Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

SLAM poetycki

Zapraszamy do Plamy na finałowy i obowiązkowy slam gdańskich eliminacji do Trzecich Ogólnopolskich Mistrzostw w Slamie Poetyckim. W klubie położonym w malowniczej scenerii gdańskiej Zaspy usłyszycie wiersze w spektakularnym wykonaniu twórców-performerów.

A
A

SLAM w BLOKOWISKU
Przepustką do pojedynkowania się są autorskie teksty. W rundzie pierwszej poprosimy o wykonanie tekstów związanego z hasłem „beton”. W jaki sposób go wykorzystacie to już tylko i wyłącznie wasza sprawa. Liczy się pomysł i sprawność literacka!

W kolejnych rundach tematyka jest dowolna. Występujący mają do dyspozycji od 2,5 do 4 minut, w zależności od etapu. Weźcie swoje najlepsze teksty i dajcie się osądzić!
Zwycięzca otrzyma 500 zł.

Zgłoszenia slamerów przyjmujemy na adres e-mail: plama@gak.gda.pl (w temacie należy wpisać „Zgłoszenie na Slam w Blokowisku). Karta zgłoszenia i regulamin dostępne na stronie www.plama.art.pl.
Spieszcie się! Decyduje kolejność zgłoszeń.

PUBLICZNOŚĆ
Jesteście niezbędni! Przybywajcie tłumnie i słuchajcie uważnie! Pojemność sali jest ograniczona, więc w pierwszej kolejności przyjmujemy osoby z rezerwacją. Rezerwacje przyjmujemy na adres e-mail plama@gak.gda.pl, w temacie należy wpisać „rezerwacja Slam w Blokowisku”. Prosimy o wydrukowanie maila z potwierdzeniem i okazanie przy wejściu na wydarzenie. Rezerwacje przyjmowane będą do wyczerpania miejsc.

MUZYKA
Muzycznie będzie nam towarzyszył zespół Psychopilll, czyli Emi Lja i Andrzej Kędzierski. Posłuchacie elektroniki przyprawionej subtelnym wokalem i ostrą jak papryczka chilli gitarą.

REGULAMIN
Regulamin dostępny na stronie www.plama.art.pl