Portal gdansk.pl

Portal Miasta Gdańska

Fundacja Gdańskie Centrum Multimedialne
ul. Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

NIP: 9571082645
REGON: 363299740 

Prezes Fundacji:
Lech Parell
tel.: 58 670 45 60
lech.parell@gdansk.pl

V-ce Prezes Fundacji:
Helena Chmielowiec
tel.: 58 670 45 60
helena.chmielowiec@gdansk.pl

Sekretariat:
fundacja@gcm.org.pl

Redakcja
tel.: 58 670 49 80
redakcja@gdansk.pl

Redaktor naczelny
Roman Daszczyński
roman.daszczynski@gdansk.pl

Sekretarz redakcji
Ludmiła Kucharska
ludmila.kucharska@gdansk.pl  

Produkcja i IT
Tomasz Łuczyc-Wyhowski
tel.: 58 350 92 10
tomasz.wyhowski@gdansk.pl
portal@gdansk.pl

Redaktorzy serwisów tematycznych

Biznes i nauka, Gdańsk rowerowy
Izabela Biała
izabela.biala@gdansk.pl

Sport i rekreacja
Waldemar Gabis
waldemar.gabis@gdansk.pl

Nasze miasto, Aktywny senior
Kamila Grzenkowska
kamila.grzenkowska@gdansk.pl

Zdrowie, Pomoc rodzinie
Alicja Katarzyńska
alicja.katarzynska@gdansk.pl

Nasze miasto, Biznes i nauka
Sebasatian Łupak
sebastian.lupak@gdansk.pl

Kultura
Agata Olszewska
agata.olszewska@gdansk.pl

Edukacja
redakcja@gdansk.pl

Gdańsk TV:
Natalia Gawlik
natalia.gawlik@gdansk.pl
Piotr Mirowicz
piotr.mirowicz@gdansk.pl