PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

„Odważ się na zmiany!” w Gdańsku!

„Odważ się na zmiany!” w Gdańsku!
Zapraszamy Seniorów do udziału w wydarzeniu pn. "Odważ się na zmiany", które odbędzie się 3 grudnia br. o godz. 16.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 przy al. Gen. Józefa Hallera 16/18 w Gdańsku. W programie wydarzenia ciekawi goście, poczęstunek oraz potańcówka z DJ Wiką. Organizatorem jest Fundacja Zaczyn z Warszawy oraz Promedica24, a partnerem Miasto Gdańsk, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1

oraz Gdańska Akademia Seniora.

Wstęp wolny!

Z pewnością będzie to doskonała okazja do wspólnego spotkania, rozmów i zabawy.
plakat
 

„Odważ się na zmiany” to ważna kampania społeczna, która pokazuje, że warto zmieniać swoje życie po 50-tce (informacje nt. badania można zobaczyć na stronie: https://zaczyn.org/badanie-polki-zaczynaja-zycie-piecdziesiatce/. Aby promować pozytywne wartości i wnioski z badania, organizatorzy kampanii – Fundacja Zaczyn i Promedica24 – jeżdżą po całej Polsce i organizują spotkania, podczas których uczestnicy mają okazję posłuchać inspirujących historii, dowiedzieć się nieco o zdrowym stylu życia, ale także świetnie się bawić na potańcówce pod wodzą DJ Wiki – najstarszej Djki w Polsce.

Tym razem przyjeżdżają do Gdańska! Wydarzenie w ramach kampanii „Odważ się na zmiany!” odbędzie się 3 grudnia 2019 r. o godz. 16:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1, w siedzibie Gdańskiej Akademii Seniora, przy al. Gen. Józefa Hallera 16/18 w Gdańsku.

 

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Zaczyn i Promedica24 oraz Miasto Gdańsk, przy wsparciu Gdańskiej Akademii Seniora i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1.

 

W programie znajdą się m.in.:

  • Spotkanie z Fundacją Zaczyn i reminiscencje z VI Ogólnopolskiej Parady Seniorów,
  • Wywiad z DJ Wiką – najstarszą DJką w Polsce,
  • Inspirujące spotkanie z Beatą Borucką, czyli Mądrą Babcią – najbardziej znaną babcią-blogerką,
  • Poczęstunek i spotkanie muzyczne z DJ Wiką.