Gdzie głosować na terenie Gdańska?

A
A
Ostatnia aktualizacja: 22 września 2017 r.

Na terenie Miasta Gdańska można głosować w wybranych miejscach:

1. Urząd Miejski w Gdańsku

  • Zespół Obsługi Mieszkańców przy ul. Partyzantów 74
  • Zespół Obsługi Mieszkańców przy ul. Nowe Ogrody 8/12
Godziny otwarca urzędu i punktu do głosowania:
- poniedziałki, wtorki, czwartki  - 8.00 - 16.00
- środy - 8.00 - 17.00
- piątki - 8.00 - 15.00

2. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
Biblioteka Główna oraz filie w dzielnicach z wyłaczniem: Biblioteki Oliwskiej i Filii nr 46 przy ul. hoene 6
Głosować można w godzinach otwarcia bibliotek (informacja o godzinach otwarcia na stronie http://www.wbpg.org.pl/ )

3. Siedziby Rad Dzielnic
Głosowanie w siedzibach Rad Dzielnic
Nazwa Dzielnicy Adres siedziby RD Dni i godziny
OLIWA ul. Opata Jacka Rybińskiego 10 wtorki 18.00 - 19.00
VII DWÓR ul. Abrahama 15A poniedziałki i piątki godz. 10.30 - 13.00, środy 16.30-19.00 oraz w niedzielę w godz. 10.30-13.00.
JASIEŃ ul. Damroki 63 wtorki godz. 16.oo-18.oo oraz podczas otwartych imprez dzielnicowych
UJEŚCISKO ŁOSTOWICE ul. Przemyska 21 (Dom Sąsiedzki) W siedzinie Rady w niedziele, dodatkowo w tygodniu poza niedzielami: Dom Sąsiedzki Nasze Ujeścisko ul. Piotrkowska 41a
ZASPA MŁYNIEC ul. Pilotów 7 XV Liceum Ogólnokształcące (pok. nr 6) wtorki godz. 17:00 - 19:30 
STRZYŻA ul. Ks. Sychty 12/14 poniedziałki i czwartki godz.16.00 - 18.00
ŚRÓDMIEŚCIE Dom Sąsiedzki, ul. Biskupia 4
wtorki godz. 13.00 -20.00
piątki i soboty godz. 18.00 - 20.00
ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA ul. Szyprów 3 (budynek ZKPiG nr 8) niedziele godz. 11.00 -16.00
STOGI ul. Hoża 14 wtorki i piątki godz. 10.00 - 12.00
BRZEŹNO  ul. Dworska 27 środy godz.  9:00-10:00 oraz 17:00-18:00
OLSZYNKA ul.Modra 2 wtorki i czwartki godz. 17.00 - 18.00
ORUNIA ŚW WOJCIECH LIPCE ul. Gościnna 14 (Dom Sąsiedzki)  poniedziałki i środy w godz. 17.00-19.00 oraz niedziele 8:30-14:00

4. Strefy BO czyli żółte namioty budżetu obywatelskiego w gdańskich dzielnicach.
Godziny głosowania w Sterfach BO - 13.00 - 18.00
Harmonogram Stref BO
L.P Data Nazwa Dzielnicy  Lokalizacja
1 18.09.2017 ANIOŁKI ul. Skłodowskiej-Curie, Zielony Park
  OLIWA Pętla tramwajowa
2 19.09.2017 MATARNIA ul. Podchoorążych, okolice Biedronki
  KOKOSZKI ul. Kalinowa, przy sklepie Netto 
3 20.09.2017 PRZYMORZE MAŁE Alfa Centrum, parter na terenie centrum handlowego
  VII DWÓR Skrzyżowanie ul. Polanki i Chełmońskiego, okolice cukierni
4 21.09.10`7 JASIEŃ ul. Damroki 1 
  UJEŚCISKO ŁOSTOWICE ul. Piotrkowska, okolice Biedronki i Pepco
5 22.09.2017 CHEŁM  ul. Cieszyńskieg, Pasaż chełmski
  WYSPA SOBIESZEWSKA Róg ul. Turystycznej i Tęczowej
6 23.09.2017 ZASPA MŁYNIEC Okolice pawilonów handlowych i kościoła
  STRZYŻA Plac Maczka 
7 24.09.2017 BRĘTOWO ul. Góralska 13a 
  ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA  Plac pomiędzy Biedronką a blokiem Gospody 6
8 25.09.2017 STOGI ul. Stryjewskiego 27, okolice pawilonów sklepowych
  KRAKOWIEC-GÓRKI ZACH Róg ul. Łęczyckiej i ul. Łowickiej (okolice sklepu spożywczego)
9 26.09.2017 BRZEŹNO ul. Zdrojowa, przy przystanku tramwajowym Brzeźno 
  NOWY PORT ul. Wolności 8, okolice sklepu Biedronka 
10 27.09.2017 LETNICA Skrzyżowanie ul. Starowiejskiej i ul.Szklanej Huty 
  MŁYNISKA ul. Reja, Skwer Arama Rybickiego (okolice sklepu Merkus)
11 28.09.2017 ŚRÓDMIEŚCIE ul. Podwale Staromiejskie 30 w okolicach baszty Jacek
  PRZERÓBKA Skwer przy ul. Bajki 8
12 29.09.2017 OLSZYNKA ul. Olszynska, okolice sklepu i przystanku autobusowego 
  ORUNIA ŚW WOJCIECH LIPCE ul. Gościnna, skwer w oklicach kościoła
13 30.09.2017 RUDNIKI Róg ul. Rzęsnej i Tarniny  (teren hotelowca)
  WZGÓRZE MICKIEWICZA Plac przy skrzyżowaniu ulic Wojskiego i Jacka Soplicy 
14 01.10.2017 WRZESZCZ DOLNY Park Kuźniczki, okolice Biedronki i przystanku SKM 
  OSOWA Plac przy skrzyżowaniu ulic Jednorożca i Wodnika
15 02.10.2017 SUCHANINO ul. Nowskowskiego, okolice pawilonów handlowych  
  SIEDLCE ul. Kartuska,  okolice piekarni Pellowski i LO VIII 
Harmonograf Stref BO w centrach handlowych
Lp. Data Nazwa Dzielnicy Lokalizacja
1 23.09.2017 ZASPA ROZSTAJE Galera Zaspa
2 24.09.2017 PRZYMORZE WIELKIE Galeria Przymorze
3 30.09.2017 PIECKI MIGOWO Galeria Morena
4 01.10.2017 WRZESZCZ GÓRNY Galeria Bałtycka