Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wspieramy ekobiznes

A
A

Zaproszenie dla firm do udziału w projekcie NonHazCity

  • Jesteś właścicielem myjni, pralni, hotelu, zakładu fryzjerskiego lub firmy oferującej usługi sprzątania zlokalizowanej na terenie Miasta Gdańska?
  • Czy wiesz, że produkty chemiczne, wykorzystywane w twoim przedsiębiorstwie
    (m.in. środki czyszczące, środki do dezynfekcji, profesjonalne kosmetyki, farby i lakiery etc.), mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia i środowiska?
  • Chcesz podjąć działania na rzecz redukcji emisji substancji niebezpiecznych w naszym mieście, a tym samym zadbać o zdrowie twoich klientów i pracowników oraz o środowisko naturalne?
  • Obierz kierunek na ekobiznes!

Zapraszamy wszystkie małe i średnie przedsiębiorstwa zlokalizowane na terenie Miasta Gdańska do wzięciu udziału w międzynarodowym projekcie NonHazCity

Specjaliści w dziedzinie chemii i ochrony środowiska mogą zaoferować przeprowadzenie bezpłatnej inwentaryzacji wyrobów stosowanych w Państwa firmie, w celu określenia,
czy zawierają one niebezpieczne substancje, które należałoby wyeliminować.

Jeśli zostaną zidentyfikowane substancje problematyczne, eksperci pomogą znaleźć alternatywne produkty, które będą mogły być stosowane bez obaw o zdrowie Państwa pracowników i klientów oraz bez szkody dla środowiska naturalnego.

Wszystkie informacje uzyskane przez ekspertów projektu będą traktowane jako poufne i nie będą przekazywane osobom trzecim.

Chęć uczestnictwa w projekcie prosimy zgłaszać drogą elektroniczną pod adresem: malgorzata.drewnowska@gdansk.gda.pl lub telefonicznie: 58 768 82 28.