PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Jesteś osobą z niepełnosprawnością i szukasz pracy? Weź sprawy w swoje ręce!

Jesteś osobą z niepełnosprawnością i szukasz pracy? Weź sprawy w swoje ręce!
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych w Sopocie zaprasza osoby z niepełnosprawnością do wypełnienia ankiety. Jest ona adresowana do osób z niepełnosprawnością, posiadających aktualne orzeczenie, zamieszkujących na terenie województwa pomorskiego, które poszukują pracy.  

By wziąć udział w projekcie należy:

  1. umówić się telefonicznie tel. 510-567-246 bądź drogą elektroniczną aleksandra.tezycka@tus.org.pl ( podając swe imię, nazwisko oraz nr telefonu do kontaktu ) na spotkanie w Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych w Sopocie, ul. M. Reja 13/15 pok. 144A ( parter )
  2. wypełnić krótką ankietę.

Na zgłoszenia CKON oczekuje do 02 września br. Dla pierwszych 20 osób przewidziano podziękowania – bony SODEXO o wartości 30zł. Zatem warto się spieszyć.

Przypomnijmy, iż działania Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych skierowane są do osób z niepełnosprawnością z województwa pomorskiego, a także mazowieckiego i łódzkiego, posiadających orzeczenie o lekkim, umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności. Wszystkim tym, którzy zarejestrują się na stronie CKON wypełnią ankietę, Centrum oferuje pomoc w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej i znalezieniu pracy.

Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych (CKON) jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych.