PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Zakończenie weryfikacji projektów - lista projektów wybranych do głosowania

A
A

16 sierpnia zakończył się okres weryfikacji projektów - 331 projektów uzyskało oceny pozytywne pod względem możliwości realizacji i tym samym będą one poddane pod głosowanie we wrześniu.

Lista wszystkich projektów wraz z ocenami dostępna jest na stronie:

https://gdansk.zetwibo.pl/projekty

Przeglądając projekty należy zaznaczyć Status "zarekomendowany przez W/JO" (oznacza to pozytywną rekomendację, a więc ocenę pozytywną dokonaną przez wydział urzędu miejskiego czy jednostkę miejską oceniającą projekt - ocena projektu oparta była na kryteriach określonych w uchwale regulującej zasady tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego). Status "zarekomendowany przez W/JO" oznacza wybranie projektu do głosowania.

lista projektów

 

 

Wybierając Status projektu "Odrzucony" lub "Odrzucony formalnie" można sprawdzić listę projektów, które otrzymały ocenę negatywną podczas weryfikacji wraz z uzasadnieniem tej oceny.

 

Głosowanie odbędzie się w dniach 9 - 23 września 2019 r. Na projekty dzielnicowe można bedzie przydzielić, w dowolnej konfiguracji, 5 punktów, na projekt ogólnomiejski 1 punkt. Wkrótce więcej informacji o zasadach i przebiegu głosownaia.