LODOŁAMACZE 2015

A
A
Ostatnia aktualizacja: 15 kwietnia 2015 r.
LODOŁAMACZE 2015

Dziś rusza X edycja konkursu dla pracodawców wrażliwych społecznie „LODOŁAMACZE 2015”.

Ideą konkursu jest wyłonienie i nagradzanie osób prywatnych i pracodawców wybitnie angażujących się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego. Pracodawcy mogą ubiegać się o statuetkę w trzech kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek Pracy oraz Instytucja. Niezależne kapituły wyłonią również laureatów dwóch nagród dodatkowych: Super Lodołamacza dla przedsiębiorcy, instytucji lub zakładu oraz Lodołamacza Specjalnego dla osoby o wybitnych dokonaniach na rzecz osób niepełnosprawnych.
Nominacje i zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 30 lipca br. na adres lodolamacze@popon.pl.

Firmy nagradzane są podczas regionalnych gal w dziewięciu miastach Polski: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław. Laureaci statuetki Lodołamacza z regionów przechodzą do finału. Ogólnopolskich laureatów Konkursu Lodołamacze 2015 poznamy 29 września br. podczas uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie. Przywilejem nagrodzonej firmy będzie możliwość posługiwania się tytułem Lodołamacza.

Organizatorem Konkursu Lodołamacze 2015 jest Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych „Fazon” Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Zachęcamy do udziału w konkursie.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji TUTAJ

Monika Grochulska
Urząd Miejski w Gdańsku/Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
LODOŁAMACZE 2015 dof.