Skaldowie, Urszula i Perfect. Zagrają specjalnie dla gdańszczan

Skaldowie, Urszula, Perfect i inni znakomici artyści wystąpią w sobotę, 22 kwietnia, w Ergo Arenie z wyjątkowym repertuarem od bigbitu do rocka. Bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane - sprawdzamy, co stoi za sukcesem koncertu.

Skaldowie, Urszula i Perfect. Zagrają specjalnie dla gdańszczan
A
A
data publikacji: 17 kwietnia 2017 r.

Urszula - polska wokalistka rockowa i autorka tekstów zaśpiewa swoje największe przeboje
Urszula - polska wokalistka rockowa i autorka tekstów zaśpiewa swoje największe przeboje
mat. prasowe

Kto nie zna takich przebojów jak „Konik na biegunach” Urszuli czy „Chcemy być sobą” zespołu Perfect? Albo „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” Skaldów, działających niemal tak długo jak The Rolling Stones? Takie hity będzie można usłyszeć podczas wyjątkowego koncertu „Od bigbitu do rocka” organizowanego specjalnie dla gdańszczan, który odbędzie się w sobotę 22 kwietnia 2017 r., w Ergo Arenie (Sopot, Gdańsk, Plac Dwóch Miast).

Skaldowie to ikona polskiego bigbitu (big beat - używane w krajach socjalistycznych pół wieku temu określenie rock and rolla), którzy na muzycznej scenie istnieją niemal tak długo, jak The Rolling Stones. Urszula jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych polskich wokalistek rockowych (współpracowała m.in. z Budką Suflera) a Perfect to jeden z najbardziej znanych i popularnych polskich zespołów rockowych, którego piosenka „Autobiografia” stała się pokoleniowym manifestem.

Między występami zespołów organizatorzy przygotowali muzyczną niespodziankę. Za konsoletą pojawi się Norbi, który na żywo będzie miksował zagraniczne hity specjalnie wybrane na tę okazję przez Hirka Wronę. Zaśpiewa także Marie Napieralska, na co dzień związana z Teatrem Studio Buffo. Całość poprowadzi ikona polskiego dziennikarstwa muzycznego - Maria Szabłowska.

Koncert z pewnością okaże się niezwykłą i pełną wrażeń muzyczną podróżą w czasie. Gwiazdy estrady, które zagrają dla gdańszczan, bez wątpienia gwarantują dobrą zabawę. Nie pozostaje nic innego, jak wziąć w niej udział!

Bilety na koncert „Od bigbitu do rocka” kosztowały 10 zł i rozeszły się błyskawicznie. To kolejny specjalny koncert dla gdańszczan, którego formuła nawiązuje do ubiegłorocznego projektu w Ego Arenie, poświęconego twórczości Seweryna Krajewskiego.

oprac. AO (0)
www.gdansk.pl
oprac. AO (0)
www.gdansk.pl