
Szanowni Seniorzy
Czas na jedno z ostatnich wydarzeń zaplanowanych na senioralny październik w Gdańsku.
Zgodnie z zapowiedzią 28.10. zapraszamy Państwa do Europejskiego Centrum Solidarności, na dzień pod hasłem „ Harmonia zdrowia i radości – dla umysłu i duszy seniorów”, którego kulminacyjną częścią będzie koncert Grupy Mocarta.
W pierwszej części wydarzenia od godz. 11:00 - 14:00 , w sali audytorium ECS odbędą się wykłady doktora Wojciecha Glaca - neurobiologa z Uniwersytetu Gdańskiego, którego wielką pasją jest popularyzacja wiedzy o mózgu. Jest on pracownikiem Pracowni Neurobiologii Katedry Fizjologii Zwierząt i Człowieka na Uniwersytecie Gdańskim.
Tematy wykładów:
1. Jak mózg zmienia się z wiekiem
2. Co robić, aby mózg nie zdziadział, czyli jak żyć długo i w pełni władz umysłowych
Po wykładach i przerwie kawowej, OK 14:30, słuchaczy wykładów zaprosimy na koncert znakomitego zespołu Grupa Mozarta.
Informacje: Centrum Informacji i Animacji Senioralnej - Jarosław Polański tel. 506 314 278, e-mail: jaroslaw.polanski@gdansk.gda.pl
Zapraszamy.