Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wyniki ankietowania "Jaki będzie Gdańsk w 2030 roku?"

Co stanowi szansę długofalowego rozwoju Gdańska? Co może stanowić największą barierę długofalowego rozwoju Gdańska? Jakie powinny być kluczowe kierunki rozwoju Gdańska lub na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Czym może się wyróżniać Gdańsk w 2030 roku na tle innych europejskich miast? – to zagadnienia, na które wypowiedzieli się liderzy opinii i eksperci.

A
A

Formułowany aktualnie dokument Strategii Rozwoju Gdańska 2030 Plus powstaje we ścisłej współpracy z różnorodnymi środowiskami opiniotwórczymi i wykorzystuje ich wiedzę oraz doświadczenia. Liderzy opinii oraz eksperci środowisk politycznych, gospodarczych, naukowych i społecznych mieli możliwość wypowiedzenia się nt. kluczowych aspiracji i potrzeb rozwojowych Gdańska poprzez udzielenie odpowiedzi na 4 otwarte pytania zawarte w kwestionariuszu ankietowym pt. Jaki będzie Gdańsk w 2030 roku?

Co stanowi szansę długofalowego rozwoju Gdańska? Co może stanowić największą barierę długofalowego rozwoju Gdańska? Jakie powinny być kluczowe kierunki rozwoju Gdańska lub na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Czym może się wyróżniać Gdańsk w 2030 roku na tle innych europejskich miast? – to zagadnienia, na które wypowiedzieli się eksperci.

Wyniki ankietowania zaprezentowane są w prezentacji dostępnej pod linkiem:

http://prezi.com/yasrca2e7cmt/wyniki-ankietowania-jaki-bedzie-gdansk-w-2030-r-eksperci/