utrudniona. Pracujemy więc, by te osoby pozostały w miejscach, w których przebywają i za chwilę też będziemy gotowi z miejscem jeszcze przebywają w przestrzeni publicznej. a muszą być poddani kwarantannie.

Maciej Bąk, Radio Zet: Czy są osoby zatrudnione w ratuszu bądź w podległych mu  jednostkach, objęte obecnie kwarantanną?
Zastępca prezydenta Gdańska Piotr Kowalczuk: - Nie mamy takich informacji. Natomiast od początku pani prezydent zdecydowała, a jest to kilka tysięcy osób - wszelkie osoby powracające z zagranicy, które chciały się włączyć do pracy, od razy były odsyłane i tej pracy nie podejmowały. Zabezpieczaliśmy się od początku nie czekając na żadne wytyczne.

Maciej Bąk, Radio Zet: Czy Gdański Urząd Pracy ma już dużo zgłoszeń od osób, które na skutek ograniczeń w niektórych branżach potraciły pracę? Czy są oferty, które pozwolą im znaleźć nowe źródła utrzymania?
Z-ca prezydenta ds. przedsiębiorczości i ochrony klimatu Piotr Borawski: - Przed  godziną rozmawiałem z dyrektorem Budnikiem z GUP, takich zgłoszeń nie było. Co do instrumentów, które mogłyby wspomagać pracodawców i pracowników, jesteśmy już po pierwszych telekonferencjach ze szczeblem rządowym, ze szczeblem ministerialnym. Dzisiaj miał być zaprezentowany cały pakiet wsparcia dla przedsiębiorców, dla firm. Czekamy na oznajmienie tego opinii publicznej, potem także przyjęcie przez rząd czy przez parlament, jeśli będzie wymagało to zmiany jakichś ustaw. I my jako samorząd jesteśmy gotowi, aby współuczestniczyć w tych rozwiązaniach, czy jako zadanie zlecone rządu - tak jak to ma miejsce w przypadku GUP - wiele zadań wykonujemy na zlecenie władzy centralnej. Tak więc, całe nasze zasoby Gdańskiego Urzędu Pracy można przekierować także na tego typu pomoc.

Michał Jelionek z portalu trojmiasto.pl: - Właśnie otrzymałem sygnał od naszego czytelnika, który prowadzi autohandel i jest zbulwersowany faktem, że rejestrowane są wyłącznie nowe samochody od dealerów. Jako właściciel komisu aut używanych czuje się pokrzywdzony. Czy rzeczywiście w Wydziałach Komunikacji rejestrowane są wyłącznie nowe auta? Czy w perspektywie dłuższej przerwy związanej z pandemią bierzecie pod uwagę rejestrację aut online?
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz: - Dzisiaj rzeczywiście podjęliśmy taką decyzję, aby rejestrować tylko auta nowo zakupione. Wiąże się to z tym, aby minimalizować jakiekolwiek ryzyko kontaktu i telefoniczne umawiani są tylko ci, którzy nabyli nowe auta od dilerów i nie mają żadnych tablic rejestracyjnych. Auta używane, z autohandlu są już zarejestrowane i mogą normalnie poruszać się po drogach, ale dzisiaj tego przerejestrowania nie będziemy wykonywać. To co jest wymagane, wg zmienionych przepisów od 1 stycznia br. - wymagane jest zgłoszenie zbycia auta. I takiego zgłoszenia nabywca i zbywca mogą dokonać drogą pocztową i drogą elektroniczną przez ePUAP. Zobaczmy jak długo ten czas potrwa. Istotne jest to, żeby zgłosić fakt zbycia auta, i nabycia go, bo tutaj nakładane są kary administracyjne, co się zmieniło od 1 stycznia tego roku.

0:41
Gdańskie choinki
8 grudnia 2019 (250 dni temu)
0:49
Tramwaje wracają na Stogi
7 grudnia 2019 (251 dni temu)
1:40
Złota Malwa 2019
13 listopada 2019 (275 dni temu)
2;03
Hevelka 2019 - jesienna edycja
19 października 2019 (300 dni temu)
1:42
Wspólne ukwiecanie Gdańska
19 października 2019 (300 dni temu)
26:50
W ten weekend odwiedzamy ZOO - za darmo!
17 października 2019 (302 dni temu)
"Porozmawiajmy przy stole". 8 spotkań
15 października 2019 (304 dni temu)
17:40
Wszystko o pracy dla seniorów
10 października 2019 (309 dni temu)
2:18
Grand Prix 759.Jarmarku św. Dominika
10 sierpnia 2019 (1 rok i 5 dni temu)
1:04
Lew - handlarz. Gdańsk ma kolejnego Heweliona
10 sierpnia 2019 (1 rok i 5 dni temu)
2:02
Airport City Gdańsk - czym będzie?
9 sierpnia 2019 (1 rok i 6 dni temu)
Jarmark św. Dominika - propozycje dla leniuchów
30 lipca 2019 (1 rok i 16 dni temu)
19:35
Ślub w plenerze. Jak go zorganizować?
29 lipca 2019 (1 rok i 17 dni temu)
1:46
Nowe oblicze Biskupiej 4
29 lipca 2019 (1 rok i 17 dni temu)
0:58
Ceremonia otwarcia 759. Jarmarku św. Dominika
27 lipca 2019 (1 rok i 19 dni temu)
1:06
VIII Zjazd Letniczan
26 lipca 2019 (1 rok i 20 dni temu)
Pomnik Jana III Sobieskiego jak nowy
24 lipca 2019 (1 rok i 22 dni temu)
0:55
Podopieczni Promyka - pilnie do adopcji
24 lipca 2019 (1 rok i 22 dni temu)
21:05
Bałtyk #BezPlastiku. Czy to jest możliwe?
18 lipca 2019 (1 rok i 28 dni temu)
0:34
Remont Traktu Konnego na półmetku
18 lipca 2019 (1 rok i 28 dni temu)
2:54
FETA 2019
15 lipca 2019 (1 rok i 31 dni temu)
1:44
Triathlon Gdańsk 2019
14 lipca 2019 (1 rok i 32 dni temu)
1:27
45 lecie muzeum Wartowni nr 1
29 czerwca 2019 (1 rok i 47 dni temu)
1:30
Szersze plaże na Pomorzu
26 czerwca 2019 (1 rok i 50 dni temu)
0:04:00
2019.06.24 Wiadomości z tłumaczeniem
24 czerwca 2019 (1 rok i 52 dni temu)
1:03:20
WYKLUCZENI, ZAPOMNIANI, NIEWIDZIALNI
24 czerwca 2019 (1 rok i 52 dni temu)
1:39:04
KULTURA – SIŁĄ DEMOKRACJI
24 czerwca 2019 (1 rok i 52 dni temu)
2:25
V Sesja Rady Seniorów
18 czerwca 2019 (1 rok i 58 dni temu)
15:20
Bajki ŚWINKA MALINKA I SŁOŃ LEON
18 czerwca 2019 (1 rok i 58 dni temu)
20:50
Bajki NAJLEPSZA ZUPA NA ŚWIECIE
18 czerwca 2019 (1 rok i 58 dni temu)
1:00:07
Bajki HISTORIA RETORYKI PROFESORA O’RETY
18 czerwca 2019 (1 rok i 58 dni temu)
1:31
Jan III Sobieski prawie jak nowy
18 czerwca 2019 (1 rok i 58 dni temu)
0:58
Kładka nad Motławą obchodzi 2. urodziny
17 czerwca 2019 (1 rok i 59 dni temu)
2:10
II Parada Seniorów
15 czerwca 2019 (1 rok i 61 dni temu)
36:10
Historia Gdańska - polska czy niemiecka?
11 czerwca 2019 (1 rok i 65 dni temu)
41:23
2019.06.10 Wiadomości z tłumaczeniem
11 czerwca 2019 (1 rok i 65 dni temu)
58:00
6. Forum Praktyków Partycypacji
10 czerwca 2019 (1 rok i 66 dni temu)
0:46
23. Pomorski Wielki Przejazd Rowerowy
9 czerwca 2019 (1 rok i 67 dni temu)
0:42
XIV Rodzinny Bieg Gdańszczan
8 czerwca 2019 (1 rok i 68 dni temu)
1:42
XIV Święto Samorządowców
27 maja 2019 (1 rok i 80 dni temu)
1:14
Roller Derby w Skate Arenie
25 maja 2019 (1 rok i 82 dni temu)
1:27
V Marsz Równości w Gdańsku
25 maja 2019 (1 rok i 82 dni temu)
1:07
Festyn w Radzie Miasta
21 maja 2019 (1 rok i 86 dni temu)
2:19
Gotowanie w duchu "zerowaste"
21 maja 2019 (1 rok i 86 dni temu)
8:04
2019.05.21 Wiadomości z tłumaczeniem
21 maja 2019 (1 rok i 86 dni temu)
1:30
Pingwiny przyjęły albinosa do stada
20 maja 2019 (1 rok i 87 dni temu)
1:41
Noc Muzeów (i nie tylko muzeów) za nami
19 maja 2019 (1 rok i 88 dni temu)
1:46
W NCK powstanie Pałac Ślubów
17 maja 2019 (1 rok i 90 dni temu)
1:27
Pszczoły w Hevelianum
16 maja 2019 (1 rok i 91 dni temu)
0:32
Ul. Andruszkiewicza jest już prawie gotowa
16 maja 2019 (1 rok i 91 dni temu)
Czy Westerplatte będzie dzielić Polaków?
15 maja 2019 (1 rok i 92 dni temu)
1:41
Remont Wielkiego Młyna w Gdańsku
15 maja 2019 (1 rok i 92 dni temu)
1:33
Finał konkursu „Ośmiu Wspaniałych”
15 maja 2019 (1 rok i 92 dni temu)
24:57
Juwenalia 2019 w Gdańsku
7 maja 2019 (1 rok i 100 dni temu)
1:43
Ołtarz w kościele św. Jana odsłonięty
5 maja 2019 (1 rok i 102 dni temu)
0:46
Rekonstruktorzy historyczni i Zmiana Warty
3 maja 2019 (1 rok i 104 dni temu)
0:40
Puchar Polski 2019 dla Lechii Gdańsk
2 maja 2019 (1 rok i 105 dni temu)
2:10
Przejazd rowerowy w Tunelu pod Martwą Wisłą
28 kwietnia 2019 (1 rok i 109 dni temu)
0:40
Gdańszczanie posadzili 4 tys. choinek
27 kwietnia 2019 (1 rok i 110 dni temu)
2:25
Marsz “Gdańsk solidarnie dla autyzmu”
27 kwietnia 2019 (1 rok i 110 dni temu)
2:27:00
Stefanowi Chwinowi na 70. urodziny
26 kwietnia 2019 (1 rok i 111 dni temu)
17:57
Konkurs Ośmiu Wspaniałych 2019
24 kwietnia 2019 (1 rok i 113 dni temu)
0:45
Uwaga kierowcy! Remont Traktu Konnego
23 kwietnia 2019 (1 rok i 114 dni temu)
0:21
Trakt Konny w Gdańsku
20 kwietnia 2019 (1 rok i 117 dni temu)
2:08
Misterium Gdańskie. Sąd nad Jezusem
19 kwietnia 2019 (1 rok i 118 dni temu)
25:45
Sąd nad Jezusem w Wielki Piątek
18 kwietnia 2019 (1 rok i 119 dni temu)
1:08
Nowe autobusy wyjadą na gdańskie ulice
17 kwietnia 2019 (1 rok i 120 dni temu)
1:10
Trefl vs. kibice. Pożegnanie trenera Anastasiego
11 kwietnia 2019 (1 rok i 126 dni temu)
1:39
Metropolitalne Targi Pracy 2019
10 kwietnia 2019 (1 rok i 127 dni temu)
7:03
Sytuacja w gdańskich szkołach Konferencja prasowa
10 kwietnia 2019 (1 rok i 127 dni temu)
22:52
Wszystko o Budżecie Obywatelskim 2020
10 kwietnia 2019 (1 rok i 127 dni temu)
1:31
„Kamizelka w aucie”. Prezenty dla kierowców
9 kwietnia 2019 (1 rok i 128 dni temu)
24:52
5. Gdańsk Maraton. Jaki będzie?
9 kwietnia 2019 (1 rok i 128 dni temu)
1:01
Remont Kuźni Wodnej. Kwiecień 2019
9 kwietnia 2019 (1 rok i 128 dni temu)
0:30
Free Time Festiwal 2019
6 kwietnia 2019 (1 rok i 131 dni temu)
1:26
"Szanuję - segreguję". Casting ZUT
6 kwietnia 2019 (1 rok i 131 dni temu)
1:58
Zawody fitness na Free Time Festiwal 2019
6 kwietnia 2019 (1 rok i 131 dni temu)
1:44
Z Gdańska do Zurychu. Nowe połączenie lotnicze
1 kwietnia 2019 (1 rok i 136 dni temu)
0:40
Łączą nas drzewa. Gdańszczanie sadzili las
30 marca 2019 (1 rok i 138 dni temu)
0:35
Gdańskie Targi Książki po raz drugi
29 marca 2019 (1 rok i 139 dni temu)
0:35
Ul. Nowa Bulońska rośnie w oczach
29 marca 2019 (1 rok i 139 dni temu)
2:34
74. rocznica „Powrotu Gdańska do Macierzy”
27 marca 2019 (1 rok i 141 dni temu)
0:31
Rower MEVO od 26 marca dla użytkowników
26 marca 2019 (1 rok i 142 dni temu)
1:58
MEVO – Rower Metropolitalny
26 marca 2019 (1 rok i 142 dni temu)
27:04
Radni przed VIII sesją Rady Miasta Gdańska
26 marca 2019 (1 rok i 142 dni temu)
1:43
MEVO wyjechało na ulice metropolii
26 marca 2019 (1 rok i 142 dni temu)
1:56
Narodziny bigbitu. Odsłona gdańska
24 marca 2019 (1 rok i 144 dni temu)
2:07
Pingwin - albinos urodził się w Gdańsku
22 marca 2019 (1 rok i 146 dni temu)
23:27
Ze sportem na TAK
21 marca 2019 (1 rok i 147 dni temu)
1:28:36
Spotkanie ze słynnym fotografem
14 marca 2019 (1 rok i 154 dni temu)
1:32
Węzeł integracyjny w Rębiechowie otwarty
12 marca 2019 (1 rok i 156 dni temu)
1:36
Rejs Roku i Srebrny Sekstant 2018
1 marca 2019 (1 rok i 167 dni temu)
0:44
Od 4 marca wprowadzone zostają e-dowody
1 marca 2019 (1 rok i 167 dni temu)
17:36
Konferencja w sprawie pomnika ks. Jankowskiego
21 lutego 2019 (1 rok i 175 dni temu)
24:54
E-dowody osobiste, nowa jakość w życiu.
21 lutego 2019 (1 rok i 175 dni temu)
0:50
Kolejny wypadek w tunelu
21 lutego 2019 (1 rok i 175 dni temu)
0:30
Wiadukt Biskupia Górka rośnie w oczach
20 lutego 2019 (1 rok i 176 dni temu)
37:55
Wszystko o Radach Dzielnic
19 lutego 2019 (1 rok i 177 dni temu)
1:25
Gdańskie mosty we mgle
18 lutego 2019 (1 rok i 178 dni temu)
3:00
Sonda z okazji Dnia Singla
15 lutego 2019 (1 rok i 181 dni temu)
0:30
Wyspa Sobieszewska. Budowa drogi rowerowej
11 lutego 2019 (1 rok i 185 dni temu)
1:59
Bazylika Mariacka. Renowacja ołtarza głównego
11 lutego 2019 (1 rok i 185 dni temu)
1:00
Budowa hermetycznej kompostowni w Gdańsku
8 lutego 2019 (1 rok i 188 dni temu)
2:10
Marsz Ponad Podziałami
6 lutego 2019 (1 rok i 190 dni temu)
1:27
Polska-Czechy. Unihokej w Gdańsku
3 lutego 2019 (1 rok i 193 dni temu)
18:55
Konferencja prasowa Rady ECS
2 lutego 2019 (1 rok i 194 dni temu)
12:18
Konferencja w sprawie finansowania ECS
31 stycznia 2019 (1 rok i 196 dni temu)
2:26:35
5. Sesja Rady Miasta Gdańska kadencji 2018-2023
31 stycznia 2019 (1 rok i 196 dni temu)
0:40
Wiaduktu Biskupia Górka. Montaż estakady
30 stycznia 2019 (1 rok i 197 dni temu)
5:08
Paweł Adamowicz. Gdańsk jako wspólnota
30 stycznia 2019 (1 rok i 197 dni temu)
1:21
Heweliusze rozdane po raz 31
28 stycznia 2019 (1 rok i 199 dni temu)
0:58
Znicze pod Urzędem Miejskim
15 stycznia 2019 (1 rok i 212 dni temu)
3:27
Msza w intencji Pawła Adamowicza
14 stycznia 2019 (1 rok i 213 dni temu)
11:09
Wspomnienie o Pawle Adamowiczu
14 stycznia 2019 (1 rok i 213 dni temu)
02:16
Przyrzeczenie Donalda Tuska
14 stycznia 2019 (1 rok i 213 dni temu)
1:15
27. Finał WOŚP w Gdańsku
13 stycznia 2019 (1 rok i 214 dni temu)
1:37
WOŚP w gdańskich centrach handlowych
12 stycznia 2019 (1 rok i 215 dni temu)
30:00
27. Finał w WOŚP w Gdańsku. Obejrzyj wideoczat
10 stycznia 2019 (1 rok i 217 dni temu)
1:42
Biblioteka Kolonia. Odkryj jej nowe oblicze
10 stycznia 2019 (1 rok i 217 dni temu)
25:23
27. Finału WOŚP w Gdańsku-konferencja
8 stycznia 2019 (1 rok i 219 dni temu)
0:51
Agnieszka Buczyńska o 27. Finale WOŚP
8 stycznia 2019 (1 rok i 219 dni temu)
0:30
Molo w Brzeźnie znowu jest otwarte
7 stycznia 2019 (1 rok i 220 dni temu)
43:30
Wykład Ojca Ludwika Wiśniewskiego
7 stycznia 2019 (1 rok i 220 dni temu)
0:42
Ul. Nowy Świat i zbiornik Osowa gotowe
6 stycznia 2019 (1 rok i 221 dni temu)
1:49
Orszak Trzech Króli 2019
6 stycznia 2019 (1 rok i 221 dni temu)
1:06
Sylwestrowy Konkurs Butelkowy 12 finał tuż tuż
4 stycznia 2019 (1 rok i 223 dni temu)
1:36
Gdański Sylwester na czterech scenach
1 stycznia 2019 (1 rok i 226 dni temu)
0:48
Noworoczny pokaz laserowy w Gdańsku
1 stycznia 2019 (1 rok i 226 dni temu)
23:53
Gdańska Noc Sylwestrowa 2018
27 grudnia 2018 (1 rok i 231 dni temu)
0:11
W Gdańsku przed Wigilią spadł śnieg
23 grudnia 2018 (1 rok i 235 dni temu)
0:37
Korki na Trasie Sucharskiego
21 grudnia 2018 (1 rok i 237 dni temu)
2:10
Świąteczny tramwaj jeździ po Gdańsku
20 grudnia 2018 (1 rok i 238 dni temu)
0:30
Poznaj nowego zastępcę prezydenta Gdańska
18 grudnia 2018 (1 rok i 240 dni temu)
1:28
„Każdy może pomóc” i „Wigilijna paczka”
18 grudnia 2018 (1 rok i 240 dni temu)
1:39
"Do Przerwy 0:1". Zimowa edycja turnieju
8 grudnia 2018 (1 rok i 250 dni temu)
1:25
XXIII edycja konkursu szopek bożonarodzeniowych
7 grudnia 2018 (1 rok i 251 dni temu)
1:47
Mikołajki. Czy wkładasz prezent do buta?
6 grudnia 2018 (1 rok i 252 dni temu)
0:47
Jarmark Bożonarodzeniowy z lotu ptaka
6 grudnia 2018 (1 rok i 252 dni temu)
0:38
Parada Elfów na Jarmarku Bożonarodzeniowym
5 grudnia 2018 (1 rok i 253 dni temu)
1:58
Gdańska Choinka 2018
5 grudnia 2018 (1 rok i 253 dni temu)
1:38
Jakie masz pomysły na prezenty świąteczne?
4 grudnia 2018 (1 rok i 254 dni temu)
1:28
Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku
1 grudnia 2018 (1 rok i 257 dni temu)
0:41
Zbiornik Wody Stary Sobieski. Otwarty od 3 grudnia
29 listopada 2018 (1 rok i 259 dni temu)
1:19
Palisz śmieciami? Poniesiesz tego konsekwencje!
29 listopada 2018 (1 rok i 259 dni temu)
2:03:21
Debata o Młodym Mieście
29 listopada 2018 (1 rok i 259 dni temu)
01:00
Poranna mgła i śnieg w Gdańsku
28 listopada 2018 (1 rok i 260 dni temu)
0:35
Gdańska Choinka już dojechała
28 listopada 2018 (1 rok i 260 dni temu)
01:00
Zaglądamy na plac budowy Nowej Bulońskiej
28 listopada 2018 (1 rok i 260 dni temu)
0:48
Montaż ochronnych płotów w pasie drogowym
28 listopada 2018 (1 rok i 260 dni temu)
1:42
Oceanarium Nautilus Gdańsk. Plac budowy
28 listopada 2018 (1 rok i 260 dni temu)
1:50
Planszówki atakują! Targi Gra i Zabawa 2018
25 listopada 2018 (1 rok i 263 dni temu)
1:29
Stogi. Wielki remont torów tramwajowych
25 listopada 2018 (1 rok i 263 dni temu)
0:40
Paweł Adamowicz - komentarz prezydenta Gdańska
19 listopada 2018 (1 rok i 269 dni temu)
0:31
Karol Rabenda - komentarz nowego radnego
19 listopada 2018 (1 rok i 269 dni temu)
0:45
Kacper Płażyński - komentarz nowego radnego
19 listopada 2018 (1 rok i 269 dni temu)
0:49
Jan Perucki - komentarz nowego radnego
19 listopada 2018 (1 rok i 269 dni temu)
1:14
Elżbieta Strzelczyk - komentarz nowej radnej
19 listopada 2018 (1 rok i 269 dni temu)
1:03
Anna Golędzinowska - komentarz nowej radnej
19 listopada 2018 (1 rok i 269 dni temu)
0:34
Zbiorniki retencyjne są... piękne
18 listopada 2018 (1 rok i 270 dni temu)
1:34
Pierwsza sesja Rady Seniorów w Gdańsku
7 listopada 2018 (1 rok i 281 dni temu)
0:2:45
Polonez dla Niepodległej na Żabiance
7 listopada 2018 (1 rok i 281 dni temu)
0:30:00
Rada Miasta Gdańska. Podsumowanie VII kadencji
6 listopada 2018 (1 rok i 282 dni temu)
0:39
W Gdańsku świętujemy wspólnie
6 listopada 2018 (1 rok i 282 dni temu)
1:36
Paweł Adamowicz dziękuje gdańszczanom
5 listopada 2018 (1 rok i 283 dni temu)
1:37
Remont meczetu w Gdańsku
5 listopada 2018 (1 rok i 283 dni temu)
0:31
Głosuje Kacper Płażyński
4 listopada 2018 (1 rok i 284 dni temu)
1:03
Głosuje Paweł Adamowicz
4 listopada 2018 (1 rok i 284 dni temu)
0:30
W Gdańsku powstają ogrody deszczowe
3 listopada 2018 (1 rok i 285 dni temu)
0:45
100 masztów na 100-lecie odzyskania niepodległości
3 listopada 2018 (1 rok i 285 dni temu)
0:43
Remont Kuźni Wodnej w Oliwie
31 października 2018 (1 rok i 288 dni temu)
25:40
Budżet Obywatelski - podsumowania i plany
30 października 2018 (1 rok i 289 dni temu)
1:58
Kościołowi św. Mikołaja grozi zawalenie
30 października 2018 (1 rok i 289 dni temu)
2:32
Nie tylko dach. Remont kapitalny Bazyliki Mariackiej
26 października 2018 (1 rok i 293 dni temu)
1:03
W Gdańsku zamontowano 42-metrowy maszt
25 października 2018 (1 rok i 294 dni temu)
19:42
Rada Miasta Gdańska - między starym a nowym
23 października 2018 (1 rok i 296 dni temu)
1:40
V Ogólnopolski Konkurs Kulinarny Literacka Kuchnia
23 października 2018 (1 rok i 296 dni temu)
2:27
Sonda: Mamy wstępne wyniki wyborów. Co o nich myślisz?
22 października 2018 (1 rok i 297 dni temu)
1:15
Głosuje Jarosław Wałęsa
21 października 2018 (1 rok i 298 dni temu)
1:15
Głosuje Paweł Adamowicz
21 października 2018 (1 rok i 298 dni temu)
0:33
Głosuje Kacper Płażyński
21 października 2018 (1 rok i 298 dni temu)
0:42
10. Gdańsk Biega
20 października 2018 (1 rok i 299 dni temu)
3:46
Sołdek ma już 70 lat
18 października 2018 (1 rok i 301 dni temu)
1:21
Żuraw nowym punktem widokowym Gdańska?
18 października 2018 (1 rok i 301 dni temu)
1:43
Seniorzy w Gdańskiej Karcie Mieszkańca
17 października 2018 (1 rok i 302 dni temu)
1:48
W SP 61 otwarto Szkolną Akademię Gotowania
17 października 2018 (1 rok i 302 dni temu)
2:15
Nowy dach Bazyliki Mariackiej w Gdańsku
15 października 2018 (1 rok i 304 dni temu)
1:15
Złota polska jesień w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym
14 października 2018 (1 rok i 305 dni temu)
1:59
Punkt widokowy przy Zbiorniku Wody Stary Sobieski
13 października 2018 (1 rok i 306 dni temu)
1:05
Lato w październiku. Jak "znosisz" ciepłą jesień?
13 października 2018 (1 rok i 306 dni temu)
1:31
Prezentacja projektu “Letnica 3.0”
12 października 2018 (1 rok i 307 dni temu)
23:52
Elementarz wyborcy
11 października 2018 (1 rok i 308 dni temu)
0:55
Wielki finał turnieju piłkarskiego
11 października 2018 (1 rok i 308 dni temu)
1:54
Co słychać u palmy daktylowej z Parku Oliwskiego?
3 października 2018 (1 rok i 316 dni temu)
1:41
Hala gimnastyczna im. Leszka Blanika
2 października 2018 (1 rok i 317 dni temu)
1:36
XIII Miejski Bal Seniora
2 października 2018 (1 rok i 317 dni temu)
2:22
Kierunki rozwoju Gdańska
1 października 2018 (1 rok i 318 dni temu)
23:05
Ogłoszenie wyników Budżetu Obywatelskiego 2019
26 września 2018 (1 rok i 323 dni temu)
36:56
Otwarcie setnego boiska w Gdańsku
24 września 2018 (1 rok i 325 dni temu)
3:19
Solidarnie w obronie synagogi
21 września 2018 (1 rok i 328 dni temu)
0:32
Spacer łosia przy tunelu
21 września 2018 (1 rok i 328 dni temu)
01:03
Most na ul. Starogardzkiej przejezdny
21 września 2018 (1 rok i 328 dni temu)
01:16
Most w Sobieszewie tuż przed otwarciem
21 września 2018 (1 rok i 328 dni temu)
1:06
Ostatnie dni upalnego lata
20 września 2018 (1 rok i 329 dni temu)
5:40
Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot
20 września 2018 (1 rok i 329 dni temu)
29:07
Wideoczat z Krystyną Jandą
18 września 2018 (1 rok i 331 dni temu)
0:48
Budowa Mostu w Sobieszewie na finiszu
15 września 2018 (1 rok i 334 dni temu)
2:45
Amber Fest 2018
14 września 2018 (1 rok i 335 dni temu)
2:53
Mecz Lechia Gdańsk vs. Karpaty Lwów
14 września 2018 (1 rok i 335 dni temu)
1:30
Westerplatte. Światłocienie
14 września 2018 (1 rok i 335 dni temu)
2:12
Skwer w Oliwie im. Ireny Jarockiej
12 września 2018 (1 rok i 337 dni temu)
0:50
Przymorze Małe ma nowy park
12 września 2018 (1 rok i 337 dni temu)
02:07
Budżet Obywatelski 2018 - spot
12 września 2018 (1 rok i 337 dni temu)
2:08:50
Kościół czy kościoły? Barwna historia II RP
11 września 2018 (1 rok i 338 dni temu)
Debata kandydatów na prezydenta Gdańska
10 września 2018 (1 rok i 339 dni temu)
1:35
Wilno w Gdańsku 2018
7 września 2018 (1 rok i 342 dni temu)
24:16
Festiwal Wilno w Gdańsku 2018
6 września 2018 (1 rok i 343 dni temu)
1:52
Gdańsk Press Photo 2018
6 września 2018 (1 rok i 343 dni temu)
27:59
Czy na gdańskich ulicach jest bezpiecznie?
5 września 2018 (1 rok i 344 dni temu)
34:11
Ile Miasto powinno dokładać na edukację?
4 września 2018 (1 rok i 345 dni temu)
2:04
Gdańsk Business Run 2018
2 września 2018 (1 rok i 347 dni temu)
1:36
Dolne Miasto w stylu RETRO
2 września 2018 (1 rok i 347 dni temu)
0:45
Pokaz pirotechniczno rekonstruktorski "bombardowanie"
1 września 2018 (1 rok i 348 dni temu)
2:40
Marsz sektorówki i Wiec za Porozumieniem
31 sierpnia 2018 (1 rok i 349 dni temu)
2:22
Modernizacja schroniska Promyk
28 sierpnia 2018 (1 rok i 352 dni temu)
27:44
Konferencja prasowa „Lex Deweloper”
27 sierpnia 2018 (1 rok i 353 dni temu)
1:14
"Moda na moto przygodę" - pokaz driftu
26 sierpnia 2018 (1 rok i 354 dni temu)
4:50
Maja Ostaszewska
24 sierpnia 2018 (1 rok i 356 dni temu)
1:50
Neptuny 2018
23 sierpnia 2018 (1 rok i 357 dni temu)
1:04
Wideomapping na Ratuszu Staromiejskim
22 sierpnia 2018 (1 rok i 358 dni temu)
1:18
Muzyka Mozarta w Parku Oliwskim
22 sierpnia 2018 (1 rok i 358 dni temu)
1:21
758. Jarmark św. Dominika. Ceremonia zamknięcia
19 sierpnia 2018 (1 rok i 361 dni temu)
1:34
VI Maraton Zumby w Brzeźnie
18 sierpnia 2018 (1 rok i 362 dni temu)
7:30
Odczytanie Karty Powinności Człowieka
14 sierpnia 2018 (2 lat i 1 dzień temu)
1:18
Puchar Polski Strong Man
13 sierpnia 2018 (2 lat i 2 dni temu)
1:29
Water Show Gdańsk 2018
12 sierpnia 2018 (2 lat i 3 dni temu)
2:10
Grand Prix Jarmarku św. Dominika 2018
10 sierpnia 2018 (2 lat i 5 dni temu)
1:22
Międzynarodowy Dzień Lwa w ZOO
10 sierpnia 2018 (2 lat i 5 dni temu)
2:52
Zlot ZHP Gdańsk 2018. Ceremonia otwarcia
7 sierpnia 2018 (2 lat i 8 dni temu)
0:15
Wodospad w Gdańskim ZOO
2 sierpnia 2018 (2 lat i 13 dni temu)
0:47
Oberwanie chmury w Gdańsku
1 sierpnia 2018 (2 lat i 14 dni temu)
2:17
SONDA: jak Ci mija urlop w Gdańsku?
31 lipca 2018 (2 lat i 15 dni temu)
2:05
Kowale z Ukrainy odwiedzili Kuźnię Wodną
30 lipca 2018 (2 lat i 16 dni temu)
1:47
Ceremonia otwarcia Jarmark św. Dominika 2018
28 lipca 2018 (2 lat i 18 dni temu)
0:35
Hejnał Jarmarku św. Dominika
28 lipca 2018 (2 lat i 18 dni temu)
2:13
Video mapping w Centrum Hewelianum
26 lipca 2018 (2 lat i 20 dni temu)
27:05
Wszystko o Jarmarku Św. Dominika
26 lipca 2018 (2 lat i 20 dni temu)
0:30
Uwaga! Remont Al. Grunwaldzkiej
24 lipca 2018 (2 lat i 22 dni temu)
0:30
10. Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę
23 lipca 2018 (2 lat i 23 dni temu)
1:30
Triathlon Gdańsk 2018
15 lipca 2018 (2 lat i 31 dni temu)
1:14
Festyn w Świbnie już po raz 27
14 lipca 2018 (2 lat i 32 dni temu)
0:41
Nowa droga rowerowa do Sobieszewa
13 lipca 2018 (2 lat i 33 dni temu)
1:05
Most w Sobieszewie. Transport przęseł
12 lipca 2018 (2 lat i 34 dni temu)
0:50
Remont Podwala Przedmiejskiego i ul. Chmielnej
11 lipca 2018 (2 lat i 35 dni temu)
FETA - naprawdę warto
10 lipca 2018 (2 lat i 36 dni temu)
3:18
V Światowy Zjazd Gdańszczan. Dzień 3
8 lipca 2018 (2 lat i 38 dni temu)
3:17
44-lecie Wartowni nr 1 na Westerplatte
29 czerwca 2018 (2 lat i 47 dni temu)
6:24:00
55. Sesja Rady Miasta Gdańska
28 czerwca 2018 (2 lat i 48 dni temu)
1:34
Mecz Polska - Japonia. Honor obroniony?
28 czerwca 2018 (2 lat i 48 dni temu)
0:40
44-lecie Wartowni nr 1 na Westerplatte
27 czerwca 2018 (2 lat i 49 dni temu)
24:16
Przed V Światowym Zjazdem Gdańszczan
26 czerwca 2018 (2 lat i 50 dni temu)
25:03
Radni przed 55. Sesją Rady Miasta
26 czerwca 2018 (2 lat i 50 dni temu)
2:07
Festiwal Kolorów 2018
24 czerwca 2018 (2 lat i 52 dni temu)
1:43
W gdańskim ZOO urodziły się dwa osiołki
23 czerwca 2018 (2 lat i 53 dni temu)
2:10
Hercerski piknik na Wyspie Sobieszewskiej
23 czerwca 2018 (2 lat i 53 dni temu)
2:26
SONDA: Co odziedziczyłeś po tacie?
22 czerwca 2018 (2 lat i 54 dni temu)
0:41
Mleczny Piotr - nowa siedziba artystów WL4
22 czerwca 2018 (2 lat i 54 dni temu)
1:48
Wakacyjny Staż 2018. Gala wręczenia nominacji
21 czerwca 2018 (2 lat i 55 dni temu)
0:30
Festyn Rodzinny "Początek wakacji"
17 czerwca 2018 (2 lat i 59 dni temu)
0:35
Gdańska Parada i Piknik Seniora
16 czerwca 2018 (2 lat i 60 dni temu)
1:31
Regaty o Puchar Mariny Gdańsk
16 czerwca 2018 (2 lat i 60 dni temu)
2:29
Nowa iluminacja Centrum Hewelianum
16 czerwca 2018 (2 lat i 60 dni temu)
1:40
Okręty Dworu Artusa na wyciągnięcie ręki
15 czerwca 2018 (2 lat i 61 dni temu)
2:24
Hevelka 2018
15 czerwca 2018 (2 lat i 61 dni temu)
0:36
Gratka dla piwoszy. Zbliża się Hevelka
14 czerwca 2018 (2 lat i 62 dni temu)
0:57
Zabytki na placu budowy wiaduktu Biskupia Górka
13 czerwca 2018 (2 lat i 63 dni temu)
0:55
Wizyta w Kunszcie Wodnym
12 czerwca 2018 (2 lat i 64 dni temu)
0:45
Autobus Google dotarł do Gdańska
11 czerwca 2018 (2 lat i 65 dni temu)
1:48:00
Skywayrun Gdańsk
10 czerwca 2018 (2 lat i 66 dni temu)
2:05
V Bieg do Źródeł 2018
9 czerwca 2018 (2 lat i 67 dni temu)
1:56
Podpisano umowę na remont torowiska na Stogach
8 czerwca 2018 (2 lat i 68 dni temu)
1:46
Luksus i przepych, czyli jacht Viatoris
8 czerwca 2018 (2 lat i 68 dni temu)
0:45
Forum Gdańsk. Koncert i widowisko świetlne
7 czerwca 2018 (2 lat i 69 dni temu)
0:53
Budowa kładki na Wyspę Spichrzów
7 czerwca 2018 (2 lat i 69 dni temu)
2:06
Premiera w Teatrze Wybrzeże
6 czerwca 2018 (2 lat i 70 dni temu)
0:59
Nowe Podwale Grodzkie otwarte
2 czerwca 2018 (2 lat i 74 dni temu)
2:10
Dream night at the ZOO
1 czerwca 2018 (2 lat i 75 dni temu)
1:05
Przyjdź na 680. urodziny Oruni
31 maja 2018 (2 lat i 76 dni temu)
1:10
Budowa ul. Nowej Bulońskiej
30 maja 2018 (2 lat i 77 dni temu)
0:55
Pożar na złomowisku
29 maja 2018 (2 lat i 78 dni temu)
1:30
"Wiwat Gdańsk! Wiwat Rzeczpospolita!"
27 maja 2018 (2 lat i 80 dni temu)
2:23
4. Karnawał Latawców 2018
27 maja 2018 (2 lat i 80 dni temu)
1:01
Forum Gdańsk otwarte
26 maja 2018 (2 lat i 81 dni temu)
1:05:00
54. uroczysta Sesja Rady Miasta
26 maja 2018 (2 lat i 81 dni temu)
1:00
IV Trójmiejski Marsz Równości
26 maja 2018 (2 lat i 81 dni temu)
6:41
Wspomnienia prof. Joanny Muszyńskiej - Penson
25 maja 2018 (2 lat i 82 dni temu)
1:52
Gdański Test Coopera 2018
25 maja 2018 (2 lat i 82 dni temu)
1:56
Święto Miasta 2018 - Dzień Kaszubski
25 maja 2018 (2 lat i 82 dni temu)
0:30
Finał Ligi Europy w Gdańsku
24 maja 2018 (2 lat i 83 dni temu)
2:59:58
53 Sesja Rady Miasta Gdańska
24 maja 2018 (2 lat i 83 dni temu)
0:30
4. Karnawał Latawców tuż tuż
22 maja 2018 (2 lat i 85 dni temu)
23:34
Radni przed 53 Sesją Rady Miasta
22 maja 2018 (2 lat i 85 dni temu)
0:34:16
O osobach niepełnosprawnych w Gdańsku
11 maja 2018 (2 lat i 96 dni temu)
1:12
Gwałtowna burza w Gdańsku
11 maja 2018 (2 lat i 96 dni temu)
1:07
Oberwanie chmury nad Gdańskiem
11 maja 2018 (2 lat i 96 dni temu)
2:20
Nowoczesne nauczanie w SP nr 24
10 maja 2018 (2 lat i 97 dni temu)
1:53
Patriotyczne iluminacje w Gdańsku
3 maja 2018 (2 lat i 104 dni temu)
2:15
227. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
3 maja 2018 (2 lat i 104 dni temu)
2:19
Gdańsk w barwach biało - czerwonych
2 maja 2018 (2 lat i 105 dni temu)
2:45
SONDA: Z czym kojarzy Ci się 1 maja?
30 kwietnia 2018 (2 lat i 107 dni temu)
2:31
Wyprzedaż chodnikowa we Wrzeszczu Górnym
29 kwietnia 2018 (2 lat i 108 dni temu)
2:01
2. urodziny tunelu. Przejazd rowerowy
28 kwietnia 2018 (2 lat i 109 dni temu)
0:48
Fontanna Neptuna trysnęła wodą
27 kwietnia 2018 (2 lat i 110 dni temu)
0:31
2. Urodziny Tunelu pod Martwą Wisłą
26 kwietnia 2018 (2 lat i 111 dni temu)
3:27
Dyskusja radnych na temat Studium
24 kwietnia 2018 (2 lat i 113 dni temu)
2:20
7. Metropolitalne Targi Pracy
18 kwietnia 2018 (2 lat i 119 dni temu)
0:30:00
Masz długi? Ratuj się, żeby nie utonąć.
17 kwietnia 2018 (2 lat i 120 dni temu)
1:11
Rusza budowa ul. Nowej Bulońskiej
17 kwietnia 2018 (2 lat i 120 dni temu)
1:02
Jubileusz Klubu Seniora "Ostoja"
17 kwietnia 2018 (2 lat i 120 dni temu)
1:00
Wspólne zakupy samorządów w 2018 r.
16 kwietnia 2018 (2 lat i 121 dni temu)
0:39
Remont na początku "długiego weekendu"
16 kwietnia 2018 (2 lat i 121 dni temu)
1:23
4. Gdańsk Maraton
15 kwietnia 2018 (2 lat i 122 dni temu)