Głosowanie w Punktach Konsultacyjnych - lista miejsc

A
A
data publikacji: 05 września 2016 r.

Już 12 września rozpocznie się głosowanie gdańszczan w ramach czwartej edycji budżetu obywatelskiego. Głosowanie jest elektroniczne za pośrednictwem strony www.gdansk.pl

Dla mieszkańców, którzy nie dysponują możliwością samodzielnego oddania głosu w systemie elektronicznym na terenie miasta przygotowane zostaną Punkty Konsultacyjne, gdzie będzie można zapoznać się z projektami i zagłosować. Punkty zlokalizowane są w szkołach i dwóch Zespołach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Gdańsku. W tym roku dodatkowo będzie także możliwe oddanie głosów w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, zarówno w siedzibie głównej jak i filiach dzielnicowych. Wyłączone są jedynie 3 filie - nr 8 przy ul. ks.B. Sychty, nr 46 przy ul. E.Hoene 6 i nr 48 przy ul. Turystycznej 3. 

W ostatnie dwa dni głosowania 24 i 25 września gdańszczanie będą mogli także zagłosować w specjalnie przygotowanych Strefach BO.

sobota

24-wrz

13:00 - 18:00

Targ Węglowy

niedziela

25-wrz

13:00 - 18:00

Galeria Bałtycka, poziom -1

Termin głosowania: 12 - 25 września 2016 r.

Lista projektów do głosowania tutaj.

Poniżej lista Punktów Konsultacyjnych na dzień 5 września 2016 r.

Nazwa jednostki pomocniczej Punkty Konsultacyjne lub punkty najbliższe Godziny otwarcia
Aniołki Punkt najbliższy: Urząd Miejski (Zespół Obsługi Mieszkańców), ul. Nowe Ogrody 8/12 pon. wt. czw. 8.00-16.00, śr. 8.00-17.00, pt. 8.00-15.00
Brętowo Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 62, ul. Podkarpacka 1 pon. wt. czw. 11.00-19.00, śr. pt. 9.00-15.00
Siedziba Rady Dzielnicy Brętowo, ul. Podkarpacka 17 wtorki, w godz. 17:00-19:00
Brzeźno Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, ul. Krasickiego 10 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 16, ul. Dworska 27 pon. wt. pt. 10.30-18.30, śr. 9.00-15.00, czw. 8.00-16.00
Siedziba Rady Dzielnicy Brzeźno, ul. Dworska 27 środa, 14 września, godz. 17:00-18:00; sobota, 17 września, godz. 17:00-18:00; środa, 21 września, godz. 17:00-18:00; sobota, 24 września, godz. 17:00-18:0
Chełm VII Liceum Ogólnokształcące  w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 19, ul. Dragana 26 pon. wt. pt. 10.00-18.00, śr. 9.00-15.00, czw. 8.00-16.00
Jasień Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 2, ul. Stolema 59 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Siedziba Rady Dzielnicy Jasień, ul. Damroki 63 wtorki, środy, czwartki, piątki w dniach 12-25.09 w godz. 16.00-18.00
Kokoszki Pozytywna Szkoła Podstawowa, ul. Azaliowa 18 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Biblioteka Kokoszki, ul. Azaliowa 18 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Krakowiec-Górki Zachodnie Punkty najbliższe: Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia Nr 63, ul. Stryjewskiego 29 pon. 9.00-15.00, wt. 9.00-17.00, śr. czw. pt. 10.00-18.00
Letnica Pynkt najbliższy: Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Matarnia Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 23, ul. M. Słabego 6 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 2
Młyniska Szkoła Podstawowa Nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Nowy Port Szkoła Podstawowa Nr 55, ul. Wolności 6a 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia Nr 41, ul. Strajku Dokerów 5 pon. śr. 9.00-15.00, wt. czw. pt. 10.00-18.00
Oliwa Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Opacka 7 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Biblioteka Oliwska, ul. Opata Jacka Rybińskiego 9 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Siedziba Rady Dzielnicy Oliwa, ul. Opata Jacka Rybińskiego 10 wtorki 18.00-19.00 oraz 21 września w godz. 16.00-19.00
Olszynka Siedziba Rady Dzielnicy Olszynka, ul. Modra 2 wtorki, czwartki i piątki  (13,15,16,20,22,23 września) w godz. 17.00-19.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia Nr 43, Gdańsk-Sródmieście, ul. Angielska Grobla 8/10 pon. wt. pt. 10.30-18.00, śr. 9.00-15.00, czw. 8.00-16.00
Orunia-Św. Wojciech-Lipce Gimnazjum Nr 10, ul. Gościnna 17 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 33, ul. Diamentowa 10 pon. wt. pt. 10.30.00-18.00, śr. 9.00-15.00, czw. 8.00-16.00
Osowa Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Piecki-Migowo Szkoła Podstawowa nr 1 w ZKPiG nr 20, ul.  Poli Gojawiczyńskiej 10 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 44, ul. Wyrobka 5a pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Siedziba Rady Dzielnicy Piecki-Migowo, ul. Jaśkowa Dolina  105, pokoj  220 wtorki 18.00 - 19.00
Przeróbka Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 57, ul. Kryniczna 20 pon. czw. pt. 10.30-18.00, wt. 8.00-16.00, śr. 9.00-15.00
Siedziba Rady Dzielnicy Przeróbka, ul. Bajki 8A od poniedziałku do piątku 17.00 - 18.00
Przymorze Małe Punkty najbliższe: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 9, ul. Jagiellońska 8 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 11, ul. Czerwony Dwór 21 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. 9.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 14, ul. Opolska 3 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. 9.00-15.00
Przymorze Wielkie Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 9, ul. Jagiellońska 8 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 11, ul. Czerwony Dwór 21 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. 9.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 14, ul. Opolska 3 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. 9.00-15.00
Siedziba Rady Dzielnicy Przymorze Wielkie, ul. Jagiellońska 5 Wtorek (13.09; 20.09), środa (14.09; 21.09) i czwartek (15.09; 22.09) w godzinach 9:00-11:00 oraz 17:00-19:00
Rudniki Punkt najbliższy: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia Nr 43, Gdańsk-Sródmieście, ul. Angielska Grobla 8/10 pon. wt. pt. 10.30-18.00, śr. 9.00-15.00, czw. 8.00-16.00
Siedlce Punkt najbliższy: Urząd Miejski (Zespół Obsługi Mieszkańców), ul. Nowe Ogrody 8/12 pon. wt. czw. 8.00-16.00, śr. 8.00-17.00, pt. 8.00-15.00
Stogi Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Stryjewskiego 28 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia Nr 63, ul. Stryjewskiego 29 pon. wt. pt. 10.30.00-18.00, śr. 9.00-15.00, czw. 8.00-16.00
Siedziba Rady Dzielnicy Stogi, ul. Stryjewskiego 23 (ponadto
w salce prze plebanii ul. Kormoranów 1
w niedziele 7.00 - 14.00)
wtorki i czwartki w godz. 14.00-18.00 oraz 20 września w godz. 8.00-9.00
Strzyża Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Wilka Krzyżanowskiego 6 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Siedziba Rady Dzielnicy Strzyża, ul. Ks. Sychty 12/14 poniedziałki i czwartki w godz. 16.00 - 18.00
Suchanino Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia Nr 50, ul. Paderewskiego 11 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. 9.00-15.00
Środmieście Urząd Miejski (Zespół Obsługi Mieszkańców), ul. Nowe Ogrody 8/12 pon. wt. czw. 8.00-16.00, śr. 8.00-17.00, pt. 8.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Biblioteka Główna, Targ Rakowy 5/6 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia Gdańska, ul. Mariacka 42 pon. wt. czw. pt. 10.00-18.00, śr. sob. 9.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Biblioteka pod Żółwiem, ul. Św. Ducha 111/113 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia Nr 43, Gdańsk-Sródmieście, ul. Angielska Grobla 8/10 pon. wt. pt. 10.30-18.00, śr. 9.00-15.00, czw. 8.00-16.00
Ujeścisko-Łostowice Siedziba Rady Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, ul. Przemyska 21 (Dom Sąsiedzki) 17 września w godzinach 11.00 - 17.00
Punkt najbliższy: VII Liceum Ogólnokształcące  w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Chałubińskiego 13 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
VII Dwór Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Wilka Krzyżanowskiego 6 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Siedziba Rady Dzielnicy VII Dwór, ul. Abrahama 15A Poniedziałek, piątek w godz. 11.00-13.00, środa w godz. 11.00-13.00 oraz w godzinach popołudniowych 17.00-18.40
Wrzeszcz Dolny Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Biblioteka pod Kotem i Myszą, ul. Lelewela 21/22 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 18, ul. Manifestu Połanieckiego 32/34 pon. wt. czw. 10.30-18.00, śr. 9.00-15.00, pt. 8.00-16.00
Siedziba Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny, ul. Manifestu Połanieckiego 36 w poniedziałki 11.00-12.30 i czwartki 17.00-18.30
Wrzeszcz Górny Urząd Miejski (Zespół Obsługi Mieszkańców), ul. Partyzantów 74 pon. wt. czw. 8.00-16.00, śr. 8.00-17.00, pt. 8.00-15.00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Biblioteka Manhattan, al. Grunwaldzka 82 pon.-sob. 9.00 - 21.00
Wyspa Sobieszewska Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1, ul. Tęczowa 6 2xwtorek, 2xśroda, 2xczwartek 14.00-18.30, 2xsobota 10.00-15.00
Wzgórze Mickiewicza Punkt najbliższy: Urząd Miejski (Zespół Obsługi Mieszkańców), ul. Nowe Ogrody 8/12 pon. wt. czw. 8.00-16.00, śr. 8.00-17.00, pt. 8.00-15.00
Siedziba Rady Dzielnicy Wzgórze Mickiewicza, ul. Jacka Soplicy 15 wtorek, 13 września w godz. 19:00-20:00
Zaspa-Młyniec Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 6, ul. Pilotów 3 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Siedziba Rady Dzielnicy Zaspa Młyniec, XV LO, ul. Pilotów 7 poniedziałek - piątek - 17:30-18:30, sobota-niedziela - 10:00-12:00
Zaspa-Rozstaje Punkt najbliższy: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 6, ul. Pilotów 3 pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 26, ul. Gospody 3b pon. wt. czw. pt. 9.00-19.00, śr. sob. 9.00-15.00
Sylwia Betlej (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Promocji, Informacji i Komunikacji Społecznej
Referat Komunikacji Społecznej