Raport z ankiet ewaluacyjnych jest już gotowy

( 18.11.2022 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

WYNIKI EWALUACJI BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2023

Po zakończeniu głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego i ogłoszeniu jego wyników, gdańszczanki i gdańszczanie pytani są przez Urząd Miejski o ocenę danej edycji BO. W październiku br. mieszkańcy proszeni byli o wypełnianie ankiet ewaluacyjnych (w dniach 24-31 października) zamieszczonych w internecie i mogli za ich pomocą wyrazić swoje opinie, jak i, ewentualnie, zgłosić swoje pomysły.

Ankiety wypełniło 2032 gdańszczanek i gdańszczan. Propozycje zmian również można było zgłaszać mailowo, telefonicznie, a także za pośrednictwem Facebooka.

- Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, w tym wnioskodawcom, za wypełnienie ankiet oraz za wszystkie uwagi przysłane do nas mailowo bądź za pośrednictwem Facebooka - podkreśla Sylwia Betlej, dyrektor Biura ds. Rad Dzielnic i Współpracy z Mieszkańcami.

Obecnie trwa analiza zebranego materiału i przygotowywane są rekomendacje do zmian w regulaminie oraz organizacji przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego.

 Zapoznaj się z wynikami przeprowadzonego badania - Raport z ewaluacji BO 2023

na pierwszym planie dwie postaci, młoda dziewczyna i starsza pani, patrzą w monitor i wypełniają ankietę ewaluacyjną Budżetu Obywatelskiego
fot. Dominik Paszliński/gdansk.pl