Portal gdansk.pl

Portal Miasta Gdańska

Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o. o.
ul. Prof. Witolda Andruszkiewicza 5
80-601 Gdańsk

Adres do korespondencji:
ul. Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

NIP 5833222796
KRS 0000651507
REGON 366033639

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy 250.000,00 zł

Prezes Zarządu:
Lech Parell
lech.parell@gdansk.pl

Wiceprezes Zarządu:
Helena Chmielowiec
helena.chmielowiec@gdansk.pl

Redakcja
redakcja@gdansk.pl

Redaktor naczelny
Roman Daszczyński
roman.daszczynski@gdansk.pl

Produkcja i IT
Tomasz Łuczyc-Wyhowski

tomasz.wyhowski@gdansk.pl
portal@gdansk.pl

Redaktorzy serwisów tematycznych

Biznes i nauka, Gdańsk rowerowy
Izabela Biała
izabela.biala@gdansk.pl

Sport i rekreacja
Waldemar Gabis
waldemar.gabis@gdansk.pl

Nasze miasto, Aktywny senior
Kamila Grzenkowska
kamila.grzenkowska@gdansk.pl

Zdrowie, Pomoc rodzinie
Alicja Katarzyńska
alicja.katarzynska@gdansk.pl

Nasze miasto, Biznes i nauka
Sebasatian Łupak
sebastian.lupak@gdansk.pl

Kultura
Agata Olszewska
agata.olszewska@gdansk.pl

Edukacja
redakcja@gdansk.pl

Gdańsk TV:
Natalia Gawlik
natalia.gawlik@gdansk.pl

Marek Wałuszko
marek.waluszko@gdansk.pl