Fotogaleria » Warsztaty dla młodzieży z ambasadorami akcji "Młodość bez procentów" » mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora "Młodość bez procentów"
mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora
8/27
mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora "Młodość bez procentów"
Gdańsk, IV Liceum Ogólnokształcące. Warsztaty dla młodzieży z ambasadorami akcji "Młodość bez procentów". Nz. Zajęcia z Iwoną Guzowską.
Data: 2017-11-30 12:17:41
Autor: Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl
mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora mi akcjiWarsztaty dla młodzieży z ambasadora
PROMOCJA
PIT w Gdańsku
PROMOCJA
Segregacja odpadów
PROMOCJA
Budżet Obywatelski 2019 zgłoś projekt