Konkurs plastyczny dla dzieci

( Publikacja: 05.07.2022 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Z okazji obchodów 10 edycji Budżetu Obywatelskiego w Gdańsku zapraszamy najmłodszych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Dzieci tworzą Budżet Obywatelski”.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy narysować, namalować, naszkicować lub wykleić dowolną techniką plastyczną Budżet Obywatelski. Praca może stanowić ilustrację miejsca, które już powstało w ramach Budżetu Obywatelskiego (park, łąka kwietna, plac zabaw, boisko itp.) lub projektu Waszych marzeń. Najważniejsza jest kreatywność i dobra zabawa!

"Czarny napis na żółtym tle z kolorowymi plamkami atramentu. Wskazany tytuł i termin konkursu plastycznego dla dzieci. W górnym prawym rogu logo Budżetu Obywatelskiego.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5-14 lat

Prace zostaną ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria: 5-9 lat i II kategoria: 10-14 lat.

W każdej z nich Komisja Konkursowa wybierze po trzy zwycięskie prace.

Wygrywasz - Twoja praca zdobi miasto

Prace, które zajmą pierwsze miejsce (w każdej kategorii wiekowej), będą wyeksponowane w przestrzeni miejskiej na plakatach/citylightach.

Dodatkowo, na zwycięzców czekają:

- bilety do Teatru Miniatura

- wejściówki na wystawy Centrum Hevelianum

- rodzinne lekcje edukacyjne w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym

- gadżety

Ze zwycięzcami konkursu organizatorzy skontaktują się osobiście.

Zasady konkursu

Zdjęcie lub skan pracy plastycznej należy dostarczyć na adres mailowy: budzetobywatelski@gdansk.gda.pl lub osobiście do Urzędu Miejskiego w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 8/12, 3 piętro, pok. 337.

Prace muszą być zatytułowane: Konkurs plastyczny „Dzieci tworzą Budżet Obywatelski” oraz dostarczone razem z formularzem zgłoszenia, który stanowi załącznik numer 1 do Regulaminu Konkursu.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszenia znajdziecie tutaj: https://download.cloudgdansk.pl/gdansk-pl/d/202207191938/regulamin-konkursu-budzet-obywatelski.pdf

Prace będą przyjmowane do 27 lipca 2022 r. Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi 3 sierpnia br.

Zapraszamy do zabawy!