Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Punkty konsultacyjne do głosowania

A
A

W trakcie głosowania, które odbędzie się w dniach 10 - 24 września br. na terenie miasta będą przygotowane punkty konsultacyjne, w których będzie można zapoznać się z projektami tegorocznego budżetu obywatelskiego i zagłosować na nie. W każdym punkcie będą konsultanci, którzy chętnie pomogą w procesie głosowania.

WAŻNE! W punkie konsultacyjnym nie ma potrzeby podawania adresu e-mail lub numeru telefonu w celu aktywowania głosowania.


Lista punktów konsultacyjnych

Urząd Miejski w Gdańsku

  • Zespół Obsługi Mieszkańców nr 1, ul. Partyzantów 74, Gdańsk Wrzeszcz
  • Zespół Obsługi Mieszkańców nr 3, ul. Nowe Ogrody 8/12, Gdańsk Śródmieście
  • Zespół Obsługi Mieszkańców nr 4, ul. Wilanowska 2, Gdańsk Chełm


Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna 

Biblioteka Głowna oraz filie w gdańskich dzielnicach z wyłaczeniem Filii nr 18 (ul. Manifestu Połanieckiego 32-34) i Filii nr 46 (ul. E.Hoene 6)

http://www.wbpg.org.pl/


Strefa BO

Żółte namioty budżetu obywatelskiego w każdej gdańskiej dzielnicy

Namioty będa stały w godzinach 13:00 - 18:00

Harmonogram Stref BO (57 KB)

Rady Dzielnic


Miejski Ogród Zoologiczny

W niedziele niehandlowe w trakcie głosowania będzie można rodzinnie zagłosować w gdańskim zoo. Namiot budżetu obywatelskiego będzie postawione na terenie zoo tu za kasami.

Zapraszamy 16 i 23 września.

Głosować będzie można w godzinach 10:00 - 15:00


Przypominamy - głosowanie w dniach 10 - 24 września jest wyłącznie elektroniczne, głosować można samodzielnie przez internet lub w punktach konsultacyjnych. Każda osoba mieszkająca w Gdańsku, która ukończyła 16 lat na dzień głosowania ma możliwosć przydzielenia 5 punktów na projekty dzielnicowe i 1 punkt na projekt ogónomiejski.